NaturComfort Kft.

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. október 20.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az avokádó- és a kókuszolaj a gyors felszívódást biztosítja, illetve a kókuszolaj gomba- baktérium- és vírusölő hatású, a kékkamilla olaj megelőzi a bőrfelszíni gyulladásokat, valamint amennyiben már kialakultak, kezeli azokat. A B5 és E-vitamin pedig a mélyhidratálásért felel.

Jenniii92

2015. május 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet, ez egy csodaszer. A mamámnál láttam, kipróbáltam és beleszerettem. Sokkal többet ér, mint a legnagyobb világmárkás krémek. Tökéletesen hidratál, gyorsan beszívódik és jó az illata is. Mindenkinek ajánlom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

pilluska

2015. április 14.

Nagyimtól kaptam ajándékba, ő meg a gyógynövényes teákhoz szokta ezeket a termékeket kapni. Nagyon szuperül teljesít! Iszonyatosan gyorsan beszívódik és nagyon szépen puhítja a száraz, kirepedezett bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Agi4

2014. május 13.

Hónapok óta ezt a krémet használom, nekem eddig az összes drogériás krémet felülmúlta. Jó illata van, nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és teljesen puha, hidratált lesz tőle a kezem. Nagyon száraz volt mindig a kezem, és végre ez a krém teljesen elmulasztotta. Minden este kenegetem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Antioxidánsok: Chitosan Glycolate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Urea, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3