Natuderm Botanics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubb, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kellemesen frissíti a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná, optimálisan előkészíti a bőrt az elkövetkező ápolásra. Dermatológiailag tesztelt, bőrbarát termék.

feredith

2012. július 2.

Már nagyon régóta szerettem volna a problémás bőrömre varázsmogyorós tonikot, mert külföldön nagyon dicsérik. Persze sehol sem találtam, míg a közelmúltban rábukkantam a dm-ben. A varázsmogyoróban található csersav szárító hatású, pórusösszehúzó, fertőtlenítő és eltünteti a pattanásokat. Csak azt nem vettem figyelembe, hogy azóta bőröm is sokat változott, szerencsére pattanásaim ma már viszonylag ritkán lesznek, de mitesszereim és tág pórusaim még vannak. Ebben a tonikban szerintem varázsmogyoró kevés, de alkohol annál több van sajnos. Csak este szoktam használni, mert elegendőnek tartom, reggel nagyon ritkán, ha bezsírosodik éjszaka a bőröm. A maradék szennyeződést szépen eltávolítja, de enyhén szárítja a bőrt és enyhe próusösszehúzó hatást is tapasztalok. A mostani arcápolási rutinom hasznos tagja, a bőröm most elég jó állapotban van, de nem tudom be csak ennek a terméknek, nagyon sokat számít az életmód, a rendszeres és alapos tisztítás és hidratálás is. Csodaszernek nem tartom, de ettől függetlenül jó kis tonik. Nem szárít annyira mint az iszapos Alverde, talán annál jobb választásnak találom pattanásos, problémás bőrre. Ja, és szépek az összetevői, ami nálam fontos szempont. Kb. olyan 2000 Ft-ba kerül, de nem fogy gyorsan. Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA