Natasha Denona

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szyrup, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   $25
Kiszerelés:   5 x 0,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

5 árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta

• puha textúra
  • könnyen építhető és satírozható
  • hosszantartó, gazdagon pigmentált színek
  • állatokon nem tesztelték
  • parabén és talkmentes

HaziManka

2021. június 11.

Egyik kedvencem a kis paletták közül.Azt hittem azt a kékeszöldes duochrome-ot fogom a legkevesebbszer használni, de most pont az a kedvencem:)
5 szín de nagyon jól variálható, változatos sminkeket lehet vele készíteni.Szerintem nem mindegyik mininek ugyanolyan a minősége de ez szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 11.

selmeczireka

2021. április 24.

Le kell hogy húzzam a palettát, elég nagy csalódást okozott. Tizen-sok éve sminkelem magam, volt szerencsém jó és rossz formulákhoz, hyper gagyi és csodás márkákhoz, színekhez. ND ma csúcsminőségnek számít, árban biztosan csúcs, ezt nem vitatom. A kiváló visszajelzések miatt először megrendeltem 2 mini palettát, ez volt az egyik. És milyen jól tettem!!! Hogy csak minit rendeltem!!!
A mini paletták (nem a színek) minősége kiváló, eddig. Műanyag nem gagyi, masszív, de majd kiderül fél év elteltével. Színek ránézésre tényleg nagyon szépek. Ujjal swatcholva már nem adják vissza ugyanazt, mint a palettában, de tényleg nagyon szépek, némelyik különleges is.
Aztán ecsettel felvéve szerencsére nem porolnak a mattok, ez jó hír, sőt a mattok szépen satírozhatóak is, bár Sigma ecsettel sem adnak le annyi színt a szemhéjon, mint amennyit vártam. Satírozhatóság amúgy ötös. De haloványok a színek, pigmentáltság ecsettel hármas.
Csillámosak közül némelyik enyhén potyog, de ez megbocsátható, viszont 3-4 óra múlva ELTŰNNEK a szemhéjról, teljesen mindegy milyen szemhéjalapot használok. Nem egyszer és nem kétszer próbáltam, bosszantó. Sőt konkrétan baromi pipa lettem, hogy egy ilyen szinten agyon-ajnározott paletta/márka ilyet produkál. Se egy Too Faced, se egy Zoeva nem tűnik el ilyen szinten a szemhéjamról. Nem mondom, hogy gusztustanul tűnik el, de volt olyan szemhéjalap, amivel be is gyűrődnek a színek, volt persze olyan alap is, amivel szimplán csak "elpárolognak". Egy színt még nem próbáltam, a bal oldali kékeset....nem tudom mire számítsak. :/ Inkább semmire.
Azt mondom, hogy szép-szép, akciósan megéri kipróbálni, hátha passzol a formula, mert ha nem, akkor baromi bosszantó hogy ennyi pénzt adsz ki rá... . ABH (porolása ellenére) sokkal jobb formula. Most úgy gondolom, hogy biztosan nem veszek nagy méretű ND palettát. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 24.

Anheszenamon

2020. október 15.

Csodás színei vannak, számomra jól kihasználható mindegyik. Nem bántam meg a vételt, mert szépen pigmentált, jól satírozható festékeket kaptam. A fényesek krémesek, a mattok is selymesek és puhák. Nagyon jó vele dolgozni. Ez volt az első Natasha palettám, és mindent elmond, hogy jelenleg 6 db-nál tartok (Mini Star, Mini Gold, 5-ös palettából a 08-as, Metropolis, Sunrise és Glam) Kipróbálásként mindenképp jó ötletnek tartom egy mini beszerzését, aztán mindenki eldöntheti, hogy megéri neki beruházni a nagyobb palettákra vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

Candy21

2020. május 31.

Szép színek vannak benne jól pigmentált nagyon könnyen satírozható hétköznapokra tökéletes de akár alkalmi sminket is lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.