Naomi Campbell

Ár:   32 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 11.

Ár:   32 990 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatössztevők: rózsaszín bors, mandarin, magnólia, frézia, jázmin, őszibarack, szantál, tonkabab, pézsma, vanília, vetiver, benzoin

Naomi Campbell Exult 75ml
Ár: 3500 Ft , Eladó: aemit
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: --, fizetés: Nincs plusz szállítási díj. Postán maradóra, foxpost automatába tudom küldeni.

klarika1206

2021. október 23.

Aki hiànyolná ezt a parfümöt annak javaslom az AVON Lucky me for her parfümjèt. :-) Èn nemrég kaptam egyet ajàndèkba ès már az első fújásnàl ismerős illat csapta meg az orrom, tudtam, hogy már éreztem ilyet valamikor. Nem hagyott nyugodni ez a gondolat, aztàn pár nap múlva rájöttem, hogy még sulis koromban volt egy Naomi Campbell parfümöm narancssárga csillag alakú üvegben, amelynek hasonló illata volt. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 23.

noricza

2021. február 28.

100 évvel ez előtt az akkori pasimtól kaptam ajándékba. Akkor annyira nem éreztem az igazinak, ez volt az első Naomim. Elhasználtam, az illata a mai napig az orromban. Sok jó emlék, de nem baj hogy már nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

Nesh

2019. augusztus 5.

Ez volt számomra Az illat. Kb. nyolc éven át használtam, gimiben majd egyetemen, aztán kivonták a forgalomból. :'(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

agee89

2018. december 17.

Régesrég, egy messzi-messzi galaxisban, fiatal kiscsikó koromban kaptam nővéremtől és nagyon imádtam. Érezni lehetett benne a lágy mandarinos beütést, ez fogott meg benne leginkább. Aztán kivonták a forgalomból és külföldi viszonylatban is aranyáron kezdték el mérni.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

pomme

2018. április 17.

16-17 éves korom körül lettem egy ilyennek a nem túl boldog gazdája. Igazából bementem egy pici parfümériába és az eladó mindenáron rám akart tukmálni valamit, ez volt a legolcsóbb, úgyhogy megvettem és utána többször vissza se mentem :D Nem tinilányoknak készült az tuti, elég határozott, meleg illata van, de nekem sajnos nem volt napsugaras. Az üvege miatt 2 csillag, mert az aranyos volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Vicus

2016. december 1.

Tinikoromban volt ilyen parfümje a barátnőmnek, nagyon szerettük az illatát, mindenki oda volt érte. Ha nála voltunk, mindig befújtuk vele magunkat. Az üvege nekem sem tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

calendula88

2016. november 19.

Az első szerelmem jut eszembe erről a parfümről :) Még tőle kaptam anno, 10 éve kb. Imádtam....és ő is. ;) Nagyon kellemes illat de a tartóssága sajnos nem a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

nona1975

2016. november 10.

A férjemtől kaptam névnapomra,kb 15 éve.Nagyon szerettem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 10.

A férjemtől kaptam névnapomra,kb 15 éve.Nagyon szerettem az illatát.

Ennie86

2016. június 12.

Nekem is volt! :) Teljesen nosztalgia kapott el. :) Az illatára már nem emlékszem, de többet is elhasználtam belőle tini koromba. Bárcsak érezhetném... :) Az üvege szerintem igazi bohókás. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Bnemrita

2015. május 28.

Jaj, nekem is ez volt az első parfümöm. Azt hiszem. :))) Anyukámtól kaptam valami alkalomra. Nagyon szerettem. Kis virágos, napsugaras illat volt, ma már szerintem nem használnám nap-mint-nap, de emléknek csodás. Fiatal lánykoromat idézi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 28.

Antioxidánsok: BHT