Narciso Rodriguez

Ár:   11750 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: keleti-fa

Illatösszetevől: koriander, pézsma, ámbra, vanília, vetiver, bergamot, narancsvirág

Ár: 7500 Ft , Eladó: Orsika1990
Állapot: teljesen új, Helyszín: Budapest, XVII. kerület, fizetés: - csomagautomata előre fizetéssel (foxpost) : 1500Ft
Ár: 1300 forint , Eladó: Legadema
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó előre utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Anna54321

2023. szeptember 17.

Nekem nincs nagy bajom ezzel a parfümmel, de az is igaz, hogy nem nagy szám! Ez egy olyan parfüm, amikor nem igazán akarunk kitűnni, de komfortosan akarjuk érezni magunkat. Irodabarát illat, de leszáradáskor előjön belőle valami nagyon erős szintetikus illat, amit már nem tudok elviselni magamon. Olyan mint egy „olcsó Avonos parfüm”, mint pl. a Luck. Tetszik a minimalista üvege, de sajnos nem az én illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 17.

Tig

2023. április 15.

Sokáig nem keltette fel az érdeklődésem maga az illat és a ház más illatai sem igazán, próbálkoztam a Musc Noir-ral, mikor újdonság volt, de az első 2-3 órában elviselhetetlen, erős, olcsó öblítő szaga van rajtam és utána hiába gyönyörű, az a 2-3 óra sok idő. A For Her EDT reklámban a szép hajfonatos nő persze meseszép és a minimál stílusú üvegeik is nagyon tetszettek mindig. Amikor később elkezdtem szagolgatni a Narciso parfümöket, akkor sem éreztem egyiket sem hozzám passzolónak, de valamiért végül pár hónapja áttörés történt és ez az EDT a kedvencem lett, a szívemhez nőtt. A kockaüvegesek továbbra sem a műfajaim, de ebben az EDT-ben van valami, amit nagyon megszerettem. Szerintem (vagy: rajtam, az én orromnak) eléggé más, mint az EDP, az EDP lágyabb és virágosabb, az EDT pedig jobban tetszik magamon.
Ha a kupakot szagolom és eleinte, kifújás után van benne valami régi kölni szerű, gyorsan elillanó rész, és értem, hogy némelyek mért mondják rá, hogy hervadt virág szerű, szerintem is az az elején, de ez gyorsan elmúlik és marad egy modern (szerintem, bár vagy 20 éves az illat, még mindig modern), áramvonalas, tiszta, de számomra izgalmas illat. Én azoknak a táborához csatlakoznék, akik szerint szexi. :)
Mindig imádom olvasni a véleményeket, láttam, hogy mások szerint sótlan, kicsit élettelen, vagy szürke. Szerintem olyan ember illata, aki nem akar kitűnni, de ezt nem azért teszi, mert unalmas lenne, emellett pedig meglepetésekre is képes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 15.

Lenaeri

2022. szeptember 2.

Imádom a Narciso illatokat. Több is van a birtokomban, köztük a for her EDP is.
Erről az illatról azt olvastam, hogy teljesen más, mint az EDP. Vakon rendeltem meg, mert Narcisoval nem lehet mellélőni.
Szóval.... Számomra pontosan ugyanolyan, mint az EDP. Konkrétan semmilyen különbséget nem érzek.
Úgyhogy picit csalódott vagyok. Na nem az illat miatt, mert nagy kedvenc, csak hát minek mégegy?!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 2.

Imádom a Narciso illatokat. Több is van a birtokomban, köztük a for her EDP is.

Vica83

2022. június 17.

Én imádom. Pézsmás-virágos fülledt erotika 😀 Igaz lehet kissé unisex, de rendkívül egyedi alkotás, nálam a top 10-ben van🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 17.

Luiselotte

2021. augusztus 29.

Nagyon szeretem Narcisot 2 üveges ( Rouge és Fleur de Musc ) boldog tulajdonosa vagyok.
Gyári mintákat rendeltem az Ambre , For Her edt és edp illatokból, ma reggel tettem fel ezt a fekete szépséget magamra.
Konkrétan rosszul lettem tőle :( ez eddig csak a Moschino So Real produkálta rajtam.
Hányinger, migrén …
Maga az illat egyébként nem tetszik nekem ez nem ódon ahogy előttem írták, hanem inkább retro , 90- es évekbeli fodrász üzlet illata ahol még dauerolnak és hajlakk illat száll a levegőben.
Két jó hírem van azért vele kapcsolatban. Nagyon tartós, hiába mosom nem akar lejönni és gyönyörű az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Hányinger, migrén …

Shehulk

2020. december 8.

Egy kedves hozzászóló véleményén felbuzdulva "misztikus, gòtikus, "vámpìros" azonnal megvettem ! De rajtam nem ilyen .
Kifinomult ,friss nem tolakodó abszolút napközbeni ,munkában viselhető ,tisztaság illat..Tartóssága nem a legjobb csak ha a ruhára is kerül belőle.
Üvege szép letisztult .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 8.

Üvege szép letisztult .

Lilenzo

2020. november 29.

Elfogult vagyok, mert szerintem egy Narciso illatnál nincs jobb, bár az is igaz, hogy sokszor túlzásba viszi a púderességet - pont azt, ami a legjobb szokott lenni az illataiban. A for her EdT-nél nem ez a helyzet: kár, hogy a kifújáskor érezhető illatot nem lehet konzerválni, mert az is nagyon tetszik, de a pár percnyi leszáradással későbbi illat is csodafinom. Igazi tisztaságillat, de tény, hogy nem a 30 alatti korosztálynak való. Emlékeztet az Avon Extraordinary-re, amit akkor, mikor még volt nem szerettem, de most tíz (?) évvel később már tudnék értékelni (habár annak mintha kicsit szintetikusabb illata lett volna).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Piscinke

2020. november 28.

Sokáig kifejezetten nem érdekelt Narciso, annyira "trendi" hangzású neve volt, azt hittem, az illatai is olyanok. Aztán egyszer vettem valakitől mintákat, és utánaolvasgattam. A Pure Musc for Her lett az első szerelem, ma pedig ebből lett egy kis fújósom - hát, ez valami szuperjó! Nagyon letisztult, krémes, mindenféle édesség nélkül. Korábban a virágos retró illatokat vadásztam, ez a tendencia kezd elmúlni - most az egyik mániám a hintőporos-lágy-tiszta vonal, a másik pedig, kezd úgy tűnni, hogy N. Rodriguez világa lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 28.

Timi8

2020. október 2.

Kissé borongòsabb, bekuckòzòs, melankòlikus illat után kutatván ùjra terìtékre került.
Kis mintábòl kòstolgatva, kenegetve is egyértelműen jelez az intenzitása. Nem lehet nem észrevenni. Már-már megtetszeni látszott benne valami... De kifùjva mégsem. Nagyon nem! Egyszerűen félelmetes.
Rajtam vmi misztikus, gòtikus, "vámpìros", fekete tátongò mélység, amibe egyszer csak váratlanul belelök vmi tùlvilági erő, és soha földet nem érve csak zuhanok, kapálòzva....némán kiáltva. Mint egy rossz álom, melyből felriadva a ravatalon fekve találom magam bebalzsamozva, feketében, hervatag virágok közt... Magányosan, hidegegben, fogvacogtatva...
Hátborzongatò, misztikus, szakrális. Nagyon negatìv, nyomasztò számomra. Konkrétan egy halálfélelemmel teli rémálom. Borzasztòan lehùz lelkileg, konkrétan megvisel. Tudom, rossz lelki-, és idegállapotban pròbálom...
Az egyedisége, a minősége vitathatatlan, és a tartòssága mindenképp dìcséretes de számomra viselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

Laurencia

2020. szeptember 24.

Pézsma, virágok és a narancsvirág keserű ereje.
Van egy pillanat ami úgy hívnak golden hour, ez közvetlenül a napfelkelte/naplemente előtti pillanat, mikor a mindenség sárga fényben tündököl és a nap sugarai arannyá változtatják a teljes horizontot.
Ha ezt azt állapotot valamilyen módon a feketével lehetne ötvözni, nos a Narciso ez lenne.
Mivel ez maga a képtelenség, így csak azt mondom hogy egy gyönyörű illat, amit mindenképp érdemes kipróbálni, velem sajnos nem kompatibilis már évek óta, remélem egyszer még vissza tudok térni hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Pézsma, virágok és a narancsvirág keserű ereje.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.