Best of Beauty 2019

Narciso Rodriguez

Ár:   11750 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: keleti-fa

Illatösszetevől: koriander, pézsma, ámbra, vanília, vetiver, bergamot, narancsvirág

Ár: 15.000 Ft , Eladó: bobekecske
Állapot: 100 ml / ~ félig, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után
Ár: 7500 , Eladó: Zsolci
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Kerepes, fizetés: Személyes átvétel Kerepes, max. Örs vezér téren, vagy postán maradó
Milva07

2019. február 26.

Szerettem volna szeretni, de.... 5-6 éves lehetek,nagyiéknál nyaralok, nagymamám testvére jön látogatóba. egyszerű, a szó jó értelmében vett parasztasszony. Megérkezik, nagyon megörülünk egymásnak, szeretem, bár ritkán találkozunk, de mindig lehet náluk kiscsirkét,kiskacsát, egyéb kis puhaságokat tyüntyörgetni.. Odaszaladok hozzá, megölelem és megcsap a SZAG. Igen, nekem bő 40 év távlatából is csak szag, nem tudok elvonatkoztatni. És igen,nem tudom mit használt anno 70-akárhányban, de hajszálra ez az illat volt. Soha.nem.szeretném.érezni.többé. Gyász és émelygés egyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 26.

Lilu003

2019. január 20.

Ez a parfüm erősít meg abban, hogy inkább elsőre illatmintát rendelek, minthogy belefussak egy szerencsétlen vakvásárlásba. Az illatjegyek ígéretesek voltak, külön-külön nagyon is kedvelem őket. Együtt viszont valami szúrós erős káoszt adott ki. A koriander lehet a hibás, talán ez az egy összetevő, amivel még parfümben nem találkoztam. Nekem ez egyáltalán nem fiatalos, de még elegánsnak se mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

melindatothkm

2018. október 27.

Rajtam az EDP érződik, ez hamar elillan, de mindenki más :) Amúgy csodás illat, egy álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

GabrielaSabatini

2018. június 8.

Ez micsoda egy csodás pézsma illat! Nem tudok vele betelni! Ma őrjítő meleg van, és igazából egy friss, zöld illatot szerettem volna kiválasztani, de a dobozkámban ennek a mintácskájával futottam össze először, és egyszerűen nem tudtam ellenállni neki. Amíg az erőteljes pézsmás alapra télen a melengetőbb jegyek ülnek rá (pl. vanília), addig most ebben a rekkenő hőségben, olyan szépen a virágos-citrusos jegyei érvényesülnek a pézsma mellett, hogy abszolút egy frissítő, könnyed illattá válik a bőrömön. Emlékszem, hogy az üveges kiszerelést (vagyis egy szett volt) jó drágán vettem odakint Angliában egy jobb nevű parfümériában, azóta egyszer-kétszer már láttam jóval olcsóbban is, és akkor azt gondoltam, hogy talán elhamarkodtam a vásárlást. Viszont most rájöttem, hogy vállveregetés jár magamtól magamnak, mert ez az illat azóta sok napomat bearanyozta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 8.

aranybarack

2018. május 26.

Ez az illat pont úgy klasszikus, mint egy Chanel. Ha Fragranticán szóba kerül, hogy nőies és szexi, biztosan szóba kerül ez az illat is. ❤️ Én mondjuk viselem munkába is, és nem érzem soknak, de tény, hogy a pézsma az pézsma - vannak napok, amikor épp azért választom, mert kiemeli a Nőt bennem. Viszont mivel hanyagolja a rózsát-jázmint, helyette osmantus van meg narancsvirág, nagyon bejön, különleges és szép. Rajtam tartós is, pláne edt kategóriában, nem igényel napközben újra fújást (a rózsaszínje igen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

andian

2018. május 25.

Sós mosószer illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Sós mosószer illata van.

Piri11

2018. április 10.

Szintén minta alapján íródott véleményem.
Nagyon szép illat, de nagyon nem én vagyok. Szerintem nőies, vagány személyiséghez illik legjobban.
Az egyetlen ami zavar benne, hogy az AVON lekoppintotta szegényt (Premier Lux Gold Blush), és ettől az érzéstől én nem tudok szabadulni. Igaz, hogy ez az illat sokkal szebb, kidolgozottabb és finomabb, de akkor folyamatosan az AVON illat lebeg előttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 10.

Szintén minta alapján íródott véleményem.

waylinn

2018. április 3.

10 csillagot adnék rá, nekem ez "A" parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

10 csillagot adnék rá, nekem ez "A" parfüm!

Luller

2018. február 25.

Ez az illat nekem az egyik kedvencem lett! Púderes, nőies és ahogyan telik az idő, úgy puhul az illat, de mégis kellemes hatósugárral rendelkezik, nem fojtó és nem tolakodó! De azért 30+os! Semmiképpen sem tini, de még csak nem is 20on éveseknek való! Minden kortársamnak ajánlani tudom, hogy próbálja ki. Az adagolója, illetve a permetező feje nagyon széles spektrumú, tényleg 1-1 fújás elég egyik-másik oldalra. Hajon is nagyon kellemes az illata :) Narciso Fun lettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Yeticica

2018. február 9.

Nagyon vartam mar, hogy kiprobalhassam ezt az illatot es vegre megszereztem. Nem erre szamitottam. De nem csalodas, csak mast kepzeltem. A narancsvirag rajtam egeszen szuros gyongyviragillatu, teljesen mas, mint az Elie Saabokban peldaul. De pont ez a szurossaga tetszik, szerintem ez a ‘fas jelleg’. Az en borom felnagyitja ezeket az illatokat. Kulon orom, hogy rajtam cseppet sem edes!
Orulok, hogy csak 5 ml-t vettem elso korben, mert bar szivesen fogom elfujni (most ezt gondolom), sajnos a gyongyviraghoz fuz egy remseges kenzo-emlek, azota kerulom amilyen messzire csak lehet. Meg varakozo allasponton vagyok, de 4 csillagot kap mert nem illeszkedik a mai gyomorforgatoan edes, pralinet/karamellt/csokoladet kotelezoen tartalmazo tucattrendbe. Es mert finom illat nagyon.
A Gabi-sampon(szigoruan az a regi barna rettenetflakonos) vagy WU2 sampon hasonlat nagyon talalo!!!! 😊
Update: levonok egy csillagot : 2 ora elteltevel SEMMI. Ezt hogy? Az illat halovany emleke sem erzodik a boromon. Ejjjjj....
Update 2: Az EDP-ben nincs is narancsvirag, megis nagyon hasonlit az edt-re igy azt gondolom, itt is a pezsma ami orrbavag az elejen, aztan csitul szepen. Nekem az edp finomabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.