Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatössztevők: rózsaszín bors, mandarin, magnólia, frézia, jázmin, őszibarack, szantál, tonkabab, pézsma, vanília, vetiver, benzoin

Ár: 13.000 Ft posta/foxposttal , Eladó: kvin
Állapot: 50ml/kép, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Lilu003

2019. szeptember 14.

Már el is felejtettem, hogy ilyen is volt Naomi-nak! Nagyon fiatalon volt ilyen parfümöm, de emlékszem hogy szerettem. Ha jól emlékszem gyümölcsös, talán fűszeres illat lehetett. Itt nézelődve jövök rá, hogy amennyire kerülöm a celeb illatokat, Naomi-nak mégis több parfümjét imádtam! Sajnálom, hogy tucat számra dobják piacra a különböző márkák a parfümöket, aztán sorba vonják vissza a forgalomból. Több kedvencemet nem lehet már sajnos kapni, csak ritkaságként döbbenetes áron. Abban biztos vagyok, hogy nem ez volt a kedvenc Naomi parfümöm. Kíváncsi lennék, most hogy viszonyulnék ehhez az illathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Nesh

2019. augusztus 5.

Ez volt számomra Az illat. Kb. nyolc éven át használtam, gimiben majd egyetemen, aztán kivonták a forgalomból. :'(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

agee89

2018. december 17.

Régesrég, egy messzi-messzi galaxisban, fiatal kiscsikó koromban kaptam nővéremtől és nagyon imádtam. Érezni lehetett benne a lágy mandarinos beütést, ez fogott meg benne leginkább. Aztán kivonták a forgalomból és külföldi viszonylatban is aranyáron kezdték el mérni.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

pomme

2018. április 17.

16-17 éves korom körül lettem egy ilyennek a nem túl boldog gazdája. Igazából bementem egy pici parfümériába és az eladó mindenáron rám akart tukmálni valamit, ez volt a legolcsóbb, úgyhogy megvettem és utána többször vissza se mentem :D Nem tinilányoknak készült az tuti, elég határozott, meleg illata van, de nekem sajnos nem volt napsugaras. Az üvege miatt 2 csillag, mert az aranyos volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Vicus

2016. december 1.

Tinikoromban volt ilyen parfümje a barátnőmnek, nagyon szerettük az illatát, mindenki oda volt érte. Ha nála voltunk, mindig befújtuk vele magunkat. Az üvege nekem sem tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

calendula88

2016. november 19.

Az első szerelmem jut eszembe erről a parfümről :) Még tőle kaptam anno, 10 éve kb. Imádtam....és ő is. ;) Nagyon kellemes illat de a tartóssága sajnos nem a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

nona1975

2016. november 10.

A férjemtől kaptam névnapomra,kb 15 éve.Nagyon szerettem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

A férjemtől kaptam névnapomra,kb 15 éve.Nagyon szerettem az illatát.

Ennie86

2016. június 12.

Nekem is volt! :) Teljesen nosztalgia kapott el. :) Az illatára már nem emlékszem, de többet is elhasználtam belőle tini koromba. Bárcsak érezhetném... :) Az üvege szerintem igazi bohókás. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

magyaredina

2015. december 26.

Gyümölcsös, de nem túl édes, nem cukros. Egész kellemes, nincs túlbonyolítva. Tattóssága nem túl jó. Az üveg nem tetszik, olyan amőbás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Bnemrita

2015. május 28.

Jaj, nekem is ez volt az első parfümöm. Azt hiszem. :))) Anyukámtól kaptam valami alkalomra. Nagyon szerettem. Kis virágos, napsugaras illat volt, ma már szerintem nem használnám nap-mint-nap, de emléknek csodás. Fiatal lánykoromat idézi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Antioxidánsok: BHT