Natasha Denona

Ár:   $48   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 x 2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PetraI84, az összetevőket feltöltötte: hambi, Módosítva: 2019. június 19.

Ár:   $48
Kiszerelés:   5 x 2,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Szemhéjpúder paletta 5 gyönyörűen kombinálható színnel. Ultra-pigmentált, könnyen satírozható és hosszan tartó formula.

13 változatban kapható

KERESEM Natasha Denona Mini Star Palette
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: katalara
Állapot: Új vagy használt, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás és posta/foxpost
vfejes

2019. december 30.

Oh, ez egy mestermű! Szinte mindent leírtak már, de egyet kiemelnék. A színek. Mini Star a kis barátom, egészen különleges csillogás. Ez tuti nem tucat, aki szembejön az utcán. A vicc, hogy Huda miatt mentem Sephorába, és a bolgár barátnőm megfertőzött a rajongásával. Az csak plusz, hogy akciósan vettem, Farsali barátunkkal, konkrétan azt hittem, rosszul látok a végösszegnél. Imádom! ❤️❤️❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

Lina14

2019. november 29.

Nekem a Mini Nude van meg.
Még a matt színek is nagyon krémesek, pigmentáltak, tényleg next level, teljesen lehidaltam első használatkor. Istenien lehet őket elsatírozni és építeni. A csillámosak, azok pedig nagyon ffényesek de nem csillémosak és nem hézagos, hanem egyeletes mindenhonnan nézve. Nagy szerelem és mivel elig használok belőle esetenként, nagyon sokáig elég lesz még ez a mini is. Ami a legfontosabb talán az pedig hogy ugyan olyan a szín, mint a palettában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Nekem a Mini Nude van meg.

adri251982

2019. május 2.

Az utóbbi két évben egyik palettát vettem, majd adtam el a másik után. Főként azért, mert olajos, ráadásul rejtett szemhéjam van, szóval jobbára csak egy csík szokott látszani a szemfestékből kb. egy óra elteltével. Felmerült bennem a kérdés, akarom-e festeni a szemem, érdemes-e pénzt és energiát belefektetni a keresésbe, tesztelésbe. Aztán rátaláltam Charlotte Tilbury 4-es palettáira, amiket imádok, viszont kíváncsiságom folyton hajt, így beruháztam Natasha Denona 2-es számú (a képen is látható) palettájára. A világos szín kivételével tényleg nagyon pigmentáltak, és tartósak. Látványosak és könnyen felvihetőek. Én általában a szemem alatti korrektort használom a szemhéjamra is, de natúrban is nagyon sokáig tartósak a színek. A Rosewood és a Levander grey a legszebbek - ők kicsit Tom Ford single festékeire emlékeztetnek, amikből egyet sem tudok megvenni az 5-ös ND áráért, tehát viszonyítás kérdése, mi mennyire drága. Persze alapban soknak tartom a high end termékek ellenértékét, de szerintem ez egyéni kérdés, kinek mi és mennyit ér meg, cserébe pl. a sok bosszankodásért és csalódásért, ahhoz képest, hogy volt az ember lányának egy elképzelése arról, miként fog szó szerint festeni egy adott termékkel, termékben, majd jön a pofára esés. Egy szó, mint száz: ajánlom. Mármint ND 5-ös palettáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

vivuss87

2019. március 11.

Mini Star, mini nude és a 10-es paletta van meg nekem. Mindegyik nagyon szép, pigmentált, puha, a csillámosabb színek már már krémesek. Ezért vigyázni kell, mert hajlamos potyogni, de lapos ecsettel megoldható a dolog. Nálam abszolút szerelem minden Natasha cucc, megéri az árát. Primerrel nagyon tartósak is. A mini paletták tényleg minik, de nagyon jól össze vannak benne válogatva a színek egy komplett szemsminkhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.