Narciso Rodriguez

Ár:   14400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: széva, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2006

Illatcsoport: virágos-fás-pézsmás

Illatösszetevők: rózsa, barack, pézsma, ámbra, szantál, pacsuli

Narciso Rodriguez For Her EDP fújós
Ár: 2200.-/4000.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml frissen fújva , Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/Személyesen

Luiselotte

2021. augusztus 28.

Előbb vettem meg a Rouge és a Fleur de Musc EDP változatot és azt kell mondjam, hogy jelen esetben nálam a flanker ( FdM) jobban működik mint az eredeti illat.
Ezt valahogy erőtlennek, kevésnek érzem ahhoz képest, lehet, hogy csak azért, mert ahhoz vagyok hozzászokva.
Nagyon szép, fás- virágos illat, hétköznapokra tökéletes lehet 25- től 75- ig minden nőnek jól áll.
Külön tetszik, hogy nem édes- szirupos vonal , így is egész nap lehet érzeni ahogy finoman körül leng.
Az üvege csodaszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Az üvege csodaszép.

Lenaeri

2021. augusztus 18.

Őrülten finom. Ő az igazi, a világmindenség. Kutattam, kerestem az illatomat. Most megtaláltam.
Púderes, virágos tisztaságillat, de nem a megszokott tisztaságillat. Esti nyár végi idő jut róla eszembe. Van benne valami plusz, amitől csábítóvá válik.
Kilóg a tömegből. Egy csoda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Kilóg a tömegből. Egy csoda.

Beszter1

2021. május 1.

Első pillanatban egy kellemes rózsás barackos illat, majd előtör a pézsma, ami rajtam teljesen uralni kezdni a teret. Nekem túl erős a pézsma illat benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 1.

Verena

2020. október 19.

Kifújáskor nagyon erős és számomra taszító illata van. Pacsuli bomba. Majdnem ki is dobtam a teszter csíkot egyből. Aztán pár perc után fogyasztható lesz, leszáradást követően virágos mézillat. Nem rossz (leszámítva az első 5-10 percet) , de valamiért még sem szerelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Erika80

2020. július 31.

Ahogy fenn írva vagyon: virágos-fás-pézsmás. Kissé poros, elegáns illat. Rajtam először erős pacsulis-pézsmás illatú, majd pár perc után átvált gyöngyvirágos-pacsulis aromába. (A bőrömön eléggé hasonlít a Rare Pearls Avonos parfümhöz, szerintem erősen inspirálta őket ez a parfüm).
Tartóssága kb. 4-6 óra rajtam. Nem rossz, kellemes illatú, de nekem az EDT jobban tetszik, pedig hasonlítanak egymásra. Nem szaladok megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Lina6

2020. február 8.

Mindig kell belőle lenni illat ez is. Nagyon tartós, ultra nőies, pézsmás, pacsulis kis csoda. Nem vagyok a virágos illatok híve, de ez nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 8.

Anemone8

2019. augusztus 14.

Ez egy gyönyörű tiszta illat, sosem hittem, hogy egy pézsmás parfüm (főleg szívjegyben) tetszeni fog. Csodásan van az illatjegyek mennyisége eltalálva, friss virágcsokor ez, de egész évben el tudom képzelni a viselését, mert nem émelyítő, mégis édes, de csak épp annyira, hogy abszolút nőies legyen, ugyanakkor távolságtartó nőiesség ez. Nem farmeros öltözékhez való, sokkal inkább egy fiatal hercegnő illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Agi7777777

2019. július 10.

Számomra többfunkciós termék. Nem csupán az illata jó, de semmi sem fertőtleniit, tisztit és rak szupergyorsan rendbe pattanásos felületeket, mint ez a parfüm. Még szúnyogcsiipés után is ezt használom. Luxus, de hat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

VickyV

2019. április 14.

Na, ő az a nő, aki már nem a 20-as évei elején botorkál. Inkább a tudatos, értelmes és szexi 30-as, aki elég, ha a kócos fürtjeit kontyba dobja és mosolyog, megkérdőjelezhetetlenül tisztában van saját magával. Aki smink nélkül is gyönyörű, de imádja a magassarkút és az élénk rúzsokat is. Nyáron akár egy flamenco táncos, hosszú, színes szoknyában perdül barátnőjével a helyi bár virággal teli teraszára, és ráérősen kortyolgatja Sangriáját, míg fekete keretes szemüvegében hatalmasakat nevetgél.
Temperamentumos, friss, de tagadhatatlanul feltűnő, annak ellenére, hogy ezért megerőltetné magát.
(Nekem érdekes módon hasonlít az Estée Lauder Muse Chic-re, ami egy sokkal szolidabb darab és merőben más karakter.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

dalma92

2019. február 6.

Jó ideje él bennem a vágy, hogy találjak egy tiszta, pézsmás, minimalista illatot, ezért nagyon vonzanak a Narcisok.
A fehér kockával volt dolgom eddig, rettentő erőszakosnak, szinte körömlakklemosósnak éreztem, sajnos rajtam nem volt gardéniás-krémes...
Ez a kis szépség sem nyűgözött le elsőre. Túl rózsásnak éreztem. Hidegben nem túl szép rajtam... és nem is tartós.
Most, hogy szinte tavaszias az idő, megkívántam. És milyen jól tettem. Most nagyon tiszta illat, szinte ápoltság-illat.
Próbálgatnom kell még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Próbálgatnom kell még.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.