Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: fekete ribiszke, körte, trópusi gyümölcsök, sárkánygyümölcs

Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, virágos jegyek

Alapjegyek: ámbra, fás jegyek, gyapotvirág, málna

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

OroszBeus

2022. március 6.

Nagyon szeretem az illatát, de nem annyira tartós. Szívesen elhasználom mert tetszik, de ennél van tartósabb parfümöm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 6.

Jelizz

2021. december 17.

Szerintem a Baba mez es kamilla tusfurdo illata van :D egynek elmegy,nem tartos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

butterfly99

2021. október 31.

Semmi extra ,nem is tartós és ahoz képest még drága is. Otthoni parfümnek használtam,de megbántam. Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 31.

Lara25

2021. augusztus 16.

Tinikorom illata, nagyon szerettem, bár nem túl tartós. Már nem vásárolom, mert valami tartóssabbra vágyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Dori1976

2021. június 7.

Nagyon szeretem ezt az illatot, fiatalos, mégis nőies és elegáns. Az üvege is nagyon tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 7.

adrika9411

2021. április 15.

Imádtam. Véleményem szerint tartós illat, egyedül a kiszerelést nem tartom jónak, hamar elfogy. Ha lenne rá valamilyen kupon/akció a nagyobb kiszerelésre, biztosan újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

noricza

2021. február 28.

Kipróbáltam,rózsaszín társa a kedvencem. Valahogy ez nem győzött meg . Ahhoz képest ez borzalmas volt rajtam, nem lett szerelem. Alap esetben csak szagolgatni jó illat, ezért nem is pontoznám le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

Feketebarbi

2020. augusztus 18.

Maga az instant boldogság!
A Sí Passione alternatíváját kerestem és leltem meg benne. Armani csak kóstolót adott nekem abból az élményből, amihez nem kell alkalom, vagy évszak. Naomi sem mondható tartósnak, azonban lineárisan magában hordozza "A" hangulatot.
Sokkal többet nyújt, mint amennyiért beszerezhető!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Maga az instant boldogság!
Sokkal többet nyújt, mint amennyiért beszerezhető!

papillonlepetit

2020. február 2.

Az előttem hozzászólóhoz csatlakozva szintén fiatal korom egyik alap illata, kedves emlékek fűződnek hozzá. Az illat kifejezetten elegáns,nőies, finom. Hosszan tartó. A kis pompom pedig nagyon aranyos kiegészítője az üvegnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

demeterne

2020. január 3.

Tini korom egyik kedvence. Imádom az illatát. Először Apukámtól kaptam ezt a parfümöt, és mindig rá emlékeztet, hisz tavaly elment. :( azóta is vissza-vissza térek ehhez. Az illat nem tartós, de már csak az emlékek miatt is 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.