Nature Box

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   385 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusfürdő száraz bőrre 100%-osan hidegen sajtolt gránátalmaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Bőrsemleges pH. Bőrgyógyászatilag tesztelt. Parabéntől és mesterséges színezéktől mentes. Vegán.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

asszembocicsoki

2021. augusztus 18.

Finom, bár nagyon mű az illata, nem szárít, mint egy átlag tusfürdő. DE nem is hidratál... :( Az árát szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Cremeviki

2021. július 4.

Update: Nem egy nagy eresztés, egy 300 Ft-os Balea tusi is hasonlót produkál. Többet vártam tőle, de a hype nagyobb volt mint amit tud. Csak a mentessége miatt járnak a csillagok.

Akciósan vettem és kíváncsi voltam, hogy mit tud egy olyan termek ami ennyire hirdeti a csomagoláson hogy mennyire mindenbarát IS.
Fura volt hogy színezetlen az állaga, de ettől eltekintve tetszett, jól habzik, nincs durva illata (ami amúgy engem a savanyú gumicukrokra emlékeztet).
Fürdés után még kicsit lehet éfezni az illatát ami nekem friss érzetet ad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

Fürdés után még kicsit lehet éfezni az illatát ami nekem friss érzetet ad.

BigG

2021. március 27.

Már régóta kíváncsi voltam ezekre a Nature box-os tüsfürdőkre és most rá is szántam magam, hogy vegyek egyet. Tetszik benne, hogy vegán és újrahasznosított műanyag a csomagolása. Amikor a flakonból megszagoltam akkor brutál erős illata volt, viszont fürdésnél már nem volt olyan intenzív ami nálam nem feltétlenül számít problémának. Elsőre kicsit furának tűnt az állaga, kicsit ilyen vizes hatású, de jól habzik és nem szárítja a bőrt. Kifejezetten friss érzet marad utána. Összességében tetszik. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 27.

Fehereszti

2021. február 17.

Picit én is drágállom, de egyébként szeretem! Nagyon jól habzik, jó érzés a bőrön, szeretem ezeknek a Nature Boxoknak a textúráját. Picit erős az illata, de kellemes. Akciósan talán újra fogom vásárolni, de teljes áron biztosan nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

CoolMyMc

2021. február 13.

Nagyon kedvelem, ezt a fajta tüsfürdőt ajándékba kaptam, elég kellemes illata van, bár a bőröm nem bírja az illatanyagot annyira, érdekes módon sose okozott problémát nekem, ami igazán meglep, de annál inkább örülök neki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 13.

Dorotii66

2021. február 7.

Leárazva vettem meg, egyébként kicsit sokallom az árát. Ettől függetlenül szeretem, az illata nagyon finom, nem szárít és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

Rarity

2020. november 21.

Nagyon finom az illata (bár nekem fürdés után nem marad meg), teszi a dolgát. Ajándékba kaptam, nagyon megszerettem, így Glamour napokon vettem avokádósat és olivásat is. Nekem tetszenek ezek a Nature Box termékek, de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

BLili

2020. június 29.

Nagyon szárít és sokat kell belőle használni ahhoz, hogy tisztának érezzem magam. Elég erős és mű illata van. Ajándékba kaptam, megvásárolni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Csillagporocska

2020. február 20.

Egy nagyobb megmérettetés után vettem, hogy 'akkor én most kicsit kényeztetni fogom magam'. Be is vált, megszerettem. Kellemes, visszafogott illata van, géles, könnyen eloszlatható állaga. Szerintem ki fogom próbálni a többit is, de ez akciótól is függ, picit sokallom az árát. (A kókuszosat korábban már próbáltam egyébként, az annyira nem nyerte el a tetszésemet).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

Pumpkinpie

2020. január 20.

Viszonylag jól habzó, könnyedebb állagú gél tusi. Az illata isteni, bár rajtam nem érződik utána nagyon. Irritálni nem irritált, viszont az ára miatt - 1 csillag. Összességében elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.