Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   parfümériák, online

A népszerű For Her parfüm új, tubarózsás változata.

Fújós! Narciso Rodriguez For Her L'absolu
Ár: 3000- postával , Eladó: Ita
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Bp, fizetés: Postán maradó
emeseee6

2019. november 8.

Brrr ez az illat. (Engem eddig marhára nem érdekelt és nem fogott meg ez a márka. Most csatangoltunk a parfümériában,barátom meglátta ezeket és megjegyezte hogy jajjj de rosszak. Na mondom nézzük csak..)

KEGYETLEN. Öreges ,soha nem ajánlanám 45-50 alatt-fölötte se nagyon amúgy :D Fejfájdító,telepedős,régies. Annyira elvette a kedvem,hogy le se csekkoltam a többit. (És valószínűleg az életben nem is fogom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Krisztocska

2019. május 22.

Mikor először megillatoltam, azt mondtam, ez egy igazi nagyágyú. Erős, mély, sűrű illat. Alkalmi. Ma ezt fújtam magamra az irodába, és az előzetes várakozásommal ellentétben, simán hordható hétköznapokon. Nem hivalkodó, mások számára nem zavaró, de érzem folyamatosan. Szerencsére nem túl édes, de nagyon különleges, igazi Narciso. Nem gondolom nagyon csíkhúzónak, legalábbis nekem nem eléggé az. Ennek ellenére nagyon jól érzem magam "benne" és örülök, hogy rábukkantam. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

wildrose

2018. december 12.

Elegáns, mély, csábító, szenvedélyes és titokzatos illat. Kifújáskor harmonikusan olvad egybe a jázmin és a tubarózsa, leszáradáskor kissé füstös, szantálos és puha, meleg ámbrás. A pézsma végig csodásan összefogja az illatjegyeket. Intenzív és tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 12.

Piri11

2018. április 27.

Mai parfümériás ámokfutásom újabb alanya :)
Nagyon szép, nagyon nőies illat. Hatalmas szilázsa van mégsem bántó. A tubarózsa köré épül az egész. Annak ellenére, hogy általában a tubarózsás illatok nehéz és nem a könnyen emészthető illatok közé tartoznak, itt mégis nagyon "légies". Nagyon szépre sikeredett alkotás. Amiért nem fogom üvegesen megvenni, az egyszerűen csak azért lesz, mert én nem vagyok ennyire NŐCIS. Szóval ez az illat, ízig-vérig nőies hölgyeknek készült. Ja, és nagyon tartós.
Attól függetlenül, hogy nem én vagyok szerintem nagyon is megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 27.

Mai parfümériás ámokfutásom újabb alanya :)
Attól függetlenül, hogy nem én vagyok szerintem nagyon is megérdemli az 5*-ot.

Torpece

2018. március 13.

Nagyon komoly illatnak érzem, szerintem mindenképpen meg kell érni a viseléséhez, ezért én 30 alatti nőn nem tudom elképzelni. Korábban mikor megismertem ezt az illatot még elég távolinak éreztem magamtól. Mostanra viszont annyira megtetszett, hogy kedvenceim egyik újabb darabja lesz. Hasonlónak érzem a Juliette Has a Gun Lady Vengeance Extreme illathoz, ami ugyancsak kedvencem. Nagyon tartós illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 13.

Ita

2018. február 25.

Szerelmes vagyok ebbe az illatba! Narciso ilyet is tud? Annyira különleges, elegáns, eszméletlenül nőies parfüm! Első találkozásunknál majdnem elájultam mert ezer tinikori emlék villant be, nem kellett sokáig gondolkodnom, volt egy ritka Impulse deo, ő volt a kedvencem rózsaszín- sárga mintás. Nagyon hasonlít rá, döbbenet. Nyilván ez a parfüm kifinomult, csodásan öszerakott illat, nem szeretném egy lapon említeni őket, de mégis ugyanazt érzem. Visszarepít az akkori tavaszi első meleg estékbe. Tavaszváró, vidámsággal körbelengő kedvencem lett, biztosan tudom hogy innentől nem akarok nélküle létezni. Külön öröm hogy nagy hatósugarú, nagyon tartós. Ildikónak innen is köszönöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

kvin

2018. február 18.

Fekete után jött a lila (két kedvenc színem) de egyik sem működik egyáltalán. Teljesen másokat tapasztalok, mint amiket véleményként olvasok. Rajtam ez nem pézsma - ha nagyon ki akarom érezni, akkor talán sikerül felfedeznem benne -, de sokkal inkább férfi arcszeszes, kicsit gyógyszer szagú, erős, szúrós. Ugyanúgy megvan a locsolókölnis jelleg, ahogy a sima For Her-nél éreztem, csak ez tubarózsás pacsuli változatban. Számomra nem egy kellemes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

eannamaria

2018. január 14.

Erőteljes , nőies , elegáns ,szerintem feltűnő illat . Tubarózsa , pacsuli sajnos nekem nagyon nem , ettől függetlenül 5-ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Papec

2017. december 19.

Ez a harmadik Narciso illat, amit kipróbáltam. Az előző kettő felfújáskor finom, később hamar elillanó, csak púdert maga után hagyó, feledhető illat volt. Sok bizodalmam nem volt így ehhez. De kellemes meglepetés volt, ő nagyon-nagyon finom, rózsás, púderes, egyedi, nagy hatósugarú, nagyon tartós illat. Remélem a karácsonyi meglepetésem lesz :) ha nem, megveszem magamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 19.

Luna1024

2017. október 5.

Nagyon ritkán vásárolok teljesen ismeretlenül illatot, de most megtettem, főként a lentebbi, igen biztató véleményekre hagyatkozva... Az eredmény: az egyik legnagyobb csalódás, ami parfümmel kapcsolatban valaha ért. :( Az egyik komment - mely szerint maga a szüret van az üvegbe bezárva - nagyon felcsigázott, ugyanis őszi születésű lány vagyok, aki imád mindent, ami ehhez az évszakhoz köthető: az ezerszín levelek táncát a szélben, a nedves föld illatát egy éjjeli eső után, az egyre csípősebb hajnalokat, a muskotályszőlő ízét, a talpam alatt megroppanó avar hangját, a füst illatát a levegőben, az elmúlást, az úrakezdést, a nosztalgiát, a magamba fordulást... Régóta keresek már olyan illatot, amiről maga az ősz jut az eszembe, és arra számítottam, hogy ebben végre megtalálom.
Nem így lett: az én bőrömön jó pár percig valami kesernyés, köptető-szerű, kifejezetten kellemetlen illat terjeszkedik, a tubarózsa szegecses műbőr szerkóban és ostorral dominál le MINDENKIT, kivétel nélkül. Mivel a tubarózsa az egyetlen a fehérvirágok közül, amit nem szeretek, ezért ez a fázis számomra kínkeserves... Rajtam kicsit sem erotikus, sőt inkább taszító! Később picit megnyugszik, sokat lágyul az illat: bársonyos, selymes virágillat lesz belőle - meg nem mondom, mi érződik, de mindegy is igazából -, itt már tényleg érzek valamicskét a szőlőből és a szüret hangulatából, de mire elkezdeném élvezni, már ott sincs: rajtam ugyanis a tartóssága valami minősíthetetlenül botrányos... Bár a fekete üveges Narciso Rodriguez For Her EDT-re sokan panaszkodnak e tekintetben, rajtam az az illat órákon keresztül őrjöng, majd később lecsendesedik, és egész nap finoman körbeleng. Az illatát is imádom... De ez?! Ha két órát kibír, akkor már sokat mondtam... Elég "viccesnek" tartom ezt ebben az árkategóriában, ráadásul egy "L'Absolu" utónévre hallgató illattól! :D :(
Összegezve: hirtelen fellángolás, orbitálisan nagy pofára esés - így lehetne kifejezni az illathoz való viszonyomat. Nekem sajnos csalódás a létező összes szempontból, a 2 pontját kizárólag azért kapja, mert nem katasztrofális, bár nekem nem tetszik. Nem tartom valami nagy dobásnak a For Her EDT-t megalkotó divatháztól! :(

Egy hét alatt könnyes búcsút vettünk egymástól, ami szerintem mindent elmond, amit erről az illatról csak lehet. Sőt, az új gazdájának se jött be, tőle is költözik majd tovább. Szerintem ez nem véletlen...
Tubarózsa-rajongóknak ajánlom, nekik esetleg jó lehet, de másokat őszintén szólva óva intenék tőle... :D :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.