Narciso Rodriguez

Ár:   14510 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Narciso Rodriguez Narciso EDP 50ml
Ár: 27000 , Eladó: boroo
Állapot: új, dobozzal együtt , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta
Ár: 24000 postával , Eladó: Kisangyalcsillag
Állapot: 90ml/ kép , Helyszín: --, fizetés: Utalás+postán maradó

mooo

2016. április 29.

Nekem nem kimondottan tisztaságillat, sokkal több annál. A Narciso nem bújós kiscicáknak, hanem ragadozómacskáknak való !
Valóban van benne egy leheletnyi maszkulin jelleg, de ettől nagyon szexi.
Nagyon-nagyon dögös, meleg, pézsmás, füstös illat, igazi magabiztos érett nőknek, fruskákon el sem tudom képzelni!
Hatalmas szerelem született azt hiszem! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Valóban van benne egy leheletnyi maszkulin jelleg, de ettől nagyon szexi.
Hatalmas szerelem született azt hiszem! :-)

dorci993

2016. április 10.

Olyan döbbenetes a hasonlóság valamelyik Dove/Nivea testápolóval, hogy hihetetlen :D Az a baj, hogy nem emlékszem pontosan, melyikkel, de már használtam ilyen illatú krémet. Kellemes, és nagyon erős, jó a hatósugara, de semmi extra, egy nagyon egyszerű ápoltság illat, ami egyébként finom, csak nem nagyon tudom elképzelni, hogy egy lustálkodós itthon töltött vasárnapon kívül mikor fújnám magamra, annyi érdekesebb, és finomabb illat van a világon :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

GabrielaSabatini

2016. március 11.

Amikor megjelent, rohantam a parfümériába, hogy megszaglásszam. Akkor ez a parfüm olyan semmilyennek és erőtlennek tűnt a bőrömön, úgyhogy nem is foglalkoztam vele. Aztán most - kb. egy évvel később - a tusfürdőjéhez és a testápolójához lett szerencsém, és nagyon megszerettem. Nekem a régi Traubisoda illata van benne, olyan könnyű, friss fehérszőlő illat, ami mindig jó emlékeket ébreszt bennem, és jókedvre derít. Azt hiszem itt az ideje, hogy újra megpróbáljam a parfümöt, hátha most nagyobb benyomást gyakorol rám, mint korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 11.

dodom23

2016. február 28.

Szerintem isteni!! Különleges virágos, púderes, tejes-krémes. Irodába, hétköznapi használatra tökéletes. Olyan finom megnyugtató illat. Ez tipikusan egy olya parfüm egyébként, ami bármilyen alkalommal megállja a helyét, ezért ha valaki olyan egy parfümöt használó tipus annak tök jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

micirpicir

2016. január 18.

Nagy izgalommal vittem haza az üzletből,hogy végre sikerült valami nem édeset-de mégis különlegeset választanom. Sajnos azonban van valami zavaró illat a végén,ami egy ammóniás-nem szellőzetett helyiségre emlékeztet. Sajnos túladni sem tudok rajta, mert a tejüveg miatt semmilyen világítással nem tudom megbecsülni,hogy mennyi van még benne. csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

astarta

2015. december 28.

Eddig nem ismertem a Narciso illatokat, egy rendelés mellé kaptam ajándékba a Douglas-tól ennek a parfümnek a testápolóját. Valami káprázatosan intenzív illata van, parfüm nélkül is megérezte a férjem minden alkalommal mikor bekentem magam vele, még órák múlva is. Muszáj volt megvennem a parfümöt is hozzá. :)
Végre valami nem hagyományos, szerintem nagyon is extra. Nem a mindennapokra, inkább estére és különleges alkalmakra. Tartós az illata. Az üvege nagyon szép, de nem praktikus, mert nagyon nehéz, igaz nekem a legnagyobb kiszerelésem van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

bellehercegno

2015. augusztus 21.

Határozottan semmi extra kategória.Olyan,mint az üvege: nem feltűnő,nem hivalkodó,kissé tejes,nagyon enyhén púderes,rajtam leginkább niveás jellegű illat.Hétvégi "otthonülős" komfortparfümnek jó,de ahhoz meg drága.Nem lopta be magát a szívembe,mert nincsen semmi karaktere.3 csillag,mert vannak azért ennél rosszabbak is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Begoca

2014. december 15.

Nagyon sok helyen olvastam, hogy az év legjobb illatújítása.Nekem sajnos nem jött be, van benne valami idegesítő és fejet fájdító. Engem a Bottega Veneta parfümre emlékeztet, és azt sem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.

despoina

2014. december 7.

A duty freeben probáltam. Nekem nagyon tetszik. Lágyan púderes illat ami hihetetlen szexi és elragadó. Az üvege eredeti és szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

agiv

2014. november 17.

Én ezt az illatmintát kaptam a vásárlásom mellé.azt kell mondjam h nagyon rossz,büdi. Nemtudom miért mindíg ilyen büdi löttyöket küldenek nekem ajándékba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.