Natasha Denona

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szyrup, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   $25
Kiszerelés:   5 x 0,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Limitált kiadás

5 árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta

• puha textúra
  • könnyen építhető és satírozható
  • hosszantartó, gazdagon pigmentált színek
  • állatokon nem tesztelték
  • parabén és talkmentes

SophiaS

2020. június 18.

Régi álmom volt ez a paletta és nem rég végre össze is gyűlt a pénz rá és megvettem. Eddig kétszer használtam, de teljesen bele vagyok szerelmesedve. Pigmentált, gyönyörű színek. Igaz, kisebb, mint amire számítottam. Bár benne van a nevében, hogy mini, szóval nem hazudnak. Tökéletes utazós/to go paletta. Barna szemre tökéletesek a színek benne, plusz én amúgy is ezeket a színeket szeretem viselni. Tervezek kettő másikat (mini nude és mini glam) is megvenni, remélem, azok is hasonlóan jók. Én mindenképp ajánlom, ha nem sajnáltok érte kb. 9000 forintot. Nekem ez az első ilyen drága ár/szemhéjpúder db palettám, de nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.