Natur Allegra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Samponok

Ez a sampon természetes módon erősíti a hajat. Mindennapi használatra alkalmas az egész család számára. A búzaprotein és a panthenol erősíti, hidratálja és ragyogóvá varázsolja a hajat.

Tvylvis

2017. október 29.

Elég régen voltam annyira megelégedve egy samponnal, hogy újra megvettem. Őszintén szólva nem is gondoltam volna, hogy ennyire elégedett leszek vele. Eddig egy intim lemosót próbáltam a márkától, az bevált, hát kipróbáltam ezt a sampont. Ami nagyon meggyőzött, hogy tényleg szépen hidratálta, lággyá tette a hajam, anélkül, hogy elnehezítette volna. Egyebekben jól tisztít, kivitte egy mosással a kókuszolajos-jojobaolajos pakolásom. Praktikus volt a pumpás kiszerelése is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid