Napvirág

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boree, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   2090 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

Egyedi, természetes összetételű fogpasztánk kíméletesen tisztítja a fogakat, lágyan frissíti a leheletet. A zöld agyag tartalma természetes módon segít megszabadulni a lerakódásoktól és egyéb szennyeződésektől. Organikus menta illóolaj tartalma fertőtleníti szájüreget és friss leheletet biztosít.

Nem tartalmaz mesterséges színezéket, aromákat, vagy tartósító anyagokat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vicky93

2021. május 23.

Az egyik legjobb "zero waste" fogkrém amit eddig próbáltam. Tényleg megvan a fogmosás-élmény, nem csak egy olajos vagy sós kencével reszelem a fogaim. Könnyedén felhabzik, szeretem hogy enyhén mentolos, igaz elsőre kicsit fura volt a többi fogkrém után. Tiszta érzetet hagy.
Egy fájdalmam van, mégpedig az, hogy fluoridmentes és így sajnos nem tudom folyamatosan használni a fogam egészsége érdekében. (Tudom, ez örökös vita tárgya, de a fogorvosom véleménye alapján nem hagyom el teljesen a fluoridtartalmú fogkrémeket)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

nircee

2021. május 22.

Nagyon szeretem, az ízét eleinte szokni kell, de utána minden rendben. Jó tisztít, és kellemes az utóíze, bár sajnos nem annyira tart hosszan, mint egy hagyományos fogkrémé. Sajnos a gyerekeim nem fogadták el, nekik túl sós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.

tric

2020. október 13.

Na, ez egy érdemes fogkrém! :-)
Alapjáraton is megvagyok elégedve a Napvirágos termékekkel, de ez számomra a zw fogkrémek fogkrémje!
Nagyon szép mentazöld színe, habos állaga van inkább, mint krémes. Fogkefével könnyedén bele lehet nyúlni. Az üvegen az van, hogy borsónyit kell a fogkefére kenni, szerintem kevesebb is elég belőle, mert brutálisan jól habzik. Az íze a legjobb: amíg az eddigi zw fogkrémek elviselhetetlenül sósak és csípősek voltak, addig ennek bár van egy enyhén sós mellékíze, teljesen rendben van! Gyengécske mentaízű, lehet utána narancslevet inni, palacsintát enni, mert nem marad bent órákig az aroma és szívja el az ember nyálát. Átlagosan tisztít, könnyű vele nagyon fogat mosni. Az egyetlen negatív benne a csomagolás: nem tudom, hogyan fogom majd kiszedni az öblöcske alá szorult krémet, és hiányolom hozzá a spatulát, hogy ne kelljen fogkefével turkálni benne, de egy kanálvég is megteszi. :-) Nem vonok le emiatt csillagot mert szerintem árban és minőségben is verhetetlen a többi zw fogkrémhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Na, ez egy érdemes fogkrém! :-)

Kaolin 0 0