Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Carmenessque, Módosítva: 2012. február 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Neemel és quassia kéreggel. Természetes anyagokkal, parabének nélkül, egy flakonnyi kényeztetés a hajának.

Oraculum

2014. május 14.

Kicsit szárít, de nagyon jó sampon volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Kicsit szárít, de nagyon jó sampon volt.

Arita

2013. július 4.

Zsíros-korpás, érzékeny, gyakran viszkető fejbőröm van, viszont soha nem volt igazán szárazon korpás, de sajnos most a Head and Shoulders egyik, pont viszketés elleni samponja úgy elintézte, hogy már mosás után 2 órával is viszketett és korpásodott. Ötletszerűen vásároltam meg a DM-ben ezt a sampont, az utolsó darab volt, nagyon leárazva. Két hete használom, és lekopogom, de úgy tűnik bevált, legalábbis a korpát és a viszketést csökkentette. Várom még, mi lesz később, de egyelőre nem tűnik olyan rossznak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

Gogo89

2013. június 28.

Irtózatos, nincs rá jobb szó. Az utóbbi időben elkezdett viszketni a fejbőröm ami eddig még nem fordult elő. Gondoltam fellázadt a sok mesterséges termék ellen veszek valami natúrt így erre esett a választás. Mondhatni egy hónap alatt megutáltam a hajam. Borzasztó kócos, száraz, a töveknél olyan érzés volt mintha sose tudna megszáradni ettől egyszerre volt zsíros és száraz a hajam és még a viszketésen se segített de legalább nem is olcsó. Meg se próbálom elhasználni az egészet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

cákk

2013. január 18.

Elhasználtam egy egészet, de hogy minek?! Ez volt az első natúr samponom. A korpás hajammal semmit nem csinált. Magában szinte használhatatlan, kevernem kellett egy alverde samponnal, így használtam el. Hol jobb, hol rosszabb volt a fejbőröm állapota, pedig a márka többi termékével teljesen elégedett vagyok. Sajnálom, szerettem volna szeretni.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Nessy

2012. november 29.

Ez az a sampon, aminek:
-tök jó a reklámszövege, aranyos a flakonja
-finom illata van
-megfelelő a habképződése
-összetétele viszonylag jó
VISZONT:
-balzsamozás után is szörnyen gubancos, kemény, kellemetlen tapintású, szinte kifésülhetetlen a haj tőle
-koprásodást, pikkelyesedést nem csökkenti
-zsírosodáson sem segít
-nem is tisztít megfelelően (nagyon poros, szinte homokos lett a hajam, építkezés közbeni takarítás miatt, és természetesen mikor hazaértem, a lehető legalaposabban mostam hajat, kétszer samponoztam, és másnap reggel rettentő viszkető fejbőrrel ébredtem...megkapartam a fejem, és koszos lett a körmöm...a hajamból nem segített kimosni a port, sőt talán még le is tapasztotta a fejbőrömre...egy másik sampon használata után egyből megoldódott ez a gond...elég rémisztő volt, hogy én vagyok ennyire béna, és igénytelen, vagy a sampon ennyire rossz?..a sampon volt ennyire rossz, "szerencsére")

Úgy gondoltam, mivel szilikonmentes, hagyok időt az átállásra, ezért türelmes voltam vele, mert nagyon tetszett, de ez hogy végül is amire való (haj tisztítása) teljesen alkalmatlan....végett vetett a lelkesedésemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Ez az a sampon, aminek:
-koprásodást, pikkelyesedést nem csökkenti
-zsírosodáson sem segít

helcsicsakegyvan

2012. november 29.

Kellemes szőlőlére emlékeztető illata van. Elég régóta küszködtem korpával, igaz csak a fejbőröm bizonyos részein volt. Na ez a sampon teljesen eltüntette az összeset. Személy szerint nekem szép fényes lesz tőle a hajam. Nagyon megérte az árát, pedig féltem tőle, hogy a túl sok természetes anyag miatt durva lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

karli

Korcsoport: < 18
2012. július 30.

Nekem a hajfesték szárítja a hajamat és a fejbőrömet, ezért utána mindig korpásodik, ez a sampon azt megszünteti, jól habzik és tisztít, viszont nekem sajnos olyan kemény durva tapintású tőle a hajam és ezen a balzsam sem segít. Olyan mint régen amikor még nem használtam naturkozmetikumokat. Vissza kell térjek a Logonához, annak egy kissé húzós az ára de attól olyan selymes puha lesz a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2012. július 30.

Rony

2012. február 3.

Nagyon jó tisztít, és nem kell belőle sok, mert nagyon jól habzik. Remélem hosszútávon is jól fog működni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Carmenessque

2012. január 25.

Szépen megtisztította a fejbőrömet, és érezhetően szebb lett a hajam. Mindezt szilikon és egyéb csúnyaság nélkül, szuper! Kicsit borsos az ára, de abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Azadirachta Indica (Neem) Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.