Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: cardamom, frézia
Szívjegyek: viola, barack, bazsarózsa
Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, fás jegyek, ámbra

Ár: 2900 Ft Packetaval , Eladó: baranyikata
Állapot: 15ml, -2 fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki utalással

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

annuss9

2022. május 5.

Klasszikus parfüm, tudom hogy már több éve szemeztem vele, és csak pár hónapja vásároltam meg. Nagyon szeretem az illatát, ami nem annyira különleges de nagyon kellemes. Nem hiszem hogy újra fogom venni, de mindenképpen ki akartam próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 5.

nanook9212

2022. április 3.

Ahh, ifjú koromat juttatja eszembe, a gondtalan kisiskolás éveket, mikor még azt hittem, hogy ettől a parfümtől meg egy Avosonos órától már nagyvilági nő lettem :D De komolyan...ha az ember még csak kis tizenéves és ráadásul még falusi is és úgy akad a kezébe egy ilyen parfüm, az joggal hiheti azt, hogy elérte a csúcsot, már felnőtt. Pedig hajjaj, de messze volt még az... xD
Egyébként ha jól látom 2006-ban adták ki, akkor én 13 voltam...nem emlékszem pontosan mikor jutottam először hozzá, de ha feltételezzük, hogy már rögtön 2006-2007 körül, akkor mondhatni ez az első parfümjeim egyike. És így visszagondolva elég gyorsan tucatillat lett, rengeteg velem egykorú kistininek volt ez a parfüm a szülinapi/karácsonyi ajándéka, viszont nem vagyok biztos benne, hogy ezt az illatot tiniknek szánták. Mármint, oké, az üveg meg a rózsaszín bolyhoska az egyértelműen kistinis, de az illat az már szerintem a jóval idősebb nőknek készült, leginkább korai huszasoknak lett kitalálva...szerintem legalábbis! Tehát mondhatni saját mércémmel mérve, nagyon idejekorán hordtam ezt a parfümöt, ez egy 13 évesnek túlságosan szexi és csábító, dehát akkoriban nem érdekelt xD Nagyon nosztalgikus egyébként, mindig eszembe jut, hogy milyen alkalmakkor fújtam magamra...mikor családostól felszabadultunk a fővárosba valamelyik plázába, vagy osztállyal mentünk moziba, barátnőkkel mentünk és bandáztunk. Szeretem, de manapság már nem igazán fújkálom magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 3.

Miza123

2022. február 14.

Nem rossz, icipicit unalmasan viràgos illat nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 14.

Nem rossz, icipicit unalmasan viràgos illat nekem.

Gomba20

2022. január 20.

Tartósnak tartós de nekem discoba kötelezöen vadaszatra jàro tizenèves lanyka jut eszembe ,Kissen bodult àllapotba.Az àr èrtèk miatt 3 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 20.

bmth

2021. december 19.

Imádom ezt a parfümöt, nagyon jó illata van és elég tartós is ráadásul az üvege is tetszik, akkor szoktam belőle többet venni mikor akciós, már nem is tudom hanyadik üvegnél járok.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

butterfly99

2021. október 31.

Még az első nagy karantén előtti napokban vásároltam. Először nagyon nem jött be az illat. Engem valami teára emlékeztetett. Csak ültem az ágyon és barátkoztunk. Azóta már 2x vásároltam újra. Kissé tolakodó,ha túlzásba viszi az ember. Ennek ellenére rajtam sokan dicsérték. Most szintén egy olyan korszakom élem,hogy nem kell , de szerintem találkozni fogunk még . Extra tartós, inkább hűvösebb napokban tudom elképzeln. A bazsarózsa illatát lehet a legjobban kiérezni .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 31.

pacsirszkyh

2021. szeptember 6.

Az egyik első parfümöm volt, 10 éves lehettem amikor karácsonyra hozta a Jézuska (már akkor is foglalkoztatott a téma és konkrétan megírtam neki, hogy ezt szeretném :Ddd), ünnepnapokon használtam! Azóta imádom, ugyan már eltérőbb az ízlésem parfümök terén, de ha meglátom egy üzletben, tuti fújok belőle egy blotterre/magamra és nosztalgiázok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

PETRA820718

2021. június 30.

A napokban újra vettem, igen vannak dolgok amik soha nem mennek ki a kedvenceim tárából, na ő is egy ilyen illat.
Amikor először megkaptam, tizenpár éve még alig volt parfümöm egy karácsonyra kaptam a testvéremtől, akkor még igen fiatal voltam, és nagyon szerettem az illatát, az életérzést amit akkoriban hozott a luxusságát. Azóta rengeteg parfümöm volt, nyílván sokkal jobbak is, bár ez is mindenkinek mást jelent, a párom legnagyobb kedvence is ő.
Szeretem, semmit nem változott az évek során, ezentúl mindig kell, hogy itthon legyen.
Örök szerelem, mindenért.
(A tartóssága nem az erőssége, de ennek ellenére is 5*)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 30.

Örök szerelem, mindenért.
(A tartóssága nem az erőssége, de ennek ellenére is 5*)

Kicsimoomin

2021. június 13.

Körülbelül 15 éve volt egy padtársam, akinek ez volt a mindennapi illata. Rajta kedveltem meg, ráadásul nekem az illathoz az ő végtelen kedvessége és vidámsága is párosult. Akkoriban egyszer szereztem be belőle egy talán 75ml-es deo spray-t. Utána felejtős volt számomra, találtam mást. Hosszú idők után, az akkori kedves emlékek miatt nemrégiben tettem egy próbát és mű volt, szúrós, bántó. Nem hagyott békén. Az undor, amit kiváltott belőlem, számomra nem volt elfogadható illatélmény. Ez egy aranyos, tiniknek való illat, (bár tisztában vagyok vele, hogy felnőttek is használják, a kijelentésemmel nem szerettem volna senkit sem megbántani) undorodnom nem szabadna tőle. Pár napja újrapróbáltam, noha nem lesz rajtam talán egyszer sem, amikor kimozdulok itthonról, de arra kiváló, hogy nosztalgiázzak és az undort kiváltó mellékzönge a nyárias meleggel eltűnt rólam. Ki kellett várnom a neki megfelelő időjárást. Ő egy igazi vidámság illat, nem túl nagy hatósugárral, nem nagy tartóssággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Kitti095

2021. június 1.

Imádom. Az egyetlen parfüm, amit mindig újraveszek hosszú évek óta és nem tudom megunni. Nagyon tartós, 3-4 fújás és még este is érezni lehet. Édes illatnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.