Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajkrém 100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Szilikon- és parabénmentes, 100% vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mafkanett

2022. január 7.

Hamar beszivja a hajam ezért napi szinten használom. Jobb mint egy hajolaj.Az illata kellemes és nincs tele szilikonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 7.

bungics

2021. szeptember 8.

Nem kapni már sehol hónapok óta. Nagyon mérges vagyok, mert nekem nagyon jó volt az egész termèkcsalád cgm-hez, még a megújult samponja is. Hajmosáskor is, frissítésnek is ezt használtam vagy 3 éve, amióta megjelent. Kísérleteztem már a cgm-el mindenfélével, külföldi cuccok rendelésével is, de ez teljesen jó volt, maradnék ennél, erre tessék, megszűnik.
Ha valaki még talál valahol, szóljon nekem, felvásàrolnám a maradék készleteket! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

KywyBird

2021. május 6.

Önmagában nem lenne elég, de frissítésnek, akár naponta is teszi a dolgát, azóta nem törik le a hajam vége. Kicsit sok kell belőle, mivel a hajam mindent beszív, így nem a leggazdaságosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

Ladyba

2020. szeptember 27.

Nagyon bevált. jó illatú, és extra száraz végű hajam,szőkített, gyönyörűen puhítja, jól fésülhető, és ami nekem nagyon fontos, nem nehezít, nem ragad. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

ramonanagy0669

2020. április 25.

Szeretni akartam a terméket nagyon , de el kell fogadnom, hogy mint ahogy mi emberek különbözőek vagyunk, úgy nem minden termék az ami jó is nekünk.
Vicces ezzel a termékkel a kapcsolatom, ugyanis az elején tényleg szerettem, jó illata van, a szilárd samponját is szeretem, puha lett tőle a hajam, és kis mennyiség is elég, hiszen két hónap után a felénél járok csak.
Viszont a hátamon lévő pattanásokkal is pontosan ennyi ideje küszködök. Azelőtt egy darab se volt a hátamon. Már egy hónapja hogy elhagytam ennek a terméknek a használatát, és a pattanásim is eltűntek..hihetetlen hogy ruhán keresztül is valahogy irritálta a bőrömet..Most nem tudom mit kezdjek vele, mivel nem szeretnék újra pattanásokat a hátamon, plusz kidobni egy fél flakon hajvégápolo krémet is sajnálok, de valószínűleg ez lesz a sorsa.. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

kisszandi

2020. április 23.

Ahhozképest, hogy jó illata van és segíti a gubancos haj kibontását ar-érték arányban elég drága. Én éppen akciósan jutottam hozzá. És kb. ennyi a jó tulajdonsága. Mármint egyébként jó volt, és megis kapja az 5 csillagot, de repair and care érzetet nem keltett bennem. Inkább egy fajta biztonság érzete adott hajszárításkor és hajvasaláskor. Ehhezképest a Garniernek van ár-érték arányban sokkal jobb kiszerelése és sokkal hatékonyabb hajápolója. Emiatt nem veszem ezt újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

fancsi01

2020. február 19.

Nem törik a hajam vége tőle és nagyon finom illata van. Én hajmosás közben viszem fel,majd mosom le. Valóban nem egy csodaszer, és lehet,hogy nem vásárolom újra, de már találkoztam sokkal rosszabb termékkel is!😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

sackoka

2020. január 2.

Tényleg nincs sok hatása, maximum annyi, hogy ragacsos lesz a hajam amitől még jobban gubancolódik (sosem értettem az ilyet...). Viszont az illata nagyon finom ezért kap 2 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

kiskacsa480

2020. január 2.

Semmi változást nem vettem észre a használatától. Azt gondolom pont azért vesz az ember valami plusz apolót mert szüksége van rá és hatást vár tőle de ennek a krémnek semmi értelme! Elkenegetem majd a hajamon de az biztos, hogy nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

bvril

2019. december 5.

CGM, ezért próbáltam ki, de én is úgy érzem, hogy nem oszt, nem szoroz. Főleg az árához képest gyenge.

3A-3B göndör hajam van, sampon-balzsamos hajmosás után ezt használom leave-innek, próbáltam csurom vizes és simán nedves (a törölközőszáraznál vizesebb, "damp") hajra is felvinni, különböző technikákkal. Jó sokat használok. Valamennyit nyilván hidratál, de szerintem jobb volt az olcsó Schaumás (elvileg kimosós) balzsamom (lila Hair Smoothie), mikor benne hagytam a hajamban mosás után.
Tegnap először kipróbáltam arra, hogy mosás után, vizesen a tarkómnál lévő, különösen sérült, összetapadt, csomósodott, szöszös, kiegyenesedett néhány fürtöt bekentem vele és úgy szedtem szét őket az ujjammal (körmömmel) szálakra, hogy kibogozódjon, majd persze újra fürtbe fogtam őket, finger-coiling és nyomkodás, így egészen jó állapotba kerültek, begöndörödtek.

Azért elhasználom. Még kísérletezek vele, majd frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Azért elhasználom. Még kísérletezek vele, majd frissítek.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol