Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szata1, Módosítva: 2020. november 24.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Samponok

A tápláló sampon hidegen sajtolt argánolajjal az intenzív ápolásért. COSMOS NATURAL tanúsítvánnyal rendelkezik az Ecocert Greenlife által a COSMOS előírásoknak megfelelően. 98%-ban természetes összetevőket tartalmaz, a termék víztartalmát is beleértve.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

sttpcsillag

2021. október 28.

Megvettem, mert azt hittem hirtelen a makadamos, de legszivesebben tuzre tennem.:)
Suru, budi, maceras, nem habzik, vakarozok is tole - nekem ez keves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

Suru, budi, maceras, nem habzik, vakarozok is tole - nekem ez keves.

Rebeka21

2021. augusztus 25.

Leginkább azért vettem meg ezt a sampont mert mindenfélre professzionális sampontól száraz lett a fejbőröm és gondoltam egy természetes alapanyagú termékkel hátha rendbe tudom hozni. Így is lett. Nagyon szépen helyre jött a fejbőröm, jól tisztít. Szerintem egy sampon fő célja, hogy jól tisztítsa a hajat és fejbőrt illetve ne szárítson. Nagy hidratálást nem sampontól kell várni, erre vannak a balzsamok hajpakolások. Nekem bevállt. Jól habzik, sima érzetet kelt a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Bradshaw

2021. február 1.

Hajmosás után pont ugyan olyan zsíros volt a hajam, mint előtte. És még az illata sem jó. Ez valami extra száraz hajra való....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 1.

szata1

2020. november 25.

Nem szárítja a fejbőrt, szépen tisztít és csillogást, puhaságot ad. Teljesen elégedett vagyok vele, de nem olyan jó, mint a makadámdiós (ami nekem a favorit) ezért csak négy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine