Nature Box

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Kategória:   Testápolók

Testvaj az intenzíven újratáplált bőrérzetért. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Szilikontól, parabéntől és mesterséges színezéktől mentes. 100% vegán termék.

Provence

2021. február 13.

Zsíros állaga van ugyan, de az én bőröm hamar beszívta, és kb. 1 napig éreztem utána hidratáltnak. Az illata (illata? Szaga!) viszont borzasztó volt számomra. Egyszer jó volt kipróbálni, de szerintem az Alverde testvajak sokkal jobbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

vikimaja

2020. december 26.

Nekem nagyon nehéz, zsíros krém, de jól hidratál és kellemes az illata. Csak azért vonok le egy csillagot mert az állagával nem tudtam megbarátkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

zimmbo

2020. március 2.

Kellemesen eloszlatható, nem maradsz utána ragadós, semleges illat, viszont nálam nagyon rövid ideig tart a hidratáló hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Én is és anyukám is nagyon elégedett, szinte összekaptunk rajta, borzasztóan hamar el is használtuk. Nagyon zsíros a formulája, mégis könnyen beszívódik és érezhetően táplál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

PETRA820718

2019. április 9.

Nagyon szuper termék, gyorsan beszívódik, könnyű eldolgozni sok más testvajjal ellentétben.Jól hidratál és sokáig érződik az illata, vegán. Egyetlen negatívuma számomra az ára, teljes áron nem őt választanám, de akciósan feltankoltam, jó időre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Kitti0120

2019. április 6.

Zsiros erzetet hagy maga utan de egyszer elhasznalom.De nem vennem ujra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

Zsiros erzetet hagy maga utan de egyszer elhasznalom.De nem vennem ujra

Leander

2019. február 3.

Jó kis testvaj. Szépen, mélyrehatóan hidratál, hosszan tart a hatása, az illata nem kiemelkedő, de nem rossz. Van pár jobb termék nála, de mindenképpen egy jó alternatíva, különösen télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

rekav11

2019. január 1.

A kókuszos testápolóval szemben, ami számomra borzalmas (nem szívódik be, nem lehet eldolgozni, nem finom az illata) ez a testvaj tökéletesen kielégíti az igényeimet. Rögtön beszívódik, könnyű eldolgozni, nekem pont megfelelő az állaga, finom, tartós, de nem tolakodó az illata és jól hidratál. Az összetevői nagyon szépek, s szerintem ár-érték arányban veri a hasonló kaliberű termékeket. Most úgy érzem, végre megtaláltam a testápolómat, nem kérdés az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

fannas

2018. december 22.

Nagyon jó! Pillanatok alatt beszívja a bőröm, utána nagyon kellemes tapintású. Van egy pici illata is,ami nagyon kellemes. Könnyed textúrája van, nem olyan minta többi testvaj. Nekem pont ezért tetszik. Biztosan újra veszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 22.

madri

2018. december 3.

Jó illata van, de semmi extra. Nem tud többet mint bármelyik testvaj, viszont drágább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.