Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: cardamom, frézia
Szívjegyek: viola, barack, bazsarózsa
Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, fás jegyek, ámbra

Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Ár: 1500Ft/5ml + pk , Eladó: Nabi
Állapot: frissen fújva, Helyszín: Fót, fizetés: banki utalás, postán küldöm

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kicsimoomin

2021. június 13.

Körülbelül 15 éve volt egy padtársam, akinek ez volt a mindennapi illata. Rajta kedveltem meg, ráadásul nekem az illathoz az ő végtelen kedvessége és vidámsága is párosult. Akkoriban egyszer szereztem be belőle egy talán 75ml-es deo spray-t. Utána felejtős volt számomra, találtam mást. Hosszú idők után, az akkori kedves emlékek miatt nemrégiben tettem egy próbát és mű volt, szúrós, bántó. Nem hagyott békén. Az undor, amit kiváltott belőlem, számomra nem volt elfogadható illatélmény. Ez egy aranyos, tiniknek való illat, (bár tisztában vagyok vele, hogy felnőttek is használják, a kijelentésemmel nem szerettem volna senkit sem megbántani) undorodnom nem szabadna tőle. Pár napja újrapróbáltam, noha nem lesz rajtam talán egyszer sem, amikor kimozdulok itthonról, de arra kiváló, hogy nosztalgiázzak és az undort kiváltó mellékzönge a nyárias meleggel eltűnt rólam. Ki kellett várnom a neki megfelelő időjárást. Ő egy igazi vidámság illat, nem túl nagy hatósugárral, nem nagy tartóssággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Kitti095

2021. június 1.

Imádom. Az egyetlen parfüm, amit mindig újraveszek hosszú évek óta és nem tudom megunni. Nagyon tartós, 3-4 fújás és még este is érezni lehet. Édes illatnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Brygo

2021. május 17.

Én imádom, már a kezdetekkor is használtam és azóta is vissza-visszatérek hozzá. Szerencsére már nem érződik minden 2. nőn, mint a megjelenésekor, így újra elkezdtem használni.
Édesebb illat de mégse az a nagyon tolakodó és van benne valami extra "fűszeresség".

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

noricza

2021. február 28.

Ez az én illatom. Évek óta használom , nem cserélném le semmire. Nem túl tolakodó, mégis tartós kellemes. A kezdetek óta együtt élünk, bár az utóbbi időben egyre bajosabb a beszerzése. Elég népszerű, remélem nem vonják be soha. Még csak hasonlót sem szagoltam azóta sem, nem cserélném le semmiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

Burgundy.Dahlia

2021. február 11.

Tinikoromban imádtam, megtaláltam az üvegét, az alján egy kicsivel, de nyilván romlott volt, így nem emlékeztem az illatára.
Tavaly karácsonyra megkaptam megint, mert megemlítettem apukámnak, hogy mennyire szerettem, az elsőt is tőle kaptam. Amennyire imádtam 10-12 éve (a puma jammel együtt, és azt még mindig imádom, sajnálom, hogy nem gyártják), ez annyira fura volt. Erős, tolakodó, rajtam férfias illata van. Változik az ember ízlése, de mintha az illat sem lenne ugyanaz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Cyntia99

2020. október 25.

Orok klasszikus nalam. Mindig van belole egy a polcomon:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 25.

Orok klasszikus nalam. Mindig van belole egy a polcomon:)

N0N0

2020. szeptember 12.

Erőszakosan beletelepszik az ember orrába. Primitív, kellemetlen, mesterséges vegyület.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

pannakl

2020. július 21.

Évek óta ebben az illatban fürdőzöm, egyszerűen megunhatatlan. Elegáns, nőies illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

kissagi19

2020. július 18.

A megjelenés évében egy nyereményjátékon megnyertem. Egyáltalán nem illett hozzám, nade a csitrilelkű énemet ez nem érdekelte :) Az illat kicsit éles, meleg és feltűnősködő. A szillázsa szerencsére nem óriási, inkább közepes. A tonka és a pézsma volt leszáradás után a domináns, és tartóssága is rendben volt. Este is érezhető volt a reggeli 2 fújás. Nem igazán tudok olyan élethelyzetet, vagy életkort mondani, amikor fújnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

cshrs

2020. július 10.

Nem lett a kedvencem, mert nem igazán az én illatom. Sokan fiatalos illatnak jellemzik, de én a 18 évemmel nem érzem igazán a magaménak :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.