Natural Collection

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: allcatsaregrey, Módosítva: 2013. február 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Mackobunda

2015. november 6.

Olcsó és tökéletes. Írországi Bootsban jutottam hozzá. Szeretem a termékeit, habár némelyik elég bizarrul néz ki. De ne a kinézet alapján válasszunk, mert a termék nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

allcatsaregrey

2013. február 12.

Szinte csak ezt használom, Angliában vettem még, 2 font körül volt az ára, hihetetlenül pigmentált és tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 12.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Dimethicone, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Calcium Stearate, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77492