Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   385 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Sampon festett hajra 100%-osan hidegen sajtolt gránátalmaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabéntől és mesterséges színezéktől mentes. Vegán.

novazsu

2020. május 25.

Festett hajra kerestem mentes sampont, nekem ez bevált. Szépen tisztít, nem korpásodik és nem szárad tőle a hajam. Balzsammal együtt használom, szeretem őket együtt. Illata nagyon jó, jól habzik, annak ellenére, hogy mentes sampon. Más illatokat is ki szeretnék próbálni.
Akcióban érdemes venni.
Csak azért adok 4 csillagot, mert a hajmosások közötti időt nem tolja ki, tehát nem zsírosodik lassabban tőle a hajam :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Akcióban érdemes venni.

MViku

2020. április 21.

Több évnyi keresés után találtam rá erre a samponra. Míg a korábban használtak, a sokadik hajmosásnál is úgy szedték a festéket a hajamból, hogy rossz volt nézni.
Az én hajam amúgy sem volt hajlamos különösebben, semmilyen problémára, a terméknek sem volt nálam semmi mellékhatása.
Megszerettem és azóta is lojális vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Megszerettem és azóta is lojális vagyok.

CeCeDrake

2020. március 21.

Az ördögtől való ez a termék!
Én voltam a naiv idióta, hogy megvettem, meg hogy használtam.

Felmosónak kiváló, csak ahhoz egy kicsit drága.

Szárította a hajam, szárította a fejbőröm, korpát eredményezett és mellette csúnyán zsírosodott a fejbőröm. Tele van *úrva olyan olajjal, ami úgy szárít, hogy csak na. Pedig kb az 1/3 részét használtam csak el, utána felmosó lett belőle.

Kb 1000 Ft volt, 9000 Ft meg azok, amik helyre hozták az okozott károkat.
Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Az ördögtől való ez a termék!
Én voltam a naiv idióta, hogy megvettem, meg hogy használtam.

Felmosónak kiváló, csak ahhoz egy kicsit drága.

Kb 1000 Ft volt, 9000 Ft meg azok, amik helyre hozták az okozott károkat.
Nem ajánlom senkinek.

SzL

2020. március 1.

Együtt használtam a balzsamával, és egy flakonnal használtam el mindkettőből. Szerettem, a használatával kibírt a hajam 4-5 napot és nem zsírosodott annyira. Kellemes volt az illata és az állaga is, szerintem megfelelően tisztította a hajat.
Jó volt, szívesen használtam, de valahogy nem győzött meg hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Jó volt, szívesen használtam, de valahogy nem győzött meg hogy újra vegyem.

7ot

2020. február 18.

Kevés is elég belőle, mert nagyon jól habzik, a kiszerelése nagy, így sokáig kitart. És ez jó is lenne, de már az első hajmosás után éreztem, hogy szétszárítja a hajam. A 3. után meg már egyenesen viszkettem is tőle. Ennek ellenére naponta moshatnék hajat, mert zsírosnak érződik, semmi tartása nincs, csak rálapul a fejemre. Az illatát nagyon túltolták, fele ennyi is tolakodó lenne. Fantasztikus, ha erre bólogattak a bőrgyógyászok.
Életemben nem utáltam még így sampont. Nálam ez a márka ezzel is el is temette magát. Túlárazott vackok egy liter parfümmel, én meg vakarom a fejem hetekig, tényleg pozitív életérzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 18.

francais

2020. február 2.

Borzasztóan zsírosítja a hajamat, lehetetlen kiöblíteni, a hajam is hullott tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Katica0919

2020. január 23.

Szeretem az illatát, nagyon puha és illatos lesz tőle a hajam. Úgy, hogy nem használtam utána semmit (sem balzsam, sem pakolás), legalább egy hétig nem is zsírosodott a hajam, pedig ezelőtt 2 nap után is úgy éreztem hajat kellene mosnom. Nekem már ezért a teljesítményért is tökéletes, és mivel festem is a hajam, telitalálat. Nem használom azért rendszeresen, mert talán túlszárítaná a fejbőröm, de nehezebb napokon nagyon fel tud dobni!
Újraveszem, ha találok akciósan, mert kicsit talán drága, én ajándékba kaptam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Újraveszem, ha találok akciósan, mert kicsit talán drága, én ajándékba kaptam.

Lilly83

2020. január 23.

Nagyon kellemes, gyümölcsös friss illata van. Alaposan tisztít és jól habzik. Nekem bevált. Puha és fényes a festett hajam minden hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Vicus

2020. január 3.

Kellemes illata van, és elsőre azt gondoltam, hogy jól tisztít, de valójában szerintem mégsem. Nem érzem olyan frissnek és "könnyednek" a hajamat, mint máskor hajmosás után, és mintha a hajszálakat sem ápolná, inkább szárítja. Fejbőrömnek sem tett jót, szárítja. Ehhez képest drága volt, viszont lassan fogyott el, mert jól felhabzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

greetii

2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem az illatát,jól tisztít és friss érzést ad☺️Nekem bevált:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem az illatát,jól tisztít és friss érzést ad☺️Nekem bevált:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.