Narciso Rodriguez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. november 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Fejjegyek: fehér virágok, frangipani, ylang-ylang

Szívjegyek: pézsma, ámbra

Alapjegyek: cédrus, vanília, kasmerán

Ár: 19000 , Eladó: welt09
Állapot: Új 50ml, Helyszín: Budapest, fizetés: szemèlyes àtvètel Budapesten, előre utalàs utàn
Narciso Rodriguez Narciso Ambrée EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 1900 Ft, 10 ml 3500 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

Luiselotte

2021. október 4.

Tényleg hajlakk és fehér virág :) , meg egy kis szagos radír is ,eléggé kiabál a lelkem nem egy szolid darab.
Valóban érezhető benne a Narciso DNS és szerencsére tartós ia reggeli fújás délben még bőven érezhető volt.
A csomagolása meseszép , rajongok ezekért az egyszerű üvegekért. Őszre már ott a Rouge nekem, de tavaszra el tudom képzelni magamon ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 4.

rata.sum

2021. július 18.

Enyhén édeskés pézsmás vanília leheletnyi fássággal és közepes tartóssággal. Egyszerre meleg és frissítő, mint egy oázis a forró sivatagban. Sajnos nincs benne sok egyediség, nem tudok szabadulni az érzéstől, hogy éreztem már kábé ezerszer ezelőtt. Ettől függetlenül tetszik, csak a "kell" érzés elmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 18.

cattitude

2021. július 1.

fehérvirágos-hajlakkos Narciso, csukott szemmel 50 méterről is meg lehet mondani, hogy melyik ház parfümje ez. sajna nekem nagyon harsány, pedig szeretem a fehér virágos parfümöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

pomme

2021. április 29.

Tényleg a Sun di Gioiára hasonlít, nyári parfüm szerintem. Az elején egy kicsit még a Guerlain Terracotta felé is elkanyarodik, de szerencsére hamar visszafordul, és ippeghogy megúszom a nyanyás strandillatot. A leszáradása a kedvencem, meleg, kicsit olyan sivatagos hangulata van, ilyesminek képzeltem a Proenza Schouler Arizonáját (eper és kaktusz nélkül). Nagyon tetszene, de sajnos borzasztó gyorsan eltűnik :( 2-3 órát bír ki, és akkor sokat mondok. Még futok vele pár kört, mert amúgy nagyon ígéretes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

Timi8

2021. január 31.

Jujjj, de lehùztátok! Megleptetek a 3 ponttal, mert szerintem ez egy kiválò illat, ìgy jöttem is felhùzni a pontjait!
A tavalyi év egyik legkellemesebb meglepetése számomra. Összetéveszthetetlenül Narciso, de könnyedebb, lazább mint az alapillatai. Nekem stìlusában az Armani Sun di Gioira-ra hasonlìt, de a leszáradásában ott van a Narciso Poudrée-ja és Rouge-a is. Szerintem ez egy remekbeszabott, 4 évszakos illat, mégis inkább olyan évszakokban lesz mutatòs amikor már több rajtunk a szabad bőrfelület :))) Bőrre fùjva teljesen eggyé válik a viselőjével olyannyira mintha nem is fùjtunk volna semmit, hanem csak a természetes, saját bőrillatunk lenne az ami ennyire selymes és csábìtò 😋 Szerintem valami isssteni! Süppedős, bùjòs, krémes-balzsamos. Nem negédesen édes, nem tolakodòan fűszeres, nem arcbamászòs, csak olyan meghatározhatatlanul puha, finom és sejtelmesen szexis. Tessék tenni vele ùjabb és ùjabb pròbát, mert ez tényleg jò!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

nyarigabi

2021. január 2.

Fehér virágokkal indít, de azonnal előkerül az ábra, és marad is. Olyan, mintha at Olympea Intense-ből kivonnál minden édességet. Meleg illat, máson szívesen érezném, én nem hordanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.

VandaAnda

2020. november 13.

Vaciláltam a megvásárlával, mivel a neve nem a top parfüm márka az ára viszont igen, de vissza csábultam az üzletbe , és megvettem nem bántam meg sűrűn nyúlok utánna, mert számomra különleges illat aránylag tartós. Teljesen elégedett vagyok vele nevével mégbarátkoznom kell. az üvege igazi minőségi darab a többi nagy névvel rendelkező parfümök a polcomon elszégyelhetik magukat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

floracska6

2020. november 4.

Sokáig kerestem mi az az illategy ami taszít egy parfumben és megtalaltam: a frangapani. Az YR sokak által kedvelt Monoi kollekciojatol nekem felfordul a gyomrom. Ezek után nem meglepo hogy ez a parfüm sem nyerte el a tetszesem. Viszont ez szubjektív! A parfüm maga elég tartós (bár én ennek nem örültem) az üveg pedig egy letisztult mestermű mint a többi Narciso.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

Verona5

2020. november 4.

Hasonlatosságok estéje 2. számú jelöltje - leszáradásban tisztára a Chanel Allure edp púderes vaníliája, miután a fejillat cédrussal vegyített erősen édes frangipani dominanciája lehalkult. A Narciso-k között, már amennyit eddig megismertem közülük, kicsit jellegtelen darab, vacilláltam, hogy négy vagy három pont, de most inkább az utóbbi, mert nincs benne elég egyéniség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 4.

Piscinke

2020. október 4.

Szerintem erős rokonságot mutat az Yves Rocher Monoi-val. Egyértelmű frangipani illat. Aki szereti az ilyen jellegűeket, hajrá. Nekem kissé túl tömény, édes, erőteljes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 4.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol