Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: cardamom, frézia
Szívjegyek: viola, barack, bazsarózsa
Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, fás jegyek, ámbra

Lillu14

2020. február 20.

Sziasztok,

Nekem van egy eladó 15-ml-s 3000 Ft-ért. Kb 3 fújás ment el belőle. :)

Régen ez volt a kedvenc illatom, imádtam! Ma már az édesebb illatok kedvelője vagyok, így már nem tudnám magamon viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Sziasztok,

Nekem van egy eladó 15-ml-s 3000 Ft-ért. Kb 3 fújás ment el belőle. :)

Rin2

2020. február 9.

Mai napig ezt használom! Nagyon szeretem! Védjegyemmé vált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Mai napig ezt használom! Nagyon szeretem! Védjegyemmé vált! :)

BlankaF

2020. február 5.

Tini korom óta kedvenc nyári illatom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Tini korom óta kedvenc nyári illatom!

pinkyNiki

2019. november 18.

Annyira szeretem! Imádom, hogy különleges, nem tucat illat. Könnyen beszerezhető. Egyedül a kiszerelése az amin változtatnék, simán lehetne 50 ml-s is belőle.. Édes illat kedvelőinek nagy kedvencévé válhat. + A csomagolás is nagyon cuki és csajos. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Tina5578

2019. november 16.

Nagyon finom édes illat.Igen tartós.Ezért imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Nagyon finom édes illat.Igen tartós.Ezért imádom.

ppetruc

2019. október 15.

Friss, csajos, könnyed illat, rajtam tartós, még a nap végén is érezni. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Gabria

2019. október 9.

Gimis koromban én is nagyon szerettem! Azt nem tudom mennyire volt tartós rajtam, de ma már nem ilyen az ízlésem. Ha jól emlékszem Eau de Toilette, szóval nagyon tartós nem lehet. Kap tőlem azért 4 csillagot, mert régen csak ezt és a kis fekete társát fújtam magamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

NovErke

2019. szeptember 29.

Jó minőségű, tartós parfüm, nagyon nőies virágillattal, rajtam azonban van egy kis szúróssága ami miatt inkább másikat választanék, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Dorothy13

2019. augusztus 17.

Gimis korom nagy kedvence:)
Nagyon finom, édes, pajkos illat, egy éve kb. újra vettem a hétköznapokra, de sajnos amilyen finom olyannyira nem tartós, nekem picit már komolytalan, de ettől eltekintve nagyon finom illat, legszívesebben beleharapna az ember!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Gimis korom nagy kedvence:)

Zsedit

2019. augusztus 6.

Nem sok illat van, amit a kedvenc Chanellen kívül újra és újra megveszek, de ez a Naomi az, mióta megjelent folyamatosan használom. Nyáron fehér inghez tökéletes! Nekem a többi véleményezővel ellentétben abszolút nem édes, sem gyümölcsös. A pézsma, a fás jegyek és frézia érződik legmarkánsabban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Antioxidánsok: BHT