Natasha Denona

Ár:   €130   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   38,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Isabelle, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 18.

Ár:   €130
Kiszerelés:   38,4 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

28 teljesen új árnyalattal és 2 új formulával jelentkezik a metropolis midi paletta.

SophiaS

2020. augusztus 14.

Néhány minin kívül ez az egyetlen Natasha Denona paletta, ami tetszik. (Az árak tekintetében örülök is neki.) Lookfantastic-ről rendeltem express szállítással, nagyon hamar megjött. Az első kipróbálásnál annyira csalódott voltam, hogy megbántam, hogy ezt kértem szülinapomra. Akkor egy csillagosra akartam értékelni, de vártam vele, adtam még néhány esélyt. Megérte. Négy formula van a palettában: matt, krémes matt, metálos és ilyen pelyhesebb, nem tudom, pontosan mi a neve. Na én a pelyhesebb formula egyik színével kezdtem az ismerkedést és nagyon zavart, hogy ez a formula nem olyan, mint a metálos, tehát nem képez egységes, fényes réteget a szemhéjon. Emiatt én ezt nem szerettem meg, de a metálos, a matt és a krémes matt színek csodálatosak. Kellett idő, mire bejárattam a palettát, azóta csak ezt és a mini goldot használom.
De ha tudtam volna, hogy egy-két héttel a rendelésem után az Alter Ego cosmetics kijön egy Metropolis dupe-pal, akkor tuti, hogy inkább azt vettem volna meg kb. 20 dollárért, mert az összehasonlító videók alapján teljesen ugyanaz. Színben és minőségben is. Nagyon bántam, hogy csak később derült ki, hogy lesz dupe-ja a palettája, mert nagyon sokáig bűntudatom volt, hogy ilyen drága (44.000 ft) palettát kértem, még akkor is, ha 18. születésnapra. A lelkem békés lett volna az Alter Ego Artemis palettával is. Ez is jó, persze, de inkább az A. E. palettáját ajánlom, mert sokkal olcsóbbért a csomagoláson kívül (egyébként szebb, mint a N. D. Metropolis csomagolása) ugyanazt kapjátok.
(Egy csillagot a pelyhes színek miatt vontam le. Nekem azok nem jöttek be.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

(Egy csillagot a pelyhes színek miatt vontam le. Nekem azok nem jöttek be.)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.