Nature Box

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Kategória:   Testápolók

A testápoló egész napon át tartó hidratálást biztosít a bőr számára. 100%-osan hidegen sajtolt avokádóolajat tartalmaz, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anita8903

2020. május 26.

Az avokádó illatot nem lehet érezni. Nekem nagyon zsíros és nem szívódik be rendesen. Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

vega2017

2019. november 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Kézkrémnek használom, mert testápolónak csak nagyon száraz bőrűeknek tudom elképzelni. Jó a bőrömnek, ápol, nem irritál, finom, nincs erős illata. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 2.

Sziporka88

2019. október 19.

Az avokádó illatot egyáltalan nem érzem. Nagyon zsíros és nem szívódik be rendesen. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

ausmorzs

2019. április 28.

Vettem egyet kíváncsiságból. Az illata OK, kissé zsíros tapintású a bőröm, miután viszonylag hamar beszívódott. Nem egy csodaszer, de elmegy egynek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Hambekvirag

2019. április 26.

Az egyetlen olyan testápoló a márkától aminek az illata még úgy ahogy elmegy.
Az én ekcémás érzékeny bőrömet kifejezetten irritálta (a természetes összetevők ellenére)
és még csak nem is olcsó darab.
Ragacsos érzetet hagy maga után, nehezen szívódik be.
Biztosan nem fogom újra venni, és valószínűleg többé a márka közelébe se megyek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 26.

Az egyetlen olyan testápoló a márkától aminek az illata még úgy ahogy elmegy.
és még csak nem is olcsó darab.
Ragacsos érzetet hagy maga után, nehezen szívódik be.

laszlobrigi04

2018. szeptember 14.

Nekem abszolút tetszik. Az ára borsos, cserébe az illata nem erős, hamar elillan, amit én nagyon szeretek, sokkal kevesebb is elég, mint a többi drogériás testápolóból, könnyen beszívódik és jól kenhető. Megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.