Naomi Campbell

Ár:   2990 Ft és 4390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2019. május 7.

Ár:   2990 Ft és 4390 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2019

Ár: 4600 , Eladó: Zsolikapecs
Állapot: Bontott A képen látható mennyiséggel, Helyszín: Pécs, fizetés: Előreutalás után fox/postánmaradó/MPL/személyes átvétel

racheldawes

2021. március 5.

Még jó pár évvel ezelőtt találtam rá a Cat Deluxe At Night-ra, amit imádtam, és azon kevés parfümök közé tartozik mind a mai napig, amit a legközelebb állónak érzek magamhoz. Próbáltam még a "sima" Cat Deluxe, illetve az EDT verziót, de egyik sem tetszett különösebben. Karácsony előtt aztán megláttam, hogy az egyik drogériában le vannak akciózva a parfümök, és egyből kiszúrtam a feltűnő kis üvegcséjének köszönhetően. Mivel egész jónak tűnt a teszteren az illata, gondoltam, teszek vele egy próbát. Először kissé csalódott voltam, mert jellegtelennek éreztem, azt hittem, kevésbé lesz gyümölcsös, és fogadni mertem volna rá, hogy a tartósságával is lesznek problémák (mondjuk ezen a téren az At Night sem jeleskedett különösebben). Félre is tettem, egészen a múlt hétig. Azóta viszont minden másnap használom, annyira megszerettem. Ebben a tavasziasabb időben sokkal szebben viselkedik rajtam, a kezdeti, intenzív gyümölcsössége is szépen letisztul, és üde, lágy citrusos illatvilággá alakul át. A tartóssága is egész jó, a bőrömhöz közel még 4-5 óra múlva is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

zdoreebaba

2021. február 7.

A héten végre ki mertem merészkedni egy kicsit messzebbi, Pest közeli Dm üzletbe nagybevásárlásra. Nem hittem a szememnek, amikor megláttam a tesztereket. Azt hittem a vírusra való tekintettel nem lehet semmit szagizni, fogdosni. Távolságtartással el kezdtem nézegetni a sok-sok szemet gyönyörködtető csodát. Xtina új illatát kerestem, de nem fedeztem fel, helyette Naomi új Cat Deluxe illatán akadt meg a szemem. 2019-es újdonság. Papír teszterre fújtam belőle. Egyből éreztem, ez nem az én világom lesz 25 éves fejjel. Ez egy jó 35-ös csinos titkárnő illata, ehhez én még túl fiatal vagyok. A sima Cat Deluxe és a Silver ég és a föld. Én inkább az original illat vagyok még lelkiekben. Leszáradást követően és pár nap múlva papíron nagyon tetszett. Ez egy sós-citrusos-virágos illat. Inkább tavaszra tudom elképzelni. Az üveg és a kis pompom engem megint levett a lábamról. Nem én vagyok, de egy közvetlen, friss, elegáns, mégis érett nő illata, amit akár tíz év elteltével elképzelhető hogy viselni fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

vanillacaramella.sweet

2020. szeptember 21.

Nagyon régen a sima Cat Deluxe-ot hasznàltam rövid ideig. Most nemrég kipróbaltam ezt, de nagyon kis semmilyen volt rajtam. Nem értem,miért adták ki, annyira nem mutat újat vagy mást.
Az illatjegyei sincsenek feltöltve az adatlapon.
Az illatról: Egyàltalán nem tartós, nagyon halovány, pici szillázsú illat, irodába,munkahelyre kivàló végülis.
Egyszerű, gyengén gyümölcsös-friss-virágos illat. Kifújáskor citrusos, pirosgyümis, majd virágos-fàs-kicsit rózsàs,talán a dinnyét picit ki lehet venni. Leszàradáskor fás ananászos, pézsmàs-virágos. Hála égnek,hogy nem egy tömény illat.
Sajnálom, ritkán írok ilyeneket, de ez nagyon nem.

Jegyei:
Fej: citromhéj, fekete ribizli, dinnye;
Szív: cseresznyevirág, bazsarózsa, rózsaszín lótusz;
Alap: ananász, fehér fa, só és pézsma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Az illatjegyei sincsenek feltöltve az adatlapon.
Sajnálom, ritkán írok ilyeneket, de ez nagyon nem.

Jegyei:
Fej: citromhéj, fekete ribizli, dinnye;
Szív: cseresznyevirág, bazsarózsa, rózsaszín lótusz;
Alap: ananász, fehér fa, só és pézsma.

Peppertree

2020. július 8.

A sima Cat Deluxe verziót tini korom óta imádom és használom. Ezt a Silvert valahogy csak most télen sikerült felfedeznem. Ez az illat is nagy szerelem. Nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Jelizz

2020. június 27.

Nagyon bejovos kis kivetelezese van es a hozzavalo pompomot mar ra is aplikaltam a penztarcamra :D Basic friss gyumolcskes illat, mivel EDT nem tart sokaig. Nem az en illatom , de ezt a kis 15 ml elfogom fujkalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

nitacica

2020. január 15.

Tetszik pedig nem fűztem hozzá sok reményt beismerem inkább az üvege miatt vettem meg de egész megbarátkoztam az illatával plusz sokan meg is jegyezték milyen finom illatom van amikor viseltem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

kisbobitas

2019. december 28.

Karácsonyra kaptam, azóta kedvenc :) Amikor kifújom először a sárgadinnye illata érződik aztán a bőrömön át megy citrusosba. Én tavaszi-nyári illatnak mondanám inkább. Tartós parfüm, még másnap is érzem az előző napi ruhámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

NovErke

2019. szeptember 29.

Elsőre az üvege fogott meg a kis holografikus mintákkal illetve hogy a Naomi parfümök jó minőségűek. Ez is az. Nagyon tartós. Nem egy feltűnősködő, lágy kellemes virágos illat, nagyon kellemes érzés magamon érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.