Nagora

Ár:   6490 Ft és 7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gioia, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   6490 Ft és 7990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ez egy igazi selymes krém, amelynek még a kenését is élvezni fogod. :) Egy egész éjszakán keresztül hidratálja az arcod és kordában tartja faggyúmirigyeid működését. Összetevői gondoskodnak bőröd tonizálásáról és fertőtlenítéséről, feltöltik antioxidáns raktáraidat és egész éjszaka dolgoznak a bőr barrier védőrétegének erősítésén. Arcbőröd megnyugszik és jó érzéssel, könnyen, lélegezve tér nyugovóra."

• a faggyútermelést a niacinamid (B3 vitamin) szabályozza
  • a gyulladáscsökkentésről a kamilla és a csipkebogyó gondoskodik
  • az antioxidáns raktárakat a hibiszkusz, a zöldtea és az ázsiai gázló tölti fel
  • a barrier erősítést a sárgabarackmag-olaj látja el
  • a jojobaolaj gátolja az aknét okozó baktériumok szaporodását
  • a tonizálásról és a fertőtlenítésről a rozmaring gondoskodik
  • a hibiszkusz segíti az elszarusodott hámréteg leválását
  • az erőteljes hidratálásért a hialuronsav felel
  • a nedvességmegkötés a megfelelő mennyiségű növényi glicerin feladata

orsesz

2019. október 31.

Az arctisztítójukkal együtt használom augusztus óta a kombinált bőrömre, eddigi tapasztalataim:

A t zónám kevésbé zsíros, az orcáimon pedig azóta nincsenek hámló száraz részek, a bőröm tapintásra is puhább. Biztos az is közre játszik, hogy az arctisztító nem szárítja rommá az arcom, de szerintem a kettő együtt igazán ütős páros.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy megszűnt minden problémám, de már csak a homlokomon tapasztalok zsírosodást és azt sem intenzíven. Nem vagyok vastagon sminkelős fajta, de a bb krém mellé azért kellett a púder a homlokra mindig, viszont mióta ezt használom nincs már zsírosbödön-effekt: nem ragyog a fejem és a púder se került gyakran a kezembe. Összességében tényleg harmonizál, ahogy a neve is mondja.

Az illata erősen, -de még nem tolakodóan, hanem kellemesen- rozmaringos,ami nekem bejön és ha azt mondom, nem tolakodó azt úgy értem, hogy a férjem rühelli a rozmaringot de ezért még sosem szólt, hogy büdös és nem célzott, hogy költözzek el :D

Tetszik, hogy környezettudatos magyar márka (ügyelnek a csomagolásra, visszaváltják a kiürült tégelyeket, a gyógynövények egy részét maguk termelik).

Biztos, hogy újra fogom venni, de szerintem erre még később fog sor kerülni, mert nem fogy gyorsan.
Egyelőre megelőlegezem neki az 5 csillagot, mert eddig ez volt a leghatásosabb amit valaha az arcomra kentem (ez nagy szó!), de azért kíváncsi vagyok, hogy télen is állja-e a sarat, majd írok update-et.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Boba87

2019. október 20.

Csomagban vásároltam mas egyéb termékekkel. Valahogy szülés után iszonyatosan pattanásos lett a borom (gyulladt óriási görcsök). Ugyanakkor hihetetlen szaraz is. Mindent kipróbáltam: a haziszerekrol kezdve a natúr cuccokig. Valtozas nem volt. 1 hete hasznalom ezt a kremet a kakukkfuves nappali kremmel és a rózsavizes arclemosóval. Sokkal szebb lett a borképem. Vegre nem huzodik a borom es a pattanasok is merseklodtek. A helyzet meg kozel sem tokeletes, de szerintem jo uton jarok. Jelentkezem meg a hosszutavu hatasaval.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

munoom

2019. október 17.

Tavasz óta használom, nagyon szépen hidratál, egyenletessé tette az arcbőröm képét. Elégedett vagyok vele. Éjszakára használom, a tisztító gél után kenem fel, nyáron néha picit zsírosította a T vonalamat, ha nap közben használtam, egyébként jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

gioia

2018. július 1.

Fél éve e-mailes egyeztetés után javasolta nekem a termékek egyik kedves és segítőkész készítője ezt a krémet egy lemosóval kombinálva. Eléggé ki volt készülve a bőröm, ami vízhiányos, de mitesszeres és időnként pattanásokat is produkál. A krémgél nagyon könnyű, barnás színe van, gyorsan beszívódik, semmilyen irritációt nem okoz. Van egy kis gyógynövényes illata, de semmi elviselhetetlen (inkább ez, mint bármilyen mű illatanyag...) Télre kicsit kevés volt éjszakára, de akkor nappal használtam. Tényleg segít kordában tartani a bőrömet és semmilyen irritációt nem okozott. Próbáltam már más kézműves magyar krémet, de ennyire profin összerakott, ténylegesen hasznos krémre még nem találtam eddig. Kicsit soknak tűnik az ára, de kiadós és megéri, mert kiváló a termék. (De sokszor lehet kifogni ingyenes szállítást és engedménykuponokkal is akcióznak.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil