Narciso Rodriguez

Ár:   14510 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: Eladó/Csere , Eladó: Babaeni
Állapot: 90/75 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után Postán maradóra
pearldiver66

2020. február 19.

Ezt az illatvilag az én világom,de ezt a parfümöt nem ismertem,pedig állandóan az ilyenekre vadászom. Most ,nemrég mikor megillatoztam a Douglas ban,azt mondtam azon nyomban,hogy ezt meg kell vennem!!!! Meg is rendeltem,és íme megvan!!!!!!! Ez egy isteni jó illat! Engem teljesen rabul ejt! Minden megvan benne ami engem jellemez. Boldog vagyok,hogy a magaménak tudhatom! Olyan nők illata ez,akik valóban ,ahogy itt is olvasom vekemenyekből, érettek és céltudatosak, magabiztosak,akik tudják mit érnek?! A" határozott Nő " illata! Amerre járok,mindenütt csak dicsèretet kaptam,és sokan kérdezik,mi ez az illat rajtam,mert fantasztikus milyen finom?! Ez már önmagáèrt beszél..... Mellesleg, szerintem,ezek a Narciso Rodriguez illatok,mindegyike különlegesen nőies, kifinomult, tartós és luxus parfümök. Nem tolakodó ,nem erős és nem harsány, hanem maga a finomság gyöngyszemei.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 19.

Szaasza

2019. április 15.

Ez az az illat, amit tökéletesen lehet rétegezni, de magában is megállja a helyét. Tartós, különleges illata van 👌

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

tigerkid

2019. március 27.

Kifújáskor majdnem bedőltem, hiszen gyönyörű fehér, hívogató üvege van. Annyira tetszett, hogy majdnem rögtön megvettem. Ám, óvatosságból a Poudrée változatot is magamra fújtam, majd hazáig felváltva szagolgattam. Ennek a parfümnek a kifújáskori illata nagyon tetszik, majd átvált valami borzalomba, mint amikor a lakást 50 éve nem szellőztették és tele van ódon bútorokkal, majd kijön egy otthonkás néni, és megcsap a szaga. Csak a cédrust tudom okolni miatta, mert ez az a közös pont a Podrée és a fehér parfüm között, ami miatt a fehéret nem tudom elviselni. A Poudréeben is van, és leszáradáskor néha megcsap, de jóval enyhébben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 27.

googles

2019. március 18.

Update:
Hosszu ideig kerulgettem ezt az illatot, megvettem vegul es aztan valahogy sose volt hozza hangulatom, nem tetszett magamon. Tul erosnek es valahogy zavaronak ereztem. Tovabb is adtam vegul. ☹

Isteni finom es kulonleges illat. Az EDP-t kostoltam eloszor es nagyon tetszett, hogy nem tudtam konnyen megjegyezni, olyan rejtelyes volt nekem. Mentem tobbszor is probalgatni, szagolgatni, probaltam kiigazodni rajta. Az EDT-t is probaltam, az is nagyon finom es talan kevesbe buja, nem annyira fas, hanem a viragos fele hajlik. Meg igy is tavol a szokasos feher viragos illatoktol. Most el vagyok latva parfumokkel, de vagyom erre az illatra!

Ui: megvettem! :) :) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 18.

Update:

Ui: megvettem! :) :) :)

Luller

2019. március 18.

Szeretem ❤ Komoly, nekem kellemesen púderes, tartalmas illat. Eddig úgy vettem észre, h nem túl tartós, amit sajnálok, de 50mls kiszerelésben nem sajnálom nap közben újra fújni. A for her EDT a nagy kedvenc (fekete), de jól megférnek egymás mellett.
Édesanyám szerint idő utazás. Őt a ChatNoir-ra emlékezteti! Én is úgy érzem,h van benne valami finom, klasszikus, romantikus vonal. Sexy illat, sajnos nem túl long lasting. Hajon is nagyon finom az illata...úgy többször visszaköszön nap közben, mint bőrön.
Csak azért is Szeretem❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Csak azért is Szeretem❤

Katia88

2018. október 11.

Tökéletes. Tömény illat, ennek ellenére nyáron is gond nélkül magamra fújom. Nem tucat, kevesen használják, ismerik. Eddig mindenki dícsérte rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

lauraaaa

2018. szeptember 9.

Elég erős illata van, de valami nagyon megfogott benne. A kedvenc parümöm:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Elég erős illata van, de valami nagyon megfogott benne. A kedvenc parümöm:)

GHettie

2018. szeptember 9.

Nekem nagyon férfias, aromás, tömény, erős... le kellett mosnom, pedig ilyet nem sokszor teszek. Sajnálom, jó lett volna szeretni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

citromalma

2018. augusztus 11.

Hogyha egy illatot választhatnék életem végéig, ő lenne az.
Miután régi nagy kedvencem, a Bvlgari Notte-ot megszüntették, tízéves szerelem után kezdtem újra a keresgélésbe. Sok szép illattal való találkozás után ő lett az igazi.
Nagyon krémes, puha, tiszta és púderes. Mégsem csak ennyi, hiszen az elejétől a végéig változik. Bőrközelinek mondják, az is, de nagyon tartós, még fürdés után is érezni.
Még soha senkin nem éreztem, és még soha semmiért nem kaptam ennyi dicséretet :)
(Szinte) minden alkalomra tökéletes, talán a nyár, a fülledt meleg a kivétel. Ezért így augusztus közepén már nagyon hiányzik, miatta várom már a hidegebb időt :)
Külön öröm, hogy a Yodeyma is gyártja, megszólalásig hasonlóan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Hogyha egy illatot választhatnék életem végéig, ő lenne az.
Külön öröm, hogy a Yodeyma is gyártja, megszólalásig hasonlóan.

Marcsi66

2018. augusztus 6.

Sokallom a csillagjait,részemről közepes sem lesz,,,nagyon szeretem a fehéret,parfümben és öltözetben egyaránt,Tisztaságot elegánsan,egy kis szexi pillanat is vonul,csak nem ért célba sajnos.Gardéniás -fehér rózsa,szúrós-száraz púderbe,egy köhhintés volt a búcsú!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.