Natura Siberica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. március 26.

Kategória:   Hajápolók

Hajnövekedést serkentő olaj.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Aphrozin

2021. október 14.

Csodaszer!!! ☺️ Vékonyszàlú tövében zsíros, hajvégen szàraz hajam van. Kb minden hajvégàpoló amit hasznàltam vagy elnehezítette, olajossà tette, vagy nem is csinàlt semmit a hajvégeimmel. A nagyon dràgàtól az olcsóig kb mindent kipróbàltam.

Amúgy is imàdom a màrkát, de ez a termékük örök darab lesz nàlam. Nagyon kevés kell belőle, könnyű eloszlatni a hajon, és utàna, te jó ég! Csodàlatosan puha, hidratàlt, rugalmas lesz a hajam, amikor először feltettem nem hittem el. Persze ki kell tapasztalni, hogy mi a megfelelő mennyiség.

Ha dupla ennyibe kerülne, akkor is megvenném.

Az illata homoktövis, aki szagolt màr homoktövis készítményt, az el tudja dönteni, hogy finom, vagy büdös. De amúgy tökmindegy, mert kis idő múlva az illata elvész, csak a puhasàg marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

Ha dupla ennyibe kerülne, akkor is megvenném.

Fujituli

2019. augusztus 30.

Az illata borzalmas. Mézvirág. Tiszta gej az egész - nekem legalábbis. A csomagolása tetszik, nagyon menő, hogy minden üveg a tartályon, ettől olyan ékszerhangulata lesz a fürdőszobában. Azonban az olaj maga elég gyengusz. Habár nekem ultravastag hajam van, de nem éreztem extra fényességet vagy puhaságot utána. Kár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Glyceryl Linoleate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).