Best of Beauty 2019

Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: cardamom, frézia
Szívjegyek: viola, barack, bazsarózsa
Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, fás jegyek, ámbra

Ár: 2700ft postával együtt (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Képen látható/15 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
BirsAlma

2019. május 30.

Ajándékba kaptam. Nem gondoltam volna, hogy megkedvelem, mivel annyira nem szeretem az édeskés illatokat. Ennek ellenére nagyon megkedveltem. Rajtam közepesen tartós az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

zsucci93

2019. március 26.

Tinédzser koromban csak ezt a parfümöt voltam hajlandó használni. Nagyon csajos, édeskés illat. Rajtam nem volt túl tartós, de nem bántam. Felnőtt fejjel már nem fújnám magamra, de ettől még kedves emlék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

HDorina

2019. március 26.

Külsőre nagyon megtetszett. Viszont az illata számomra borzalmas. Nagyon tömény, émelyítő, fájt tőle a fejem. Pedig szeretem az édes illatokat, de ez még nekem is sok volt. Nem is tudtam elhasználni az egészet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Lilianka

2019. március 11.

Gimis éveim parfüme. Nagyon odavoltam érte, de csak bulikra fújtam magamra, hogy lassabban fogyjon :D hétköznapokra volt más. Imádtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Eszter0806

2019. január 20.

Egyik kedvencem. Imádom az édes illatokat. Nagyon csajos illata van. Hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Beya93

2019. január 4.

Itteni vélemények alapján kutattam fel és szaglásztam meg. Kifejezetten édes (és púderes) illat párti vagyok, mást nem is tudok elviselni magamon, de ez nagyon nem jött be... A leírások alapján teljesen másra számítottam. Édesnek édes, de kifújáskor van benne valami tömény iszonyat ami bántja az orrom...nem tudok rájönni hogy mi az, talán a barack,nem biztos, de számomra förtelmes. Sajnálom mert nem erre számítottam, az üvege nagyon tetszik és árban is jó, de nem egymásnak szántak minket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

pulikaa

2018. december 26.

Abszolút kedvenc parfümöm, kb. 10 éve használom, mással felváltva. Imádom a kis pamacsot az üvegen! Nagyon passzol hozzam ez az édeskés illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

eeeee

2018. december 22.

Több mint 10 éve használtam és imádtam, sokat elfogyasztottam belőle. Az akkori barátom is imádta rajtam és bár sosem volt signature illatom (nem tudtam leragadni egyetlen parfümnél) ő mindig ezt tartotta az én illatomnak és pont emiatt vettem újra sok év kihagyás után, 2 éve az esküvőnkre ❤
Az illat maga főleg gyümölös, enyhén virágos, egyszerre kislányosan játékos és nőiesen szexi.
Tökéletes illat m, tele csodás emlékkel ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Tökéletes illat m, tele csodás emlékkel ❤

Maryann88

2018. december 18.

Nagyon sok jó véleményt olvastam erről a parfümről,így ma gondoltam (kihasználva a karácsonyi akciót) megszaglászok és ha tetszik beszerzek egyet. :)
És igen! Szerelem volt elsőre, nem is tudom eddig miért kerülte el a figyelmemet a drogériákban. Egyszerűen imádom és ami a legjobb,hogy még a férjemnek is tetszik! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

lohnerniki15

2018. november 16.

Szerelem ez a parfüm. Nagyon kellemes édeskés illata van, de émelyítően. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Antioxidánsok: BHT