Naturally Fresh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2015. június 30.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

A dezodor nem tartalmaz káros alumínium származékokat, parabént. Természetes összetevőkből előállítva.

stenonis

2015. július 2.

Jó, de nem vagyok elájulva. Azt hittem, ezek a timsós dezodorok szintlépést jelentenek a többi alumíniummentes dezodorhoz képest, nos, ez biztosan nem. Nincs túl jó illata, de felkenés után már nem érezni, és igazából ahhoz képest, hogy illatmentes, egyáltalán nem végez rossz munkát, csak épp kiemelkedőt sem. Kevésbé húzós napokat kibír, bár olyankor is kiegészítem egy fújóssal, durvább napokon cserbenhagy, és eltűnik a dezodoráló hatása, mint minden hasonló deonak.
Amúgy az állaga elég folyós, de meglepően könnyen beszívódik, a flakon nem túl esztétikus, de szeretem, hogy könnyű műanyagból van, nagy kiszerelés és jó nagy a golyó, kényelmes használni. Meglátom, mit tud hosszútávon, még nem tudom, újraveszem-e, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Emulgeálószerek: Xanthan Gum
Tisztítószerek: Xanthan Gum