Natura Siberica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kategória:   Lábápolók

Növeli a bőr védelmi funkcióit, és serkenti az anyagcserét. Értékes zsírsavakat és antioxidánsokat tartalmaz, amelyek segítenek megfiatalítani bőrt és javítják a rugalmasságát. Gyógyítja a berepedéseket, bőrkeményedést és az egyéb bőrelváltozásokat.

Josie

2014. február 8.

Kitartó, eleinte minden napos használat mellett nagyon szépen hidratálja a lábfej bőrét. Sőt! Én használtam a kézfejemre, a karomra és a lábaim többi részére is testápolóként és kiválóan működött. Eléggé zsíros krém, de ahhoz képest viszonylag hamar beszívódik. Nagyon kellemes az illata! Én így hogy mindenesnek használtam, nekem duplán megérte! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>