Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ellla18, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt kókuszolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Hidratálja a hajat, hosszan tartó frissességet nyújt.

Szulfát-, szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

szezmi

2020. június 15.

Semmire sem jó, nekem nagyon zsíros a hajam, és ugyan úgy 2 naponta kell mosnom ha ezt használom. Az illata kellemes, de nem marad meg. Összességében nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

sophialeslie

2020. június 11.

Jó illata van, de nekem is nagyon szárította a hajam. A rózsaszín (mandulás) jobban bevált, de azóta találtam még jobb sampont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

makosgrizes

2020. június 8.

Első szulfátmentes samponom, előtte heti háromszor mostam hajat, ezzel a samponnal ez lecsökkent heti egyre, alkalom adtán kettőre. Az illata is nagyon jó, tisztít is, és az én hajamat egyáltalán nem szárította. Ja, és nagyon kiadós, mert nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Fanny20

2020. május 11.

Illata nagyon jó, viszont nagyon szárítja a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Illata nagyon jó, viszont nagyon szárítja a hajat.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 21.

Mivel ennyire felkapott lett barátnőm kipróbálta ezt és a sprayt hozzá de mindkettő hatalmas csalódás volt neki, nagyon szárít és az egyetlen jó benne az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 21.

dfanni05

Korcsoport: < 18
2020. január 15.

Nagy reményekkel szereztem be, de hatalmasat csalódtan:(. Zsírosodott és korpásodott tőle a hajam, ami előtte sosem fordult elő(mármint a korpásodás). Azóta is küzdök ezzel a problémával és még nem találtam rá jó sampont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 15.

honeybear

2019. november 25.

először az avokádós tesóját vettem meg februárban, mert 2c göndör hajam van, amit sikerült eléggé gallyra vágnom vasalással.
szulfátmentes sampont választottam, mert a rendes szulfátos samponok szárítják a hajat, ezáltal jobban zsírosítják is, mert a haj természetes olajait kivonják. amikor először mostam meg vele a hajam, akkor már szinte másnapra kicsit zsíros lett, amit sajnáltam, mert a hajam nagyon puha és fényes lett tőle, a fürtjeim is kordában voltak tartva.
majd ahogy elkezdtem rendszeresen használni, teljesen átállt a hajam, “megszokta”, és most már nemhogy nem zsírosodik tőle jobban, hanem már kevesebb mosást igényel a hajam, nem beszélve a puhaságról, amit garantál.
eurofamilyben olcsóbban, 1000 forintért szoktam venni, és nekem elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

BJucus

2019. november 19.

Borzalmas. Hamar zsírosodik a hajam tőle, viszont hámlik miatta a fejbőröm darabokban. Soha egyetlen sampontól sem hámlottam és nem is volt problémás sem a fejbőröm, sem a hajam. Ez a termék a legrosszabb, amit használtam. soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

teus0022

2019. október 22.

nekem annyira nem vált be,hamar zsírosodik tőle a hajam és az illata sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

BarbiiPLS

2019. szeptember 30.

Tavaly novemberben vettem először, akkor valahogy úgy éreztem, hogy ez egy nagyon jó sampon, a balzsamjával együtt, nem zsírosította el a hajamat, sőt, valahogy még szebb is volt, mint előtt és egy nappal tovább kibírta a hajam mosás nélkül. Elég sokáig elég volt, de utána valahogy nem vettem újra.
Majd idén nyáron újravettem és valahogy csalódás volt. :\ Lehet hogy a nagy hype miatt változtattak az összetevőkön, vagy én nem tudom, de amikor másodjára próbáltam már nem csinált semmi "extrát" a hajammal, olyan semmilyen volt. Szerintem ennyi teszt elég volt, rengeteg sampon van amit még ki akarok próbálni. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.