Naomi Campbell

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2013. április 13.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos-fás

Naomi Campbell Seductive Elixir EDT -  FÚJÓS!
Ár: 3200 Ft / 10 ml + postaktg. , Eladó: Olinda
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Szentes, fizetés: Banki utalást követően postával küldöm.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Raulita

2021. július 21.

Szeretem ezt az illatot és különlegesnek tartom, bár azt vettem észre, hogy mostanában nem igazán tartós, nem érződik 1-2 óránál tovább az illat rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 21.

vanillacaramella.sweet

2021. március 26.

Nekem régebben 75ml DNS verzióban volt meg, de csak annyi emlékem maradt meg, hogy virágos-samponos, lágy illatú volt. Ennyi, semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 26.

Olinda

2020. december 7.

Szeretem ezt a parfümöt! Nem egy kiemelkedő minőségi parfüm, de szeretem! Ami a leginkább tetszik benne az az, hogy egészen egyedinek érzem, nem jut róla eszembe azonnal másik 2-3 parfüm, nem tudom más parfümökhöz hasonlítani, számomra nem hasonlít a többi Naomi Campbell illatra sem. Viszont nem egy szépen megkomponált illat, nincs egy szépen kibontakozó íve, szinte végig ugyanaz az illata. Paprikásan, rózsaborsosan, gyümölcsösen édeskés... Az is tetszik benne, hogy nem egy tucat illat, már nem lehet hozzájutni olyan könnyedén, már a drogériákban sem látom évek óta... Évekkel ezelőtt volt egy 15 ml-s EDP-m, most pedig két évvel ezelőtt egészen jutányos áron sikerült hozzájutnom egy 50 ml-s EDT-hez, amit nagy becsben tartok, mert attól tartok, előbb-utóbb majd sehol nem lesz kapható ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

Mandarindream

2020. január 14.

Nagyon rég volt, hogy megvettem, bő tíz éve. Inkább nyári, könnyű illat, rajtam friss málnaként jött le. Az a tipikus egynek elmegy, de semmi esetre sem meghatározó darab.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 14.

Bellita

2019. január 28.

Négyest adok ennek a terméknek, nem túl tartós, de az illata számomra nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

mancus2

2017. augusztus 14.

Ajándékba kaptam, sok Naomi-t használtam, és mindegyiket szerettem, de ez az egyetlen illat tőle amit nem bírok elhasználni, pedig erősen próbálkoztam, de neeem :-( viszont tartós, ezért 2 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

SSSAAA

2017. július 26.

A név alapján kicsit komolyabb, karakteresebb, vagányabb illatra számítottam, de nekem ez olyan semmilyen. Nem is tartós rajtam egyáltalán.Vannak ennél sokkal jobb Naomi parfümök.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

szabozsoka

Korcsoport: >54
2017. május 26.

A férjemtől kaptam, ez mint mindegyik Naomi illat nagyon kellemes nekem. Tartós és érzéki az illata, a délutáni esti programokhoz kellemes érzés ezt "viselni"

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 26.

VidamRt

2016. május 27.

Ajándékba kaptam, hasonlóan a másik Naomi-hoz, ez is tartós illat.
Inkább esti kimozdulásokhoz használtam, ritkán szoktam fás parfümöket magamra fújni, de a sok kellemes emlék miatt gyűltek a plusz csillagok is..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Ajándékba kaptam, hasonlóan a másik Naomi-hoz, ez is tartós illat.

szorsi0627

2014. december 28.

Ajándékba kaptam, nagyon megtetszett. Isteni fás illat, a kedvencem lett. Nagyon tartós. Őszi, téli illat, nyáron biztos nem használnám, túl fullasztó lenne. Ősszel nagyon jól esik a hideg, ködös időben egy kis meleg illat. Csillagos 5-öst kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.