Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: fekete ribiszke, körte, trópusi gyümölcsök, sárkánygyümölcs

Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, virágos jegyek

Alapjegyek: ámbra, fás jegyek, gyapotvirág, málna

Ár: 3200 Ft , Eladó: Nreni
Állapot: 1 fújás hiányzik, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta/FoxPost/személyes átvétel

papillonlepetit

2020. február 2.

Az előttem hozzászólóhoz csatlakozva szintén fiatal korom egyik alap illata, kedves emlékek fűződnek hozzá. Az illat kifejezetten elegáns,nőies, finom. Hosszan tartó. A kis pompom pedig nagyon aranyos kiegészítője az üvegnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

demeterne

2020. január 3.

Tini korom egyik kedvence. Imádom az illatát. Először Apukámtól kaptam ezt a parfümöt, és mindig rá emlékeztet, hisz tavaly elment. :( azóta is vissza-vissza térek ehhez. Az illat nem tartós, de már csak az emlékek miatt is 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Tina9997

2019. december 1.

Exemtől kaptam nagyon régen. Jó illata van, tartós is, hamar elfogyott. De nem venném újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

detti23

2019. november 23.

Nem rossz illat, de számomra semmi extra. Tinikoromban még el tudtam volna magamon képzelni, most nem. Egyébként nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Audry1

2019. szeptember 16.

Nagyon sokáig állandóan újravettem, most már nem, mert pici változatosságra vágytam, de nagyon szeretem a mai napig az illatát! Lehetne tartósabb is, de ettől el tudok tekinteni. A kivitelezése plusz egy pont a biztonsági zár miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Wow meglep, hogy ennyien véleményezték. Mikor debütált ez az illat, kkor szereztem be egyetemista éveim alatt. Fiatalos, friss, vágyakozó érzést kelt bennem. Kétgyermekes édesanyaként újravásároltam és előszeretettel használom nyári illatnak, tökéletesen passzol hozzám! Ez az egyetlen parfüm amit ténylegesen újravásároltam, szóval ez biztosan jelent valamit nálam mert alapvetően kísérletezgetős típus vagyok illatok terén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

zsucci93

2019. március 26.

Az eredetivel együtt korai tinédzser korom parfümje. Ez egy kicsit misztikusabb illatt, őt szívesen használnám felnőttként is :) ez valamiért tartósabb rajtam, mint a sima cat deluxe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

MsCatastrophe

2019. március 21.

Régóta vágytam erre a parfümre, de nem mertem megvenni. Végül engedtem a csábításnak és milyen jól tettem. :)
Nagyon szeretem, nagyon sokáig lehet érezni az illatát és bár erős, de nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

eszta

2019. január 12.

Tini korom kedvenc parfüme volt, most újra beleszerettem, egy leárazáson találtam rá. Rögtön vettem is több üveggel , sajnos szerintem alap áron nagyon drága és árához képest nem túl tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Bigblueeyes

2018. december 15.

Pár éve kaptam,(keresztapáméktól) ajándékban.
Tiszta én vagyok.Fiatalos nőies és extravagáns illat,pont nekem való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Pár éve kaptam,(keresztapáméktól) ajándékban.
Tiszta én vagyok.Fiatalos nőies és extravagáns illat,pont nekem való.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.