Narciso Rodriguez

Ár:   11750 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: keleti-fa

Illatösszetevől: koriander, pézsma, ámbra, vanília, vetiver, bergamot, narancsvirág

Narciso Rodriguez For Her EDT, Fújós csomag!!!
Ár: 4.900 Ft postával! , Eladó: Regi88
Állapot: 10 ml/ kép, Helyszín: Tapolca, fizetés: utalás, postázom / MPL, Fox/, esetleg személyesen
Ár: 5000 üvegében , Eladó: skin
Állapot: 30ml/10 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Megegyezés szerint

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vica83

2022. június 17.

Én imádom. Pézsmás-virágos fülledt erotika 😀 Igaz lehet kissé unisex, de rendkívül egyedi alkotás, nálam a top 10-ben van🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 17.

Luiselotte

2021. augusztus 29.

Nagyon szeretem Narcisot 2 üveges ( Rouge és Fleur de Musc ) boldog tulajdonosa vagyok.
Gyári mintákat rendeltem az Ambre , For Her edt és edp illatokból, ma reggel tettem fel ezt a fekete szépséget magamra.
Konkrétan rosszul lettem tőle :( ez eddig csak a Moschino So Real produkálta rajtam.
Hányinger, migrén …
Maga az illat egyébként nem tetszik nekem ez nem ódon ahogy előttem írták, hanem inkább retro , 90- es évekbeli fodrász üzlet illata ahol még dauerolnak és hajlakk illat száll a levegőben.
Két jó hírem van azért vele kapcsolatban. Nagyon tartós, hiába mosom nem akar lejönni és gyönyörű az üvege.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Hányinger, migrén …

Shehulk

2020. december 8.

Egy kedves hozzászóló véleményén felbuzdulva "misztikus, gòtikus, "vámpìros" azonnal megvettem ! De rajtam nem ilyen .
Kifinomult ,friss nem tolakodó abszolút napközbeni ,munkában viselhető ,tisztaság illat..Tartóssága nem a legjobb csak ha a ruhára is kerül belőle.
Üvege szép letisztult .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 8.

Üvege szép letisztult .

Lilenzo

2020. november 29.

Elfogult vagyok, mert szerintem egy Narciso illatnál nincs jobb, bár az is igaz, hogy sokszor túlzásba viszi a púderességet - pont azt, ami a legjobb szokott lenni az illataiban. A for her EdT-nél nem ez a helyzet: kár, hogy a kifújáskor érezhető illatot nem lehet konzerválni, mert az is nagyon tetszik, de a pár percnyi leszáradással későbbi illat is csodafinom. Igazi tisztaságillat, de tény, hogy nem a 30 alatti korosztálynak való. Emlékeztet az Avon Extraordinary-re, amit akkor, mikor még volt nem szerettem, de most tíz (?) évvel később már tudnék értékelni (habár annak mintha kicsit szintetikusabb illata lett volna).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Piscinke

2020. november 28.

Sokáig kifejezetten nem érdekelt Narciso, annyira "trendi" hangzású neve volt, azt hittem, az illatai is olyanok. Aztán egyszer vettem valakitől mintákat, és utánaolvasgattam. A Pure Musc for Her lett az első szerelem, ma pedig ebből lett egy kis fújósom - hát, ez valami szuperjó! Nagyon letisztult, krémes, mindenféle édesség nélkül. Korábban a virágos retró illatokat vadásztam, ez a tendencia kezd elmúlni - most az egyik mániám a hintőporos-lágy-tiszta vonal, a másik pedig, kezd úgy tűnni, hogy N. Rodriguez világa lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 28.

Timi8

2020. október 2.

Kissé borongòsabb, bekuckòzòs, melankòlikus illat után kutatván ùjra terìtékre került.
Kis mintábòl kòstolgatva, kenegetve is egyértelműen jelez az intenzitása. Nem lehet nem észrevenni. Már-már megtetszeni látszott benne valami... De kifùjva mégsem. Nagyon nem! Egyszerűen félelmetes.
Rajtam vmi misztikus, gòtikus, "vámpìros", fekete tátongò mélység, amibe egyszer csak váratlanul belelök vmi tùlvilági erő, és soha földet nem érve csak zuhanok, kapálòzva....némán kiáltva. Mint egy rossz álom, melyből felriadva a ravatalon fekve találom magam bebalzsamozva, feketében, hervatag virágok közt... Magányosan, hidegegben, fogvacogtatva...
Hátborzongatò, misztikus, szakrális. Nagyon negatìv, nyomasztò számomra. Konkrétan egy halálfélelemmel teli rémálom. Borzasztòan lehùz lelkileg, konkrétan megvisel. Tudom, rossz lelki-, és idegállapotban pròbálom...
Az egyedisége, a minősége vitathatatlan, és a tartòssága mindenképp dìcséretes de számomra viselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

Laurencia

2020. szeptember 24.

Pézsma, virágok és a narancsvirág keserű ereje.
Van egy pillanat ami úgy hívnak golden hour, ez közvetlenül a napfelkelte/naplemente előtti pillanat, mikor a mindenség sárga fényben tündököl és a nap sugarai arannyá változtatják a teljes horizontot.
Ha ezt azt állapotot valamilyen módon a feketével lehetne ötvözni, nos a Narciso ez lenne.
Mivel ez maga a képtelenség, így csak azt mondom hogy egy gyönyörű illat, amit mindenképp érdemes kipróbálni, velem sajnos nem kompatibilis már évek óta, remélem egyszer még vissza tudok térni hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Pézsma, virágok és a narancsvirág keserű ereje.

Serpentina

2020. február 4.

A nagy többség azt mondaná, hogy ez egyáltalán nem az én korosztályom illata, - de valamiért nagyon megfogott.
A karaktere nehezebb, - kifejezetten esti. Még az általam eddig ismert komoly, sötét parfümalkotásoknál is jóval sötétebb hangulatú.
Mintha belépnék egy gótikus, rózsaablakos templomba. A füstös, tömjénre emlékeztető alapban keverednek az ott fellelhető világos színű virágok, és lassan a szürke kövekből faragott árkádokhoz közelít, betöltve ezzel az egész teret. Van egy fajta “temetés” feelingje, 🥀 - de egyben valami “transzcendens fűszer”, ami még “holtan”, már nem frissen is élőbbé teszi, mint bármelyik felszínes, snassz divatillatot.
Nagyon tartós, az ember még fürdés után is alig tudja lehámozni magáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Nagyon tartós, az ember még fürdés után is alig tudja lehámozni magáról.

Feketebarbi

2020. január 22.

Ennyi idő elteltével mertem csak visszakullogni ide és klaviatúrára vetni, hogy micsoda illat ez!!!
Mint egy hülye kis amatőr az üvegcse első fújásáról alkottam véleményt (ó, de még milyet...). Na, de aki engem akar vár rám és nem adja fel. Őkelme is ott csücsült a komódon, balján Szász Endre vázára álmodva, jobbján a Biblia. A parfüm kredenc kitaszítottja, idejét nem sajnálva tűrte, h semmibe veszem. Haragom csillapodott és magamra küldtem Őt 3x is. Szoktam én ilyet csinálni, Control off, jöjjön aminek jönnie kell! Jött is, de milyen erővel!
Ürül az üveg, nem igazán tudok neki ellenállni.
Jár az 5* Narcisonak és a családomnak amiért elviselnek, sőt szeretnek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Ürül az üveg, nem igazán tudok neki ellenállni.
Jár az 5* Narcisonak és a családomnak amiért elviselnek, sőt szeretnek :D

Aryaa

2019. november 3.

Édesanyámnak vettem meg ezt az illatot. Rajta nagyon jól mutat, párszor én is magamra fújtam kíváncsiságból, de velem nem működött jól. Hányingerem lett tőle - bár tartósnak tartós, az biztos, mert nehezen tudtam csak levakarni magamról. Mindenesetre emiatt nem vonnék le pontot, mert amúgy fantasztikus illat, anyukámon tényleg hihetetlen. Tudni kell viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.