Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Vitaminokban és antioxidánsokban gazdag, szilikonoktól és mesterséges színezékektől mentes, vegán hajregeneráló balzsam, mely könnyű kifésülhetőséget biztosít és helyreállítja, puhává varázsolja a sérült hajat. 97%-ban természetes összetevőkkel, 100%-ban újrahasznosított palackban. Festett hajra az élénken ragyogó hajszínért. 100%-osan hidegen sajtolt gránátalmaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Robertacska1995

2020. november 10.

Nekem ez a termék nagyon nem vált be.
Az összetevői miatt vettem meg, gondoltam egy próbàt megér. Árérték arányban sokkal jobb hajàpolók is vannak. Többször újra próbálkoztam vele de sajnos nekem nagyon zsírosítja a hajam. Ha ezt használom akkor 2 naponta újra hajat kell mossak. az textúrája nagyon sűrű és nehéz felvinni és kifésülni.
Az illatával nincs bajom. Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 10.

Nekem ez a termék nagyon nem vált be.
Az illatával nincs bajom. Nem venném újra.

Buklika

2020. november 7.

A jól bevált Gliss Kur kifésülő sprék helyett keresek szilikonmentes altetnatívát. Nos, ez a gránátolajos krém meg se közelíti sajnos. Az állaga fehér krém, ami nem szóródik jól spricceléskor, de fésűvel jól eloszlatható. Viszont vizes és száraz hajra fújva is elnehezíti, ragacsossá teszi a loknikat.
Egy gyenge közepest kap, mert az ápoló hatásával nincs probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Egy gyenge közepest kap, mert az ápoló hatásával nincs probléma.

Nyamina

2020. november 2.

Pár hónapja használom, eddig elégedett vagyok. Az illata nagyon finom és sokáig is érződik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

BRebi

2020. augusztus 5.

Könnyen kifésülhető tőle a hajam, és az illata sokáig érezhető. Szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

erika830104

2020. február 25.

Nagyon sűrű,sokkal sűrűbb mint a gliss kur két komponensű kifésülői.Olyan igazából szerintem,mint egy hajszérum.Nagyon puha lett tőle a hajam és az illata is finom,meg fényes is(életet ad a hajnal)viszont az állaga miatt 4 csillag.Annyira tömény sűrű,hogy alig lehet kifésülni 🤷🏼‍♀️
Higítanom kellene picit ioncserélt vízzel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 25.

Higítanom kellene picit ioncserélt vízzel.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Borostyánkősav. Bár nem sok információt és kutatást lehet találni az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, e szerint a forrás szerint jótékonyan hat a pattanásokra, a túlzott sejtszaporodással járó bőrbetegségekre (pl. psoriasis vagy hyperkeratosis), öregedésgátló hatással bír, továbbá antimikrobiális és antioxidáns tulajdonsággal is rendelkezik, vagyis a kozmetikumokban tartósító funkciót is elláthat.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.