Narciso Rodriguez

Ár:   11750 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: keleti-fa

Illatösszetevől: koriander, pézsma, ámbra, vanília, vetiver, bergamot, narancsvirág

10 db Narciso Rodriguez For Her edt 1 ml-es illatminta
Ár: 3500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Narciso Rodriguez For Her EDT, 30 ml/27-28 ml
Ár: 8.000 Ft, Postával 9.000 Ft , Eladó: rozuska
Állapot: Néhányszor használt., Helyszín: Budapest XII. kerület, fizetés: Személyes átvétellel az Óbuda Center és a Mom Park közötti útvonalon. Posta, Foxpost is lehetséges.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Shehulk

2020. december 8.

Egy kedves hozzászóló véleményén felbuzdulva "misztikus, gòtikus, "vámpìros" azonnal megvettem ! De rajtam nem ilyen .
Kifinomult ,friss nem tolakodó abszolút napközbeni ,munkában viselhető ,tisztaság illat..Tartóssága nem a legjobb csak ha a ruhára is kerül belőle.
Üvege szép letisztult .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 8.

Üvege szép letisztult .

Lilenzo

2020. november 29.

Elfogult vagyok, mert szerintem egy Narciso illatnál nincs jobb, bár az is igaz, hogy sokszor túlzásba viszi a púderességet - pont azt, ami a legjobb szokott lenni az illataiban. A for her EdT-nél nem ez a helyzet: kár, hogy a kifújáskor érezhető illatot nem lehet konzerválni, mert az is nagyon tetszik, de a pár percnyi leszáradással későbbi illat is csodafinom. Igazi tisztaságillat, de tény, hogy nem a 30 alatti korosztálynak való. Emlékeztet az Avon Extraordinary-re, amit akkor, mikor még volt nem szerettem, de most tíz (?) évvel később már tudnék értékelni (habár annak mintha kicsit szintetikusabb illata lett volna).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Piscinke

2020. november 28.

Sokáig kifejezetten nem érdekelt Narciso, annyira "trendi" hangzású neve volt, azt hittem, az illatai is olyanok. Aztán egyszer vettem valakitől mintákat, és utánaolvasgattam. A Pure Musc for Her lett az első szerelem, ma pedig ebből lett egy kis fújósom - hát, ez valami szuperjó! Nagyon letisztult, krémes, mindenféle édesség nélkül. Korábban a virágos retró illatokat vadásztam, ez a tendencia kezd elmúlni - most az egyik mániám a hintőporos-lágy-tiszta vonal, a másik pedig, kezd úgy tűnni, hogy N. Rodriguez világa lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 28.

Timi8

2020. október 2.

Kissé borongòsabb, bekuckòzòs, melankòlikus illat után kutatván ùjra terìtékre került.
Kis mintábòl kòstolgatva, kenegetve is egyértelműen jelez az intenzitása. Nem lehet nem észrevenni. Már-már megtetszeni látszott benne valami... De kifùjva mégsem. Nagyon nem! Egyszerűen félelmetes.
Rajtam vmi misztikus, gòtikus, "vámpìros", fekete tátongò mélység, amibe egyszer csak váratlanul belelök vmi tùlvilági erő, és soha földet nem érve csak zuhanok, kapálòzva....némán kiáltva. Mint egy rossz álom, melyből felriadva a ravatalon fekve találom magam bebalzsamozva, feketében, hervatag virágok közt... Magányosan, hidegegben, fogvacogtatva...
Hátborzongatò, misztikus, szakrális. Nagyon negatìv, nyomasztò számomra. Konkrétan egy halálfélelemmel teli rémálom. Borzasztòan lehùz lelkileg, konkrétan megvisel. Tudom, rossz lelki-, és idegállapotban pròbálom...
Az egyedisége, a minősége vitathatatlan, és a tartòssága mindenképp dìcséretes de számomra viselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

Laurencia

2020. szeptember 24.

Pézsma, virágok és a narancsvirág keserű ereje.
Van egy pillanat ami úgy hívnak golden hour, ez közvetlenül a napfelkelte/naplemente előtti pillanat, mikor a mindenség sárga fényben tündököl és a nap sugarai arannyá változtatják a teljes horizontot.
Ha ezt azt állapotot valamilyen módon a feketével lehetne ötvözni, nos a Narciso ez lenne.
Mivel ez maga a képtelenség, így csak azt mondom hogy egy gyönyörű illat, amit mindenképp érdemes kipróbálni, velem sajnos nem kompatibilis már évek óta, remélem egyszer még vissza tudok térni hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Pézsma, virágok és a narancsvirág keserű ereje.

Serpentina

2020. február 4.

A nagy többség azt mondaná, hogy ez egyáltalán nem az én korosztályom illata, - de valamiért nagyon megfogott.
A karaktere nehezebb, - kifejezetten esti. Még az általam eddig ismert komoly, sötét parfümalkotásoknál is jóval sötétebb hangulatú.
Mintha belépnék egy gótikus, rózsaablakos templomba. A füstös, tömjénre emlékeztető alapban keverednek az ott fellelhető világos színű virágok, és lassan a szürke kövekből faragott árkádokhoz közelít, betöltve ezzel az egész teret. Van egy fajta “temetés” feelingje, 🥀 - de egyben valami “transzcendens fűszer”, ami még “holtan”, már nem frissen is élőbbé teszi, mint bármelyik felszínes, snassz divatillatot.
Nagyon tartós, az ember még fürdés után is alig tudja lehámozni magáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.

Nagyon tartós, az ember még fürdés után is alig tudja lehámozni magáról.

Feketebarbi

2020. január 22.

Ennyi idő elteltével mertem csak visszakullogni ide és klaviatúrára vetni, hogy micsoda illat ez!!!
Mint egy hülye kis amatőr az üvegcse első fújásáról alkottam véleményt (ó, de még milyet...). Na, de aki engem akar vár rám és nem adja fel. Őkelme is ott csücsült a komódon, balján Szász Endre vázára álmodva, jobbján a Biblia. A parfüm kredenc kitaszítottja, idejét nem sajnálva tűrte, h semmibe veszem. Haragom csillapodott és magamra küldtem Őt 3x is. Szoktam én ilyet csinálni, Control off, jöjjön aminek jönnie kell! Jött is, de milyen erővel!
Ürül az üveg, nem igazán tudok neki ellenállni.
Jár az 5* Narcisonak és a családomnak amiért elviselnek, sőt szeretnek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Ürül az üveg, nem igazán tudok neki ellenállni.
Jár az 5* Narcisonak és a családomnak amiért elviselnek, sőt szeretnek :D

Aryaa

2019. november 3.

Édesanyámnak vettem meg ezt az illatot. Rajta nagyon jól mutat, párszor én is magamra fújtam kíváncsiságból, de velem nem működött jól. Hányingerem lett tőle - bár tartósnak tartós, az biztos, mert nehezen tudtam csak levakarni magamról. Mindenesetre emiatt nem vonnék le pontot, mert amúgy fantasztikus illat, anyukámon tényleg hihetetlen. Tudni kell viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Feketebarbi

2019. október 27.

Szomorú vagyok!
Bíztam benned, nagyon (a vaníliával nem számoltam...). Semmi pézsma és narancsvirág csak a szintetikus vanília és valami bűzike.
Mit pontozzak?
-Adjak a formás kis üvegcsédnek csillagot?
-Sokan szeretnek, jajj de nem akarok unszimpi lenni, kapj még egyet?
-A maga kategóriájában szép és megérdemel még egyet?
Na ne már, hogy 3 csillagnál jársz...
Nem én ezt nem tehetem, rémálmaim lennének. Nálam az 1* jelenti azt, hogy többet fel nem fújlak! Nem kell más fejével gondolkodni, ezek szubjektív vélemények, segítjük/nénk egymást azzal, ha az azonos ízlésű személyek bátran bekarcolnák azt a karót oda ahova gondolják. De (-vel nem kezdünk mondatot) úgy, hogy átüssön a következő oldalra! Mind ez az agymenés csak azért, mert 3 kellemetlen élménnyel kevesebb lett volna az életemben, ha nincsenek a fránya 3 csillagocskák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Szomorú vagyok!
Mit pontozzak?
-Adjak a formás kis üvegcsédnek csillagot?
-Sokan szeretnek, jajj de nem akarok unszimpi lenni, kapj még egyet?
-A maga kategóriájában szép és megérdemel még egyet?
Na ne már, hogy 3 csillagnál jársz...

Erika80

2019. szeptember 14.

Kellemes, virágos-pézsmás hosszan tartó illat. Nem óriási hatósugarú parfüm (mértékkel használva természetesen), de csakis a fejjegyek lecsengése után. A kifújás pillanatában erőteljes, pacsulis-fás illat. Pár perc elteltével azonban szépen változik, majd a leszáradásával egy megnyugtató, finom illattá érik. Pacsulis, pézsmás, virágos, fás aroma enyhe citrusos aláfestéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.