Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: fekete ribiszke, körte, trópusi gyümölcsök, sárkánygyümölcs

Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, virágos jegyek

Alapjegyek: ámbra, fás jegyek, gyapotvirág, málna

Audry1

2019. szeptember 16.

Nagyon sokáig állandóan újravettem, most már nem, mert pici változatosságra vágytam, de nagyon szeretem a mai napig az illatát! Lehetne tartósabb is, de ettől el tudok tekinteni. A kivitelezése plusz egy pont a biztonsági zár miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

SminkesAnyuci

2019. augusztus 15.

Wow meglep, hogy ennyien véleményezték. Mikor debütált ez az illat, kkor szereztem be egyetemista éveim alatt. Fiatalos, friss, vágyakozó érzést kelt bennem. Kétgyermekes édesanyaként újravásároltam és előszeretettel használom nyári illatnak, tökéletesen passzol hozzám! Ez az egyetlen parfüm amit ténylegesen újravásároltam, szóval ez biztosan jelent valamit nálam mert alapvetően kísérletezgetős típus vagyok illatok terén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

zsucci93

2019. március 26.

Az eredetivel együtt korai tinédzser korom parfümje. Ez egy kicsit misztikusabb illatt, őt szívesen használnám felnőttként is :) ez valamiért tartósabb rajtam, mint a sima cat deluxe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

MsCatastrophe

2019. március 21.

Régóta vágytam erre a parfümre, de nem mertem megvenni. Végül engedtem a csábításnak és milyen jól tettem. :)
Nagyon szeretem, nagyon sokáig lehet érezni az illatát és bár erős, de nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

eszta

2019. január 12.

Tini korom kedvenc parfüme volt, most újra beleszerettem, egy leárazáson találtam rá. Rögtön vettem is több üveggel , sajnos szerintem alap áron nagyon drága és árához képest nem túl tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Bigblueeyes

2018. december 15.

Pár éve kaptam,(keresztapáméktól) ajándékban.
Tiszta én vagyok.Fiatalos nőies és extravagáns illat,pont nekem való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Pár éve kaptam,(keresztapáméktól) ajándékban.
Tiszta én vagyok.Fiatalos nőies és extravagáns illat,pont nekem való.

Nina1205

2018. október 19.

Finom, nőies illat. Páromtól egyszer kaptam Valentin-napra, neki is nagyon bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Lilly92

2018. szeptember 3.

Én is azok táborát erősítem, akiknek gimis emlékei vannak erről az illatról. Nem túl tartós, de nagyon kellemes illat. Ma már nem használnám, de akkor imádtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

marcsi1233

2018. július 26.

Tetszenek ezek a finom gyömölcsös illatok benne, nekem is gimis emlékeim vannak róla, azóta eltelt 10 év, újra megvettem kicsi kiszerelésben, és nagyon tetszett. Tartóssága sajnos nem elég jó ellenben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Judit1987

2018. július 23.

Középsulis kedvenc volt, nem volt a legtartósabb illat, de nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Középsulis kedvenc volt, nem volt a legtartósabb illat, de nagyon szerettem.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.