Natura Siberica

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Kategória:   Hajápolók

Egyedülálló kezelés, mely északi bogyós gyümölcsök és növények kivonatait és vitaminokat tartalmaz.

Azonnal táplálja a hajat és a bőrt, nedvességgl tölti fel és védi a káros környezeti hatásoktól.

• Helyreállítja a bőr sejtszerkezetét és fokozza rugalmasságát
  • Aktiválja a bőrsejtek megújulását
  • Helyreállítja a haj szerkezetét, így az erős és könnyen kezelhető lesz

Kiszerelés: 125 ml

hevero12

2018. január 4.

Semmi hatását nem làtom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Semmi hatását nem làtom :(

elinor666

2014. október 5.

Nem akarom lehúzni a NS termékeket, de ez sem jött be, ahogy a samponjuk sem. :( Annyi csodálatos összetevő és illat itt is, de semmi hatás. :( Leginkább hajra használom, félig van az üvegcse, de mintha semmit nem tennék a hajamra...... Szó szerint, mintha a semmit tenném a hajamra..... Pedig annyira szerettem volna szeretni, de gondolom ennyi idő után már látszódnia kellene valami hatásnak.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 5.

Josie

2013. október 9.

Főként testre használom. Összességében nem rossz, felfrissít, hidratál és nagyon kellemes illata van! Én Oroszországban viszonylag olcsón hozzájutottam, már viszonyítva a többi nyugat-európai méregdrága natúr összetevőjű kozmetikumokhoz. Ezt az árat megéri, de komolyan kiszáradt bőr esetén egy zsíros krémmel nem veszi fel a harcot (mondjuk nem is arra gyártották). A hajamon is kipróbáltam de nagyon változást nem vettem észre, gondolom több idő kellenne ehhez. Dekoltázsra is nagyon jó, még az apró pattanások nyomait is gyógyítja, ám csodát ne várjunk tőle! Majd még meglátom, hogy újraveszem-e. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Niacinamide

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.