Natasha Denona

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Animi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 10.

Ár:   $25
Kiszerelés:   5 x 0,8 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

2020. limitált kiadás, karácsonyi kollekció része

"Öt bársonyos árnyalatú szemhéjpúder paletta szuper csillogást és mega-fémet tartalmaz. Meleg ezüsttel, korallokkal, bronzokkal és hűvös bordókkal találkozhatsz egy innovatív meleg tónusú palettában, amely az elemek keverékét hordja magában."

3 csillámos, 2 matt árnyalatot tartalmaz

Új Natasha Denona Mini Zendo Palette és Rose Cheek Duo
Ár: 7000 Ft / db , Eladó: safari
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy foxpost / postán maradó / MPL csomag utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Burmeister

2022. november 24.

Lepontozom
5!Natasha Denona paletta után ki merem jelenteni, hogy ennyi pénzért nem ezt vártam.
Alap összetételében valamire allergiás lettem én is és anyum is. Nekem csak majd kifolytak a szemeim, de anyumnak csúnyán felmarta a bőrt a szemhélyain.
Pigmentáltsága közepes.
Jól kihasználható,kombinált szinek ami mellette szól,
Poroz. Tipikusan előbb szemsmink utána az arc, mert kb a minden is poros lett.
A tok nagyon vacak. Csavar mentén feszül nyitásnál és pikkpakk törik.
Soha nem fogom újravenni.
Vannak 1000x jobbak amiket ez után próbáltam, ugyanezen vagy olcsóbb áron

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 24.

Lepontozom
Pigmentáltsága közepes.
Jól kihasználható,kombinált szinek ami mellette szól,
Poroz. Tipikusan előbb szemsmink utána az arc, mert kb a minden is poros lett.
A tok nagyon vacak. Csavar mentén feszül nyitásnál és pikkpakk törik.
Soha nem fogom újravenni.
Vannak 1000x jobbak amiket ez után próbáltam, ugyanezen vagy olcsóbb áron

Kitti11

2022. október 3.

Régóta vágytam erre a palettára, de mondhatni, csalódottnak érzem magam, mikor rá gondolok...
A 2 matt szín porol, és a világos szín (baba)rózsaszínesebb és sötétebb is, mint a panben, vagy akár a másik, kicsit (sajnos nagyon icipicit) téglás beütésű barna árnyalathoz képest. Furák együtt, hogy az egyik hűvösebb, a másik melegebb. De azért szépen satírozhatóak és krémesek, de nem valami különleges árnyalatok.
A középső metál szín amúgy szép lenne, de az egy teljesen szürke árnyalat (picikét sem zöldes beütésű, mint sok promófotón, vagy bááármilyen fotón), ami csak a mozgó szemhéjra jó, mert szemzugba nagyon sötét.
A sötétbarnája is metál, de indokolatlanul...lehetett volna matt is ennyi erővel, könnyebben is lehetne használni mélyítésre a külső vé-ben.
És aminek meg kellett volna mentenie a palettát, a sminket....a metál barack....inkább topper, se rendes alapszíne, se igazán szép csillogása....nem olyan selymes, mint a többi szín, sem olyan pigmentált....ujjal, nedves ecsettel sem jobb...
Nem éreztem azt, amit egy Natasha Denonánál érezni szerettem volna, hogy különleges színek, maximális összhang, egyszerű használat, selymesség a mélyítőben, és csillogás a mozgó szemhéjon....egy komplett sminket el sem tudok vele készíteni, mert se highlight szín (amit mondjuk a sminkhez használt highlighteremmel megoldhatok, de szerintem egy ilyen palettánál nem így kéne lennie), sem egy igazán fényes (értsd barack, hacsak nem a szürkét szeretnéd egy téglás barnához, és egy meleg metálbarnához minden egyes alkalommal, ami mellesleg furán fest, hiába hangzik egészen izgin, nem az), tehát összességében ez egy ,,elmegy,, paletta, amit utazni, biztos nem vinnék, a fent említett hiányosságok és kezelhetőség miatt...
Nos mindenki döntse el ez alapján, hogy tetszene-e Neki, Nekem sajnos nem az igazi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 3.

selmeczireka

2021. augusztus 31.

Csalódást okozott a márka, nem ezt vártam. Tizen-sok éve sminkelem magam, volt szerencsém jó és rossz formulákhoz, hyper gagyi és csodás márkákhoz, színekhez. ND ma csúcsminőségnek számít, árban biztosan csúcs, ezt nem vitatom. A kiváló visszajelzések miatt először megrendeltem 2 mini palettát, ez volt az egyik (a másik a star). És milyen jól tettem, hogy csak minit rendeltem! A másik palettánál is leírtam a véleményemet, nagyjából csak ismételni tudom magamat, de azóta már eltelt pár hónap, szóval kiforrottabb a véleményem. Műanyag nem gagyi, masszív, mégis az illesztésnél könnyen elpattan. Nekem az egyik mini paletta egyik percről a másikra ripityára tört az illesztésnél. Színek ránézésre tényleg nagyon szépek. Ujjal swatcholva már nem adják vissza ugyanazt, mint a palettában, de tényleg nagyon szépek, némelyik különleges is.
Aztán ecsettel felvéve picit porolnak mattok, de szépen satírozhatóak is. Satírozhatóság amúgy ötös.
Pigmentáltság 4-es, de ez a paletta sokkal jobb, mint a mini Star (az rettenet). Az nekem eltűnik a szemhéjamról, akármilyen alappal használtam. Ez most 6-7 órája van a szemhéjamon, és kifejezetten vállalható. Nem mondom, hogy fenomenális és nincsen ennél jobb, de nem rossz. A színek nagyon tetszenek.
Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy enyhén szólva is nevetséges, ami hype-ot kapott a márka. Nem ér annyit, amennyiben kerül, mondom ezt két paletta használata után. Jóindulattal 4 csillagocska.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 31.

Brunettee

2021. május 14.

A mini Retro-hoz hasonlóan őt is kedvelem. Picike, kis helyen elfér, jól kihasználható. Nekem ő is tartósnak bizonyult. Ritkán mondok ilyet, de a legsötétebb szín lehetne matt, de ez sem von le az értékéből, mert kényelmesen lehet vele dolgozni. Itt is igaz, hogy a fényeseket ujjal sokkal könnyebb kezelni, úgy igazán szép a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.