Narciso Rodriguez

Ár:   38 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2016. december 1.

Ár:   38 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: narancs virág, pézsma,

Szívjegyek: agarfa, pacsuli, bőr,

Alapjegyek: vanília, füstölő, ámbra.

Kedi81

2018. március 7.

Nagyon kíváncsi voltam rá az összetevők alapján,de sajnos rajtam nagyon hasonló alapjaiban a sima N.R.For Her edp-hez,nem tudják azt a jellegzetes Narciso alapillatot a más összetevők se elnyomni,és azt ki nem állhatom,így nagy sajnálatomra fel is hagyok a márka illatainak a kísérletezgetéseivel,mert sorban csalódást okoznak:-(((
Másnak lehet finom illat,így nem pontozom le nagyon,de engem ez az illat folyamatosan a volt főnökömre emlékeztet,aki az anyaillatot használta,nem tudok elvonatkoztatni,így tőlem csak 3 csillagot kap,mivel az illat nem rossz,de azért kitalálhatnának valami más,különlegesebb illatot is,hogy ne mind rá emlékeztessen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

kcseni

2015. november 26.

Egy szo is eleg, mellyel jellezmehetem: Tokeletes! Imadom, szeretem, szerelmes vagyok bele, akarom, abrandozom rola.
Tegnapelott kostoltam meg eloszor, es 1 percenkent is arra gondolok, hogy mikor menjek megvasarolni, mert nekem szuksegem van ra, ez az en illatom, kiegeszit, megsem nyom el, sot o segit megmutatni azt, hogy milyen az en szemelyisegem valojaban. Megoszto lehet nok kozott, de velemenyem szerint nem letezik olyan ferfi, kit ne csabitana el e a finom, noies, titokatos illat. Szoval holgyek, aki onbizalmat akar, esetleg hoditani tamadna kedve, hasznalja ezt a gyonyoruseget!
Jelenleg en csak egy mintaval buszkelkedhetem, melyet Elie Saab Le Parfum L`Edition Argent vasalasom melle kaptam, de mar banom, hogy a elado holgy nem ezt mutatta meg elobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.