Nagora

Ár:   6290 Ft és 7490 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2020. július 29.

Ár:   6290 Ft és 7490 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált

• bio citromfű vízzel harmonizálja az arcbőrt
  • bio zöldtea- és vadgesztenye-kivonattal lassítja a bőr öregedését, mert semlegesíti a környezeti ártalmak (pl. szmog) és a napsugárzás által okozott káros szabad gyököket
  • niacinamiddal szabályozza a faggyúmirigyek működését, csökkentve a bőr olajosságát, fénylését, valamint fokozza a kollagénszintézist és halványítja a pigmentfoltokat
  • aloe verával nyugtatja, regenerálja a bőrt és megelőzi a gyulladások (pattanások) kialakulását
  • hialuronsavval hidratálja a felszíni és mélyebb rétegeket is