Naomi Campbell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Teddy, Módosítva: 2013. június 29.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Picipötty

2015. február 13.

Az illata engem egy békebeli Barbie-s kölnimre emlékeztet még a 90-es évek közepéről-végéről :D De szerettem a virágos- púderes illatát, tartós- főleg a lecsengése szép. Az emlékek miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

csutka.n

2014. augusztus 18.

naomi campbell összes parfümje nagyon el van találva, de ez az illat volt a kedvencem, kár hogy elfogyott. én jobban szeretem ezt a változatot szinte bármelyik márkából, mert jóval gazdaságosabb, lehet hogy nem olyan tartós, de ha egy nap még egyszer újra is fújom, akkor is tovább tart mint egy kis üveges parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

agnes89

2013. július 2.

Szeretem! Picit talán alkoholosabb (jellemző az ilyen kiszerelésekre), de ez gyorsan elillan, a finom illat viszont bőven megmarad. Arra gondoltam, kipróbálom belőle a normál parfüm formát is. Rühellem az édes illatot, de ez még nekem is belefér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

vanillacaramella.sweet

2013. június 29.

Nagyon-nagyon púderes, virágos illat. EDT-hez képest tartós.Sajnos nem jön be, rajtam nem működik, pedig szerettem volna.. Akit érdekel,2 fújásnyi hiányzik belőle, szívesen megválok tőle. Érdeklődni lehet itt: vanillacaramella.sweet@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.