Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Vitaminokban és antioxidánsokban gazdag, szilikonoktól és mesterséges színezékektől mentes, vegán hajregeneráló balzsam, mely könnyű kifésülhetőséget biztosít és helyreállítja, puhává varázsolja a sérült hajat. 97%-ban természetes összetevőkkel, 100%-ban újrahasznosított palackban. Helyreállítja és puhává varázsolja a sérült hajat. 100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

angyalka1225

2021. március 16.

Szerencsére a pénzkidobást nem én követtem el, hanem anyukám, én csak gyorsan akartam valami kencét a hajamra, ameddig fel nem ébred a babám. Az illata jó, de olyan sprőd lett a hajam tőle, hogy többet biztos nem fújom ezt rá. Nem is értem, miért "repair".. Esetleg letolja az ember mérgében nullással a haját.. Utána tényleg biztos egészségesebb lesz.. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

CoolMyMc

2021. február 13.

Ebből is a régebbi formulát használom, ami sokat segített a töredezett végű hajamon, talán még erősebbé is varázsolta azt, de ahogy olvasom ezaz új formula nagyon rossz lehet, ami eléggé elszomorít. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 13.

justfanny7

2021. január 4.

cgm-ezek, alacsony porozitású, 2B-C hajra használom frissítésképp. nehéz, de a harmadik napon száraz hajamat szépen rendbeteszi. a parfüm nem tetszik benne egyedül azért a 4csillag, illetve elég könnyű túladagolni akkor nekem is tapad és ragad az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

mangusztaho

2020. november 5.

Nagyon sok ideje húzom ezt a kommentet de muszáj. Nagyon próbálok tudatos lenni a drogériai termékek területén, tényleg nagyon. Több mint két évig használtam. A fejbőröm: extra mega hiper szuper száraz, zsíros. A hajam vékony kevés, lapos, hosszú, töredezett. És ezen egy olyan 70%ot rontott a hanyagságom, és csökönyösségem, hogy ragaszkodtam ehhez a termékhez. Az elején még jó volt, sőt legjobb, csodatermék, és kb egy évre rá puff, véget ért, mint a varázslat. Eleinte azt hittem én csinálok valamit rosszul, a mostani helyzetbe sok vitaint szedek amitől megnőtt a hajam és egyre vészesebben kiabált segítségért. Az utóbbi időben már annyira vészes volt a helyzet, hogy csomókban vágtam ki a hajam annyira gubancolódott már, szerkezetileg olyan mintha szétszivattam volna(5 éve volt festve), és hullik irdatlanul arról ne is beszélve hogy szó szerint minden egyes fésülés sírásba torkollott. Senkinek nem ajánlom hosszútávon, csak ezt a termékcsaládot haszáltam 2 évig, most próbálom rendbehozni amit ez tönkretett. A termékcsalád minden darabja alatt meg fogom ezt tenni mert ki..aszott kegyetlen a hajhoz hosszútávon. Kerülje aki tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

bolgika

2020. október 21.

Az illata kellemes, könyebben kifésülhetőbb lesz tőle a hajam, de csak minimélisan hidratál és az ára is elég drága

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

bianap

2020. október 17.

Az illata finom. Törölköző száraz hajra vittem fel, ahogy a leírásban van, de a hajam összetapadt és ragacsos lett tőle. Végül hajbalzsamként használtam el úgy viszont olyan hatása volt, mint a többi Nature Box balzsamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

dio14

2020. július 29.

Ez egy katasztrófa! Ilyen rossz termékkel már rég találkoztam. Először törülközőszáraz hajon próbáltam, de nagyon elnehezítette a hajam, és teljesen kiszárította. Félretettem, majd valamelyik nap előkerült, és olyan szörnyű állapotba tette a hajam, hogy mérgemben azonnal kihajíntottam a kukába:) Ilyet még soha se csinaltam. Ja, és szerintem meg is volt már romolva, mert elég avas szaga volt. Ez totális pénzkidobás volt, szerintem a márkát is elkerülöm nagy ívben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 29.

Nika91

2020. június 12.

Az illatát nagyon szeretem, sokáig megmarad a hajamban. Az állagát azonban nem értem... ahhoz képest, hogy spray, nagyon sűrű és tömény - így elnehezíti a hajam. Csak a hajvégekre fújok, mert a fejtetőn nagyon zsírosít (ami eleve probléma, nem szeretnem fokozni), gondolkozom a higításán. Az én hajam nem ragad össze tőle és könnyen fésülhető - bár ez nem a termék érdeme. Összességében közepes, ennyit egy sima kimosható balzsam is tud, spraynek pedig nem alkalmas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Bearbunny

2020. május 26.

Mindig kínlódom a drogériákban, hogy melyik balzsamot vegyem meg. Nagyon fontos, hogy szilikonmentes legyen, de azért arany áron se adják. Legutóbb erre a termékre esett a választásom, de bár ne vettem volna meg, ugyanis BORZALMAS. Teljes pénzkidobás. Összeragad tőle a hajam annyira, hogy fésülés közben hallom, hogy tépi, töri szét az összeragadt hajszálakat a kefém, hiába próbálom óvatosan fésülni. Mintha tömény cukrot kennék a hajamra. Sem nem ápol, sem nem segít kifésülni, egyenesen roncsol. Az illata miatt kap egy csillagot, de szerintem vagy továbbadom, vagy kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

CrazyHairDontCare

2020. május 21.

Ez a Nature Box márka az én száraz hullámos-göndör hajamra akkora lutri. Vagy szent grál, vagy szent sz*r. Ugyanebben a kategóriában a barackos sprét például egészen szerettem, mert bár kissé ragacsos érzetet keltett ápolásban verhetetlen volt. De ez...

Alapból sem vagyok a kondicionáló sprék nagy fanja. Nekem valahogy vizesen nagyon nehéz őket eloszlatni. Mivel a hajam vizesen már tincsekbe áll így olyan nehéz őket úgy fújni, hogy a hajamra kerüljön. Ennél nagy nehezítő faktor, hogy nagy számomra az üveg, alacsony vagyok, kicsi kezekkel és egyáltalán nem áll kézre egy ilyen flakon. Plusz nem tudom ki találta ki, hogy egy ilyen sűrű balzsamot spré formában áruljanak, de számomra nagyon nehézkes így a kifújkálása, bár lehet, hogy csak én vagyok tápos. Egyébként szeretem a sűrű állagú cuccokat, pont azért mert könnyű őket kézzel eloszlatni a hajon. Már fel is adtam ezt a fújkálós dolgot, csak lecsavarom a kupakot "aszt cső".

Kipróbáltam mint sima leave-int, meg megpróbáltam vele a tincseimet két hajmosás között felfrissíteni. Sehogy sem ad túl jó ápolást (mintha semmit nem használnék), de cserébe legalább kb bármennyit tehetek a hajamra, nem fogja elnehezíteni. Ja, amúgy egyáltalán nem nekem készült a termék, nem szoktam fésülni a hajam, szóval arról nem tudok véleményt mondani, hogy ebben mennyit segíthet. De gondolom kb semmit, nem csúszós hatású vizes hajon, szárazon pedig még egy kis ragacsos hatást is kelt. Nem annyira mint a barackos változat, de azért igen.

Az illata nyárias, édes, avokádós. Pont olyan, mint a samponé, meg a pakolásé. Sokáig megmarad a hajban.

Összetevőileg teljesen CGM barát, emiatt szerettem volna nagyon szeretni. Az illatósítószer az INCI végén van, számomra nagy plusz, a bőröm nem szokta szeretni. De hiába a szép összetevők, ha nem jó semmire :(

A flakon felénél járok, már alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

A flakon felénél járok, már alig várom, hogy elfogyjon.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.