Narciso Rodriguez

Ár:   14510 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Narciso Rodriguez Narciso EDP 50ml
Ár: 27000 , Eladó: boroo
Állapot: új, dobozzal együtt , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta
Ár: 24000 postával , Eladó: Kisangyalcsillag
Állapot: 90ml/ kép , Helyszín: --, fizetés: Utalás+postán maradó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Cintia04

2017. március 21.

Ő sem egy mai trendes kis aranyos lötyike vagy éppen egy semmitmondó kis lágy virágillat. Egy klasszikus életérzést hordoz magában ami mégis modern és megállja a helyét bármikor. Nagyon fás, cédrusos erőteljes illat amit kissé a gardénia és a rózsa szelídít meg, hogy ne legyen annyira erősen fojtogató. Elegáns, határozott, céltudatos mégis vagány hölgyeken tudom elképzelni akik a minőséget szeretik és nem márkanevekkel villognak és nem ezzel akarnak kitűnni. Fehér ing, kockás szoknya, bőr dzseki így tudom elképzelni amit egy fekete csizmával a vagányabb hölgyeken és egy fekete magassarkúval az elegánsabb stílust képviselő nőkön tudom elképzelni. Tartóssága nagyon jó sokszor még fürdés után is érződik. Mindenképpen ajánlom azoknak a kedves hölgyeknek kipróbálásra akiknek fontos a megjelenésük és a minőségre adnak és nem arra, hogy éppen mennyire drága vagy márkás ruha van rajtuk hanem az összkép és a kisugárzás a fontos. Különleges, szép darab és az üvege mesésen letisztult, elegáns, minimalista és ettől igazán gyönyörű.<3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

dobolank

2017. március 12.

Olyan illat ez, amire elismerően bólogatok, hogy aztán ne vegyem meg. A vetiver a ludas benne, vagyis épp az, ami karakteressé és széppé teszi, mert az én bőrömön nem előnyös, pedig elméletileg tetszik, sok formában, kitartóan probálkozom vele 0 sikerrrel. Még azt sem mondhatom, hogy bezzeg a narciso for her, mert azt meg ugyanígy a rózsa rontja el a számomra (ami nem kémiailag rossz, csak nem nagyon szeretem a parfümrózsát, a természethű meg nem ér meg egy illatot nekem). Kár, mert maga az Narciso illakeverési filozófiája szimpatikus, és minden illatukat nagyon szofisztikáltnak és figyelemre méltónak tartom.

Ez a variáció mindenképp az éllovasok közt van vetiverfronton, szóval ez az a fajta vetiveres parfüm, amit én vetiverutálóknak nagyon tudnék ajánlani. Viszont ne vegyük meg próba nélkül, ez nem az az anyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 12.

homonnaizs

2017. február 12.

Ő az első ilyen parfim és bevallom lehengerelt a tisztasága és melegsége, de benne van a bujaság és eszméletlenül rákívánkozik az ember fia ilyenkor télen ,tartóssága is megéri a sok csillagot ,nekem kölünleges,nőies és vadmacskás illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 12.

HDR

2017. január 14.

Az elején nagyon erős, de aztán szépen csitul, puhul. A fújós üvegcsét szagolgatva egyértelműen a gardénia illata jön ki. Bőrön krémes, kicsit tejes jelleget kap lágy virágossággal. Nem fullasztóan pézsmás, mint pl. az edt verziója. Már majdnem azt tudom rá mondani, hogy ezt az illatot keresem évek óta. Szeretem, ha egy illatról nem mondják meg konkrétan, hogy parfüm, hanem úgy összeolvad a bőrrel, mint egy krém, de mégis tudni lehet, hogy ez azért mégsem csak egy sima kence, hanem valami sejtelmesség van a dologban. Amikor nem ordít rólad, hogy be vagy parfümözve, amikor úgy suhansz el, hogy megfordulnak az illatod után, de igazán talán mégsem tudják honnan jön az isteni lágy sugallat. Mint az első tavaszi napfény, ami erőtlenül melengeti a lelked. Na nekem az a parfüm pont olyan, és ezt úgy teszi, hogy közben nem erőtlen, nem egy gyenge fuvallat, hanem nagyon is nőies, mégis van egy karaktere, ami nem folyt meg és nem ő uralkodik rajtad, hanem egybe olvad veled.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

zsokaw

2016. december 16.

Jó, jó, jó!!! A NR for Her óta fenntartással fogadom a "testvérkéit". de ő MÁS! Van benne pici narcisztikusság :) , talán a fás jegyei miatt. Érdekes, hogy finom rajtam,holott a muskkal harcban állok. A rózsát sem érzem, csak valami isteni, kényeztető puha sálat.
Szívesen megosztom ezt a kellemes élményt Veletek, baráti áron adok fújóst :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 16.

Szívesen megosztom ezt a kellemes élményt Veletek, baráti áron adok fújóst :)

VargaBrigitta

2016. szeptember 19.

Imádom! Douglasben kaptam illatmintát belőle, mikor rátaláltam, kipróbálás után rögtön beleszerettem, hónapok elteltével nem tudtam kiverni a fejemből, így ma már egy 90 ml-es változatban büszke tulajdonos lehetek így az őszre a szülinapomra. (USA-ban vásárolt, itthon nem tudom mennyi a max kiszerelés, ami megvehető)
Én nem tudok betelni az illatával, az eleganciájával. Sose szerettem a virágos illatokat, rózsa általában kizárt nálam, de ahogy ebben a parfümben kombinálva van az eszméletlen, és ahogy a pézsma kibontakozik. Hétköznapokat nagyon fel tudja dobni, pl. stresszes napokon csak becsukom a szemem és mélyeket lélegzek és ahogy átjárja az embert ez a fantasztikus illat megnyugtatja és dívának érezheti magát. Egész nap tartó illata után az utcán is megfordulnak ;-) Az elegáns öltözethez igazán illik, de szívesen használom party-kon is. Korosztályban 30as korosztályt céloznám be és afelett (én 26 évesen hordom), hiszen hordani tudni kell, nem a túl fiatalos bohókás illat, szimplán csak emiatt, így a már érettebb nőkön tudom elképzelni.
Egy dolog miatt nem ajánlanám senkinek: hogy csak az enyém legyen :D :D :D Szerelem <3
Munka után rohanok haza és készítem az üveghez , illathoz illő letisztult bézs-fehér-köves körmeimet :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

aidanne

2016. augusztus 21.

NR illatokat sokaig kerulgettem, izlelgettem, de csak a drogeriakban. Nem akartam jobban megismerkedni veluk, mert ugy ereztem nem alltam keszen ra.
De egyszer csak kaptam egy fujost, es minden megvaltozott ❤️
Fantasztikus illatok ezek a NR parfumok. Narciso Narcisoja egy isteni pezsmas viragos illat, ahol a rozsa nem tolakodan, hanem puhan fekszik az egesz illaton, es ettol olyan gyonyoru. Leszaradasaban is marad a hasonlo erzes, de igen puderes luxusillatta valik. Tartos egy kifinomult illat. Joggal adnam neki a luxus, mintsem a sima mainstream kategoriat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

De egyszer csak kaptam egy fujost, es minden megvaltozott ❤️

eveartstar

2016. július 18.

Ajjaj...pár nap és szerelembe estem vele, ahogy fújkáltam magamra a mintát.
Az őszi illatom lesz!

Csodaságos rózsás luxus púder illat. Sem a rózsa, sem púder, sem pedig az édes illatok nem a kedvenceim, de ez valami pazar. Egy téli próbát teszek majd vele, hogy viselkedik, mert én már ilyen nehezebb illatot nyárra nem viselek el. Egy púderszín télikabáthoz jól menne ez az illat... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.

Ajjaj...pár nap és szerelembe estem vele, ahogy fújkáltam magamra a mintát.
Az őszi illatom lesz!

csakmoni

2016. július 17.

Tetszett az üvege, ezért próbáltam ki. Nagyon lelkes lettem, igazán különleges, kényelmes, tejes-gardéniás, nőies, finom illattá alakult. Sajnos a leszáradása semmitmondó, pézsmás lett rajtam. Legalább nem nőtt a lista:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 17.

diesel22

2016. július 16.

Imádom NR illatait, szerintem nagyon különlegesek. 2 ffi parfümöm van tőle, valamint ő és az eredeti rózsaszín EDP-ből fújós.
Őt egy itteni krémmániástól vettem még májusban. Egyszerűen imádom az illatát, bár tartogatom őszre-télre. Az új szerzeményt még nem használtam, szeretetm késleltetni a parfümök használatát sokszor, vele is így vagyok, de mindenképp 5 csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.