Natracare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   12 db
Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"A natracare intim kendők teljesen klórmentesek, bio pamutból és természetes anyagokból készülnek – mentesek az adalékanyagoktól és nem tartalmaznak szintetikus illatanyagot és műanyagot. Ezekkel megóvhatjuk magunkat attól, hogy testünk legkényesebb része rendszeresen érintkezzen nagyrészt ismeretlen szintetikus anyagokkal és kémiai vegyületekkel. Ráadásul nemcsak saját egészségünknek, de a környezetnek is jót teszünk, hiszen a pamutból készült betétek hulladékként szinte 100 %-ban komposztálhatóak és biológiai úton lebomlanak."

Kmerci

2017. április 29.

Ha gyors intim tisztításra van szükségem és csak a táskám van a közelben, amihez nyúlni tudok akkor ezt használom és megfelelően végzi a dolgát! :) Összetevői lista is tetszetős nekem a többihez képest.. Egyedül talán annyit tudok mondani negatívumként hogy furi illata van és kicsit kevés a nedvességtartalma de ezek nekem elfogadhatóak. Ja és drága ahhoz a 12 db-hoz képest, de én áldozok az egyik legérzékenyebb testrészemre! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Realgirl

2015. szeptember 3.

Nagyon jó törlőkendő, jó összetevőkkel, nem illatos, de egy bio terméknél erre lehet számítani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Vitelotte

2014. február 9.

Imponáló hogy jó erős vastag anyagból van, nyilván ezért is ilyen drága, az illata viszont egy az egyben romlott citrom, amivel nyilván nem szívesen törölgetem a bájaimat. Ha már ilyen nehezükre esik kellemes illatút gyártaniuk, inkább illatmenteset kellett volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

sydney

2013. március 21.

Sajnos nekem nem vált be. Nagyon szép összetevők, meg klassz, h a környezetet sem terheli, de: 1. a többi kendőhöz képest baromi drága, de hát gondoltam áldozok ennyit magamra 2. mikor kibontottam valami furcsa savanykás illat csapott meg, mintha romlott lenne, pedig elvileg nem az, és hát kétszer is meggondoltam, h merjem-e használni. Végül használtam, és nem volt semmi negatív hatása. De azért továbbra is fenntartásokkal kezelem. Nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

natasa

2012. augusztus 5.

Utazáshoz vettem, jól teljesített. Pont annyira nedves, amennyire kell, nem szakad, szóval pont jó. Az illata visszafogott, kellemes. Nagyon szépek az összetevők is. Dm-ben is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!