Natuderm Botanics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2012. február 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Revitalizáló ginkoval és hidratáló olívaolajjal a szárazság ellen. Láthatóan megfiatalítja a kezét. Még a nagyon száraz, igénybevett kezek is érezhetően lágyabbak lesznek.

malvina

2015. április 14.

Mióta kiárusították a DM-ben a Natuderm Botanics termékeket,azóta ezt a darabot sem látni. A helyét már más márka termékei foglalják el.
A teljes kiszereléssel 1-2 év alatt használtam el. Valahogy kevésbé gyorsan fogyott, mint a hasonló termékek. Állagra kimondottan hígnak találtam, mindig figyelni kellett az adagolásnál, hogy ne jöjjön sok a tubusból. Illatra engem se citrusra, se olivára nem emlékeztetett, ellenben gyógynövényekre annál inkább. A márka ginkgos olivás éjszakai arckrémében is ezt lehet érezni. Hatás tekintetében nem tapasztaltam, hogy sokkal átütőbb lenne a hasonló termékekkel szemben. Elkenegettem, a kezemen levő szárazabb részeken segített, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

melanie500

2014. július 31.

Nekem az illata fura. Jol hidratal, igaz nem orakra, es kicsit nehezen szivodik be. Nekem a homoktovises tesoja jobban bejott illatra is meg hidratalasban is, de azert o sem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

momóka88

2014. április 9.

Miniben volt, táskába tettem. Most fogyott el.
Szeles időben nagyon kellemes, jó illatú, se nem túl folyós. Érdemes venni.
Főleg a kézfejen szárad ki a kezem,tartósan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Miniben volt, táskába tettem. Most fogyott el.
Szeles időben nagyon kellemes, jó illatú, se nem túl folyós. Érdemes venni.
Főleg a kézfejen szárad ki a kezem,tartósan hidratál.

fausztdori

2013. december 23.

Kis, 75 ml-es kiszerelést vettem meg SOS gyanánt, mert annyira ki volt száradva a kezem, hogy már fizikai fájdalmat okozott. Nagyon jól bánik a bőrömmel és kevés elég, mert nagyon sűrű krém. Picit el kell vele szórakozni, míg beszívódik, de utána a kézbőröm valóságos felüdülést élvez. Az illata pedig nem tolakodó, nálam 5-ös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

feilixia

2013. október 4.

A mini kiszerelést kerestem, hogy kipróbáljam, de most nem volt, szóval kockáztattam, és megvettem a 75 ml-eset 1500 forintért. Az illata engem valamilyen citrusos sütire emlékeztet (finooom :)), gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragadós-zsíros érzetet. Alapból egy pillanatok alatt eloszlatható, könnyű krémecske, de mégis ultrabrutál módon hidratál. Maradni fog, megérte a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Lunita

2013. szeptember 11.

Kicsiben találtam csak (nagyban mennyi,ha a mini se olcsó? :S), viszont nagyon jó kézkrém. Enyhén citrusos-olívás illatú,de nem zavaróan, gyorsan beszívódik,hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 11.

gothy

2013. augusztus 23.

Nagyon jó ez a kézkrém. Én is a mini kiszerelést használom, mert ezt magammal is tudom vinni. Nagyon jól hidratálja a száraz kezeimet. Igaz, kicsit drága, viszont sokáig elég, mert nagyon kevés kell csak belőle. Az illata valóban erős, de én nagyon szeretem az ilyen "zöld" illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

zsazsa

2013. április 21.

Nem rossz krém igazából, nekem kicsit erős az illata, és picit drága is a mini kiszerelés. De jól hidratál, szépek az összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

radioaktiva

2013. február 20.

Ő a kedvenc kézkrémem, mindig velem van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 20.

Ő a kedvenc kézkrémem, mindig velem van.

eveartstar

2012. december 18.

Nagyon jó ápolóm, főleg télen. A táskámba most biztos bepottyantom ezt a miniterméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ginkgo Biloba Leaf Extract