Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2019. augusztus 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: jázmin, afrikai narancsvirág, ylang-ylang

Szívjegyek: pézsma, borostyán

Alapjegyek: vetiver, vanília, fehér méz, fás jegyek

Ár: 3900 Ft / 6500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Pupimaci

2018. augusztus 26.

Ha csak egyetlenegy parfümöm lehetne egész életemben, akkor biztos, hogy ez lenne az. Ez számomra maga "A PARFÜM", "AZ ILLAT", ő abszolút én vagyok. Nagyon különleges, nagyon egyedi, nagyon szexi illat. Simán 4 évszakos parfüm. Az én üvegem még félig van, minden cseppjét kincsként őrzöm, és nagyon szomorú leszek ha tényleg megszüntetik. :( 5 csillag is édes kevés neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

kvin

2018. június 4.

Oké, azt hiszem ez volt az utolsó próbálkozásom a márkával.
Ez kb. az ötödik illattesztelésem tőlük, de egyik sem vált be. Nagyon nem.
Még talán ő a legtűrhetőbb, de mégsem olyan, mint amire a leírások alapján számítottam.
Rajtam brutálisan pézsmás, de nem a kellemes, bújós módján, hanem orrba-taszajtóan szúrós módon, az ylang-ylang sem szokott működni rajtam, de mivel ott a két fehérvirág (jázmin és narancsvirág), ezért bíztam benne, hogy azok dominánsabbak lesznek, mert a pézsma és fehérvirág párosnak mégis csak működnie kell. Nem működik. Rajtam legalábbis ebben a kompozícióban egyik sem illatozik szépen.
Ráadásul leszáradás után, amikor szépen puhulna, a vetiver is annyira erős... pedig azt is szoktam szeretni, de ezt az egészet nem tudom hova tenni. Túl tömény pézsma, erőteljes virágfröccs, édeskés mézes borostyán és szúrós vetiver. Nem tetsző, egyáltalán nem szexi sajnos.
Azért megszavazok neki egy közepest, mert órákkal később bár gyengécske, de egész kellemesre csitul, viszont ez egyáltalán nem ütős, dögös, semmi ilyesmi, csak lágy, bőrközeli illatocska.
Egyszerűen nem működünk, sem vele, sem a testvérkéivel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

Oké, azt hiszem ez volt az utolsó próbálkozásom a márkával.
Ez kb. az ötödik illattesztelésem tőlük, de egyik sem vált be. Nagyon nem.
Egyszerűen nem működünk, sem vele, sem a testvérkéivel.

Antus11

2016. május 27.

Nagyon különleges és egyedi illat. Örülök, hogy rátaláltam. Tartós, de még mennyire. Napjában tőbbször is megy kell illatolnom még ha nem is őt viselem. Ez az illat vagyok én.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 27.

hermelinke7

2016. február 26.

Lepontozni egy illatot azért, mert nekünk éppenséggel nem tetszik, szerintem nem érdemes. Nagyon szubjektív, hogy kinek mire áll rá az orra. Az üveg, a tartósság, az illat eredetisége, stb jóval objektívebb tényezők, érdemesebb lenne talán így szórni a csillagokat.
Az egyik legmegosztóbb illat, amivel találkoztam, tényleg nagyon dög, nagyon karakteres. Nekem 2 óra után tetszik, de abban a 2 órában nem tudnám elviselni magamon, túl keserű, utána enyhül és szerintem sokat változik. Az üveg egyszerű, a selyemszerű (apró csillámos?) megjelenés klasszul néz ki. Nagyon-nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Marcsi66

2016. január 16.

Na ezt még véletlenül se megrendelni vakon, az fajta parfüm amit szerintem kevés orr fog befogadni.Nekem se sikerült,borzasztó rossznak érzem ezt az illatot.Élvezhetetlen ez a keserűség,,,,gyógyszeres dobozt ha kinyitjuk,valami ilyesmire kell gondolni,esetleg gyógynövény szóba jöhet még...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 16.

Fviki

2016. január 10.

Nagyon érdekes illat ez. Nincs benne melegség, nincs benne lágyság. Ez az illat parancsol. Szeretem. Szeretem, mert vannak helyzetek, amikor az embernek nagyon jól esik, hogy döntenek helyette. Amikor nem kell gondolkodnia, egyszerűen csak végig kell csinálnia a napot. Nos ez egy ilyen parfüm számomra. Lehet, hogy csak azért, mert extrém helyzetben találkoztunk. Nagyon meleg késő nyár volt Rómában. Az utazás első napján nagyon rossz hírt kaptam, amitől az utazás során elég ramaty állapotban voltam. Nem tudtam igazán élvezni sem a nyaralást, de hazajönni sem volt értelme. Étvágyam nem volt, az egész napos városnézés a fülledt melegben megtette a hatását szédültem, ragadtam az izzadságtól. Bekeveredtünk a Termini mellett egy parfümériába - lám ez sem dobott fel. Unottan magamra fújtam ebből és tádám.... Tudtam. Vissza kell mennem a szállodába, meg kell fürödnöm, beülnöm egy étterembe, enni egy jó kis salátát, hozzá egy pohár jeges limonádé. És nem, nem gondolkodni, csak ülni a teraszon szemet behunyva élvezni a késő nyár utolsó napsugarait. Nos az illatot később megvettem itthon. Nem bántam meg, mert most is előfordul, hogy szükségem van rá. Mert a pézsma és az ylang-ylang tiszta illata egyszerűvé teszi a dolgokat, ráébreszt arra, hogy nem kell mindent túlgondolni. Néha elég csak túlélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

butapek

2016. január 4.

Én tényleg azt hittem, hogy most megtaláltam a nagy ő-t. Olyan csodákat zengtek róla a vélemények. De most, hogy szaglatlanban megvettem! Te jó ég! Ez borzalmas! Miféle pézsma? Hol van ebben pézsma? Imádom egyébként a pézsma illatot, de itt aztán nincs belőle, vagy az én orrom totálisan vak rá. Engem elsőre a meglehetősen szegényes körülmények között élő gyermekkori szomszédaim utcára kiöntött mosóvizére emlékeztet. Másodszorra gyógyszeres-szekrényre. A végén a jód szaga eltűnik, de megmarad ez a szúrós-redvás mosdatlan punci szag, amitől fejfájást kapok. Bocsi, de tényleg ez jut róla eszembe. Brrrr. Hátam közepére sem. Holnap eladom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 4.

kcseni

2015. november 26.

Tegnapelott kostoltam meg eloszor. Anap eleg sok illatot teszteltem, igy mondhatom, hogy elfaradt az orrom, mire eljutottam hozza. Ennek okan nem tett ram tul mely benyomast elsore. Nem is ertettem, hogy miert, hiszen nagy rajongoja vagyok Narcisonak. A osztoneimre kellett volna hagyatkoznom, es biznom Narcisoban annyira, hogy akar lattatlanban is megvegyem barmelyik alkotasat. Itthon vagyok, es azota is csak szagolgatom a tesztcsikot. Mit erzek most? Szomorusagot, ami miatt, hogy nélkule setaltam el. Buta dolog volt, es meggondolatlan. Ez nem egy illat, ez az illat. Decens, noies, karakteres. Aki magara ismer, szerezzen be belole egyet. Legkozelebb en is igy teszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Cilike

2015. október 24.

Azon kevés parfümök egyike, melyet védjegy-illatként lehet használni. 1000 közül is felismerném, jóval karakteresebb, mint pl a for her EDP. Imádom! Sötét, szexi, különleges illat. Ötcsillagos! *****

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Nóórika

2014. november 3.

Eddig csak az üvegcséje fogott meg, borzasztóan elegáns, nőies, és tetszik a fekete szín, nagyon várom,hogy milyen hatással lesz rám.
Valami nagyon ütős,mély, karakteres illatot tudok elképzelni hozzá. Olyat ami nem jön velem szemben minden utca sarkon.
Remélem hétvégén lesz időm megszaglászni.
Az elődjéhez hűen addig is 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Remélem hétvégén lesz időm megszaglászni.
Az elődjéhez hűen addig is 5 csillag

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.