Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Megjelenés éve: 2006

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: cardamom, frézia
Szívjegyek: viola, barack, bazsarózsa
Alapjegyek: pézsma, pacsuli, vanília, fás jegyek, ámbra

Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó

pannakl

2020. július 21.

Évek óta ebben az illatban fürdőzöm, egyszerűen megunhatatlan. Elegáns, nőies illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

kissagi19

2020. július 18.

A megjelenés évében egy nyereményjátékon megnyertem. Egyáltalán nem illett hozzám, nade a csitrilelkű énemet ez nem érdekelte :) Az illat kicsit éles, meleg és feltűnősködő. A szillázsa szerencsére nem óriási, inkább közepes. A tonka és a pézsma volt leszáradás után a domináns, és tartóssága is rendben volt. Este is érezhető volt a reggeli 2 fújás. Nem igazán tudok olyan élethelyzetet, vagy életkort mondani, amikor fújnám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

cshrs

2020. július 10.

Nem lett a kedvencem, mert nem igazán az én illatom. Sokan fiatalos illatnak jellemzik, de én a 18 évemmel nem érzem igazán a magaménak :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

MissKenedy

2020. július 9.

Egy nagyon kicsit hasonlít a Gucci Rush-ra, de kevesebb pacsulival, ami miatt mostanság jobban kedvelem. Kedves kis édes dögös illat, szerintem sokaknak jól állhat, általában a férfiak is szeretik, dícsérik rajtam, így ajándéknak is megfelelő ha valakinek parfümöt vennénk, szerintem kevés az esélye, hogy nagyon mellé lövünk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

beachvibes

2020. május 7.

Mivel ennyire sokan írtátok hogy jó, ma az első utam a dm-körtúrámon hozzá vezetett. Nekem csalódás volt. Ez egy szépen megkomponált illat, de szerintem a több ember által is írt fiatalos jelző egyáltalán nem illik rá, nekem ez az 50 feletti nők illata. Avval a reménnyel fújtam magamra hogy lehet meglesz a következő szerelem, de visszahőköltem tőle a kifújás pillanatától. Lehet csak az én bőrömmel működött így, de úgy éreztem magam vele mint egy nagymama, nagyon nagyon nem illik a fiatalos, vidám, energikus személyiségemhez. Nem annyira különleges, számomra felejthető, egy a sok parfüm közül amit soha nem használnék. A Silver változatát is magamra fújtam, na az már inkább a fiatalosabb kategória, mondjuk az sem A parfüm számomra... Mivel ilyen jók a vélemények nem akarom lehúzni, de nekem ez nagyon nem jött be. A csillagokat csak a nagylelkűségem, illetve a tartóssága miatt kapja, mert az jobb mint amire számítottam, még 5 óra elteltével is érzem (sajnos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

emeseee6

2020. április 25.

2020: nem sokszor nyúltam utána az elmúlt években,árválkodik még egy 5ml kb a polcon,de most magamra fújtam,csak így itthonra. Még mindig <3 Egy 15miliset tuti beszerzek ( a mostani már baromi régi,félig romlott is szerintem :D ),enélkül vhogy nem lenne teljes a polc. Még mindig tetszik,szerintem így 15 év után már örök lakóm lesz,ha más nem itthonra befújom néha magam,és nosztalgiázom.

2016: 12-13 éves korom óta (most 23 vagyok) folyamatosan van egy a polcomon,imádom :) Az első perctől a mai napig teljesen magaménak érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Lillu14

2020. február 20.

Sziasztok,

Nekem van egy eladó 15-ml-s 3000 Ft-ért. Kb 3 fújás ment el belőle. :)

Régen ez volt a kedvenc illatom, imádtam! Ma már az édesebb illatok kedvelője vagyok, így már nem tudnám magamon viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Sziasztok,

Nekem van egy eladó 15-ml-s 3000 Ft-ért. Kb 3 fújás ment el belőle. :)

Rin2

2020. február 9.

Mai napig ezt használom! Nagyon szeretem! Védjegyemmé vált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Mai napig ezt használom! Nagyon szeretem! Védjegyemmé vált! :)

BlankaF

2020. február 5.

Tini korom óta kedvenc nyári illatom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Tini korom óta kedvenc nyári illatom!

pinkyNiki

2019. november 18.

Annyira szeretem! Imádom, hogy különleges, nem tucat illat. Könnyen beszerezhető. Egyedül a kiszerelése az amin változtatnék, simán lehetne 50 ml-s is belőle.. Édes illat kedvelőinek nagy kedvencévé válhat. + A csomagolás is nagyon cuki és csajos. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.