Best of Beauty 2019

Naomi Campbell

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2013. április 13.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-fás

Bellita

2019. január 28.

Négyest adok ennek a terméknek, nem túl tartós, de az illata számomra nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

mancus2

2017. augusztus 14.

Ajándékba kaptam, sok Naomi-t használtam, és mindegyiket szerettem, de ez az egyetlen illat tőle amit nem bírok elhasználni, pedig erősen próbálkoztam, de neeem :-( viszont tartós, ezért 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

SSSAAA

2017. július 26.

A név alapján kicsit komolyabb, karakteresebb, vagányabb illatra számítottam, de nekem ez olyan semmilyen. Nem is tartós rajtam egyáltalán.Vannak ennél sokkal jobb Naomi parfümök.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

szabozsoka

Korcsoport: >54
2017. május 26.

A férjemtől kaptam, ez mint mindegyik Naomi illat nagyon kellemes nekem. Tartós és érzéki az illata, a délutáni esti programokhoz kellemes érzés ezt "viselni"

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 26.

VidamRt

2016. május 27.

Ajándékba kaptam, hasonlóan a másik Naomi-hoz, ez is tartós illat.
Inkább esti kimozdulásokhoz használtam, ritkán szoktam fás parfümöket magamra fújni, de a sok kellemes emlék miatt gyűltek a plusz csillagok is..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Ajándékba kaptam, hasonlóan a másik Naomi-hoz, ez is tartós illat.

szorsi0627

2014. december 28.

Ajándékba kaptam, nagyon megtetszett. Isteni fás illat, a kedvencem lett. Nagyon tartós. Őszi, téli illat, nyáron biztos nem használnám, túl fullasztó lenne. Ősszel nagyon jól esik a hideg, ködös időben egy kis meleg illat. Csillagos 5-öst kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

izisz

2014. november 27.

Nagggyoon kellemetlen nekem. :( Túl nyomulós és olcsó illata lesz a bőrömön. A tartósságáért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

My Molly

2014. szeptember 22.

Ez a parfüm számomra szerelem. Inkább őszi/téli illatnak mondanám én is. Nincs az a túl édeskés beütése, de mégis van egy kellemes íve. Akciósan nevetve megéri, ma én is 2000 Ft-ért hoztam el a Rossmannból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

ct

2013. szeptember 12.

Magamtól biztosan nem választottam volna ezt az illatot, de ajándékba kaptam egyet és használat közben megszerettem. Mindenképpen őszi-téli időszakra illik, melegben nem fújnám magamra, Fűszeres, édes, nehéz illat, ami nagyon sokáig tart. A kivitelezés is nagyon tetszik, az árát nem tudom, csak sejtem, hogy elég drága lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

f.eniko

2013. augusztus 3.

Kb 3-4 éve volt ilyenem utoljára,tegnap viszont láttam hogy akciós a Rossmannban 2400 forint volt,ha jól emlékszem. Már nem emlékeztem teljesen az illatára,de beruháztam egyre. Nem bántam meg,kellemes emlékeket idézett fel,örülök,hogy megvettem,bár teljes áron nem ruháznék be rá újra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Antioxidánsok: BHT