Narciso Rodriguez

Ár:   14510 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 24000 postával , Eladó: Kisangyalcsillag
Állapot: 90ml/ kép , Helyszín: --, fizetés: Utalás+postán maradó
Fújós - Narciso Rodriguez Narciso EDP
Ár: 2200 ft/5 ml és 3400 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Katia88

2018. október 11.

Tökéletes. Tömény illat, ennek ellenére nyáron is gond nélkül magamra fújom. Nem tucat, kevesen használják, ismerik. Eddig mindenki dícsérte rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

lauraaaa

2018. szeptember 9.

Elég erős illata van, de valami nagyon megfogott benne. A kedvenc parümöm:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Elég erős illata van, de valami nagyon megfogott benne. A kedvenc parümöm:)

GHettie

2018. szeptember 9.

Nekem nagyon férfias, aromás, tömény, erős... le kellett mosnom, pedig ilyet nem sokszor teszek. Sajnálom, jó lett volna szeretni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

citromalma

2018. augusztus 11.

Hogyha egy illatot választhatnék életem végéig, ő lenne az.
Miután régi nagy kedvencem, a Bvlgari Notte-ot megszüntették, tízéves szerelem után kezdtem újra a keresgélésbe. Sok szép illattal való találkozás után ő lett az igazi.
Nagyon krémes, puha, tiszta és púderes. Mégsem csak ennyi, hiszen az elejétől a végéig változik. Bőrközelinek mondják, az is, de nagyon tartós, még fürdés után is érezni.
Még soha senkin nem éreztem, és még soha semmiért nem kaptam ennyi dicséretet :)
(Szinte) minden alkalomra tökéletes, talán a nyár, a fülledt meleg a kivétel. Ezért így augusztus közepén már nagyon hiányzik, miatta várom már a hidegebb időt :)
Külön öröm, hogy a Yodeyma is gyártja, megszólalásig hasonlóan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Hogyha egy illatot választhatnék életem végéig, ő lenne az.
Külön öröm, hogy a Yodeyma is gyártja, megszólalásig hasonlóan.

Marcsi66

2018. augusztus 6.

Sokallom a csillagjait,részemről közepes sem lesz,,,nagyon szeretem a fehéret,parfümben és öltözetben egyaránt,Tisztaságot elegánsan,egy kis szexi pillanat is vonul,csak nem ért célba sajnos.Gardéniás -fehér rózsa,szúrós-száraz púderbe,egy köhhintés volt a búcsú!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 6.

ami2015

2018. július 26.

Ezt is szeretem. 30 ml-es üveggel vettem, biztos el fog fogyni. Ő kevésbé édes, mint a púderes változata, kissé elegánsabb, de ugyanúgy tetszik, mint a másik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

GNóri

2018. március 7.

A rózsás-pézsmás illatok nem muzsikálnak szépen rajtam, ezt megtapasztaltam már a Chloé-knál, és most ennél a Narciso-nál is. Rajtam nem könnyed, nem légies, nem bájos, hanem erőszakos, szúrós. Szappanos, de tömény, émelyítő. Sajnos nem bírtam magamon elviselni, lemosás lett a vége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

kkinga07

2018. február 6.

Az eddigi nehézbombázó parfümjeim, mint kiderült, beterítették az egylégterű irodát. Kissé kínosan éreztem magam, amikor a karácsonyi bulin a kollégák elárulták, hogy mindenhol érezni, amerre járok, annyira erősen húzom magam után az illatfelhőt egész nap. Pedig nem szoktam ám sokat fújni magamra, na mindegyis. Úgyhogy úgy döntöttem, egy office-friendly parfümre váltok a mindennapokban. Hát, ő lett az. Elegáns, visszafogott illat, kellemeske, meg jó. A hatósugara nem nagy, hamar bőrközelivé válik, és nem is túl tartós. Rosszat nem tudok rá mondani, valóban összetett, finom illat, de nem is túl izgalmas. Mindennapokra elfújkálom, de nem ő lesz a nagybetűs parfüm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

eannamaria

2018. január 14.

Szépen komponált krémes gardéniás illat. Rajtam a pézsma, cédrus érződött leginkább , sajnos elég férfias maradt , vagy talán a vetivertől karcos, így túladtam a kis fehér kockán , bármennyire szeretem is a Narciso-kat. Ettől még 5-ös, mert mindenki máson tetszik , akárhol megérzem , isteninek tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Szamocka

2017. augusztus 15.

Nagyon finom illat, az orromat a csuklómra tapasztotta. Viszont nem tudnám viselni így 25 évesen. Egy jól öltözött 40+ nőn tudom elképzelni, aki rendkívül magabiztos, jómódú, erősen maszkulin, karrierje csúcsán van és szeret irányítani. Maga az illat tényleg szép, igazi luxus, tartós is, de nem illik hozzám, nem lesz a kedvencem, így erősen vacillálok, hány csillagot adjak neki. Legyen 4! Attól, hogy nem az én ízlésem, még nem pontozom le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.