Narciso Rodriguez

Ár:   11750 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: keleti-fa

Illatösszetevől: koriander, pézsma, ámbra, vanília, vetiver, bergamot, narancsvirág

Narciso Rodriguez For Her EDT 50 ml FÉLIG VAN!
Ár: 7000 , Eladó: vasmacs
Állapot: 50 ml, félig van!, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: előre utalás után postázom, vagy Foxpost!
Ár: 12000 , Eladó: Judy78
Állapot: 1 x probalt , Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes Bp, foxpost, ajanlott posta
Serpentina

2020. február 4.

A nagy többség azt mondaná, hogy ez egyáltalán nem az én korosztályom illata, - de valamiért nagyon megfogott.
A karaktere nehezebb, - kifejezetten esti. Még az általam eddig ismert komoly, sötét parfümalkotásoknál is jóval sötétebb hangulatú.
Mintha belépnék egy gótikus, rózsaablakos templomba. A füstös, tömjénre emlékeztető alapban keverednek az ott fellelhető világos színű virágok, és lassan a szürke kövekből faragott árkádokhoz közelít, betöltve ezzel az egész teret. Van egy fajta “temetés” feelingje, 🥀 - de egyben valami “transzcendens fűszer”, ami még “holtan”, már nem frissen is élőbbé teszi, mint bármelyik felszínes, snassz divatillatot.
Nagyon tartós, az ember még fürdés után is alig tudja lehámozni magáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Nagyon tartós, az ember még fürdés után is alig tudja lehámozni magáról.

Feketebarbi

2020. január 22.

Ennyi idő elteltével mertem csak visszakullogni ide és klaviatúrára vetni, hogy micsoda illat ez!!!
Mint egy hülye kis amatőr az üvegcse első fújásáról alkottam véleményt (ó, de még milyet...). Na, de aki engem akar vár rám és nem adja fel. Őkelme is ott csücsült a komódon, balján Szász Endre vázára álmodva, jobbján a Biblia. A parfüm kredenc kitaszítottja, idejét nem sajnálva tűrte, h semmibe veszem. Haragom csillapodott és magamra küldtem Őt 3x is. Szoktam én ilyet csinálni, Control off, jöjjön aminek jönnie kell! Jött is, de milyen erővel!
Ürül az üveg, nem igazán tudok neki ellenállni.
Jár az 5* Narcisonak és a családomnak amiért elviselnek, sőt szeretnek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Ürül az üveg, nem igazán tudok neki ellenállni.
Jár az 5* Narcisonak és a családomnak amiért elviselnek, sőt szeretnek :D

Aryaa

2019. november 3.

Édesanyámnak vettem meg ezt az illatot. Rajta nagyon jól mutat, párszor én is magamra fújtam kíváncsiságból, de velem nem működött jól. Hányingerem lett tőle - bár tartósnak tartós, az biztos, mert nehezen tudtam csak levakarni magamról. Mindenesetre emiatt nem vonnék le pontot, mert amúgy fantasztikus illat, anyukámon tényleg hihetetlen. Tudni kell viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Feketebarbi

2019. október 27.

Szomorú vagyok!
Bíztam benned, nagyon (a vaníliával nem számoltam...). Semmi pézsma és narancsvirág csak a szintetikus vanília és valami bűzike.
Mit pontozzak?
-Adjak a formás kis üvegcsédnek csillagot?
-Sokan szeretnek, jajj de nem akarok unszimpi lenni, kapj még egyet?
-A maga kategóriájában szép és megérdemel még egyet?
Na ne már, hogy 3 csillagnál jársz...
Nem én ezt nem tehetem, rémálmaim lennének. Nálam az 1* jelenti azt, hogy többet fel nem fújlak! Nem kell más fejével gondolkodni, ezek szubjektív vélemények, segítjük/nénk egymást azzal, ha az azonos ízlésű személyek bátran bekarcolnák azt a karót oda ahova gondolják. De (-vel nem kezdünk mondatot) úgy, hogy átüssön a következő oldalra! Mind ez az agymenés csak azért, mert 3 kellemetlen élménnyel kevesebb lett volna az életemben, ha nincsenek a fránya 3 csillagocskák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Szomorú vagyok!
Mit pontozzak?
-Adjak a formás kis üvegcsédnek csillagot?
-Sokan szeretnek, jajj de nem akarok unszimpi lenni, kapj még egyet?
-A maga kategóriájában szép és megérdemel még egyet?
Na ne már, hogy 3 csillagnál jársz...

Erika80

2019. szeptember 14.

Kellemes, virágos-pézsmás hosszan tartó illat. Nem óriási hatósugarú parfüm (mértékkel használva természetesen), de csakis a fejjegyek lecsengése után. A kifújás pillanatában erőteljes, pacsulis-fás illat. Pár perc elteltével azonban szépen változik, majd a leszáradásával egy megnyugtató, finom illattá érik. Pacsulis, pézsmás, virágos, fás aroma enyhe citrusos aláfestéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Dottir

2019. szeptember 5.

Feltétlen és őszinte híve vagyok az ilyen kaliberű egyéniségeknek mint Narciso. Jobban kedvelem az EdP verziót mert pacsuliimádó vagyok, de nagyon szeretem az EdT-t is. Ez egy erőteljes, hangsúlyos, de abszolút nőies, elegáns, mindenféle célok elérésére alkalmas, ellentmondást tulajdonképpen a maga elegáns módján nem tűrő illat. Nagyon bírom, amilyen rafináltan körülölel, és amekkora bizonytalanságot szül.:D Annyira magabiztos, annyira tudja mit akar, közben meg nem könyököl és tolakszik. Igazi nő.
A legnemesebbek, legjobbak egyike.
Imádom a sorba be nem állókat, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

A legnemesebbek, legjobbak egyike.
Imádom a sorba be nem állókat, na.

mikkamakka75

2019. augusztus 22.

Az edp pézsmàs rózsàjàval a vilàgból ki lehetne kergetni ès ezt az üveget is majdnem eldobtam ijedtemben, mert kifújàskor nagyonis hasonlóak, de nèhàny perc elteltével ebből olyan finom pèzsmàs-narancsviràgos krémes illat lett, hogy azóta is csak magamat szaglàszom. 2-3 óràja fújtam ès még mindig érzem az illatàt.. ez az én esetemben, az èn bőrömmel óriàsi dolog 😅

Soha nem leszek az a klasszikus "nagybetűs" nő, akiről sokan sok helyen írnak (pedig mekkora baromsàg ez 😂), mégis szeretem néhanap ezeket a kedves, szélsőségektől mentes, megbízható, felnőtt illatokat. Szerintem ez is tipikusan az a bàrmikor, bàrhova (mondjuk nem kànikulàban, de nekem oda kb. semmi..), soha nem lesz túl sok, de igazàn kevés sem.

Nem àlmaim illata (még keresésbrn vagyok 😅), de 4 csillagot simàn ér..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Nem àlmaim illata (még keresésbrn vagyok 😅), de 4 csillagot simàn ér..

micsmics

2019. augusztus 19.

Fura dolog a “közvélemény”. Ez a parfüm csoda pontszámokat kap/kapott. Holott ez egy szép, virág illat, ami, ha teszem azt egy picit retro lenne hemzsegnének az értékelések között a “fujjjj, nyanyaszag!!!!!” jelzők. Nálam pont úgy áll a dolog, mint a hivatalosan nyanyaszagú parfümöknél. Szép illat, profin megcsinálva, tartós és a maga műfajában egész jó. De nem az én világom, ahogy a tűsarkú sem lesz sose. Szóval, aki eddig lenyanyázott egy parfit, ám ezt szereti, szerintem előítélettől mentesen próbáljon ki egy-két régi csodát. Fantasztikus élményben lesz részük! Három pontot kap, és nem azért, mert nem az én világom, hanem virágos kategóriában vannak ennél sokkal szebb csokrok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Milva07

2019. február 26.

Szerettem volna szeretni, de.... 5-6 éves lehetek,nagyiéknál nyaralok, nagymamám testvére jön látogatóba. egyszerű, a szó jó értelmében vett parasztasszony. Megérkezik, nagyon megörülünk egymásnak, szeretem, bár ritkán találkozunk, de mindig lehet náluk kiscsirkét,kiskacsát, egyéb kis puhaságokat tyüntyörgetni.. Odaszaladok hozzá, megölelem és megcsap a SZAG. Igen, nekem bő 40 év távlatából is csak szag, nem tudok elvonatkoztatni. És igen,nem tudom mit használt anno 70-akárhányban, de hajszálra ez az illat volt. Soha.nem.szeretném.érezni.többé. Gyász és émelygés egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 26.

melindatothkm

2018. október 27.

Rajtam az EDP érződik, ez hamar elillan, de mindenki más :) Amúgy csodás illat, egy álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.