Narciso Rodriguez

Ár:   14400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2006

Illatcsoport: virágos-fás-pézsmás

Illatösszetevők: rózsa, barack, pézsma, ámbra, szantál, pacsuli

Ár: 10000 postánmaradóval , Eladó: dalma92
Állapot: 50 ml/30-35 ml, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postánmaradó
Anemone8

2019. augusztus 14.

Ez egy gyönyörű tiszta illat, sosem hittem, hogy egy pézsmás parfüm (főleg szívjegyben) tetszeni fog. Csodásan van az illatjegyek mennyisége eltalálva, friss virágcsokor ez, de egész évben el tudom képzelni a viselését, mert nem émelyítő, mégis édes, de csak épp annyira, hogy abszolút nőies legyen, ugyanakkor távolságtartó nőiesség ez. Nem farmeros öltözékhez való, sokkal inkább egy fiatal hercegnő illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Agi7777777

2019. július 10.

Számomra többfunkciós termék. Nem csupán az illata jó, de semmi sem fertőtleniit, tisztit és rak szupergyorsan rendbe pattanásos felületeket, mint ez a parfüm. Még szúnyogcsiipés után is ezt használom. Luxus, de hat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

VickyV

2019. április 14.

Na, ő az a nő, aki már nem a 20-as évei elején botorkál. Inkább a tudatos, értelmes és szexi 30-as, aki elég, ha a kócos fürtjeit kontyba dobja és mosolyog, megkérdőjelezhetetlenül tisztában van saját magával. Aki smink nélkül is gyönyörű, de imádja a magassarkút és az élénk rúzsokat is. Nyáron akár egy flamenco táncos, hosszú, színes szoknyában perdül barátnőjével a helyi bár virággal teli teraszára, és ráérősen kortyolgatja Sangriáját, míg fekete keretes szemüvegében hatalmasakat nevetgél.
Temperamentumos, friss, de tagadhatatlanul feltűnő, annak ellenére, hogy ezért megerőltetné magát.
(Nekem érdekes módon hasonlít az Estée Lauder Muse Chic-re, ami egy sokkal szolidabb darab és merőben más karakter.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

dalma92

2019. február 6.

Jó ideje él bennem a vágy, hogy találjak egy tiszta, pézsmás, minimalista illatot, ezért nagyon vonzanak a Narcisok.
A fehér kockával volt dolgom eddig, rettentő erőszakosnak, szinte körömlakklemosósnak éreztem, sajnos rajtam nem volt gardéniás-krémes...
Ez a kis szépség sem nyűgözött le elsőre. Túl rózsásnak éreztem. Hidegben nem túl szép rajtam... és nem is tartós.
Most, hogy szinte tavaszias az idő, megkívántam. És milyen jól tettem. Most nagyon tiszta illat, szinte ápoltság-illat.
Próbálgatnom kell még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Próbálgatnom kell még.

melindatothkm

2018. október 27.

A legcsodásabb illat ami valaha is a birtokomban volt. Amíg csak élek újra fogom venni ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

ami2015

2018. augusztus 4.

Annyira szép az üvege számomra, hogy ki kellett próbálnom. A sima Edp és a Poudree nagy kedvenc, de ez nem lesz az. Valóban kissé gyöngyvirágosan indít, amit én nem szeretek magamon, majd leszáradva már elég kellemes, nekem hasonlít egyik kedvenc illatom, az Avon Tomorrow-ra, csak gyengébb változatban. Három csillagocska részemről, mert a fent említett másik 2 illatuknak a közelébe sem érhet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Zsuzsixy

2018. július 13.

Tegnap teszteltem !Nagyon vártam már de csalódott vagyok...
Ez nem tisztaság illat hanem tömény virágcsokor púderes illat sehol olyan olcsó hatás semmi.. hamar bőrközei ami nem baj mert a barack nekem vagy a rózsa miatt szúrós...nem szeretem ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Tegnap teszteltem !Nagyon vártam már de csalódott vagyok...

citromalma

2018. június 29.

Alapvetően a púderes, fás illatokat szeretem, semmi gyümölcsöt.
Ez az illat rajtam minden, csak nem púderes. A rózsa, amiről mindig azt gondoltam, nyanyás, benne finoman, törékenyen jelenik meg.
Nagyon nem az én világom, mégis nagyon megszerettem, tavasszal, amikor miden virágba borul körbeszimatolva pont ezt az illatot érzi az ember lánya, igazi tobzódást :)

Nagyon szép, bájos illat, egyetlen bűne, hogy rajtam egyáltalán nem tartós más parfümökkel ellentétben.
Mióta felfedeztem, hogy a Yodeyma Nicolas For Her illata pontosan ő, többet vagy többször fújva ez a probléma áthidalható :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

Alapvetően a púderes, fás illatokat szeretem, semmi gyümölcsöt.

andian

2018. június 4.

Nekem ez is szinte egy az egyben az EDT változat: egy kicsit sem jobb annál. Annyi a különbség, hogy ebben inkább valami gyógyszer szagot érzek mosószer helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Parfuwoman

2018. május 25.

Sokat vacilláltam,rapszodikusan indulta kapcsolatunk . Végül rendeltem belőle egy 5 ml-t,s gondoltam,ha végére jutok ,úgyis döntök. Hát,használgattam,de kb ugyanilyen se veled se nélküled a viszonyunk ... Tartóssága 7-8 óra ,szillázsa erős. Nekem téli illat,március végén el is csomagoltam a szekrénykébe,majd novemberben megint előkerül . Szerintem nagyon feminin és nőies illat,nem csajos ,nem öreges ,de nőies ,aki tudja mit akar s nem is fél megszerezni azt. Illatjegyeket itt nem igazán érzek ki,de inkább fás-virágos illatcsalád és musky . Ami tetszik benne ,hogy nagyon nőies ,de mégis különleges ,nem egy tucatillat ,viszont az ára még nem túl vészes . Az biztos ,hogy tisztelem ezt az illatot ,designerek közt meglepően egyedi .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.