Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ellla18, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt kókuszolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Hidratálja a hajat, hosszan tartó frissességet nyújt.

Szulfát-, szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

dfanni05

Korcsoport: < 18
2020. január 15.

Nagy reményekkel szereztem be, de hatalmasat csalódtan:(. Zsírosodott és korpásodott tőle a hajam, ami előtte sosem fordult elő(mármint a korpásodás). Azóta is küzdök ezzel a problémával és még nem találtam rá jó sampont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 15.

honeybear

2019. november 25.

először az avokádós tesóját vettem meg februárban, mert 2c göndör hajam van, amit sikerült eléggé gallyra vágnom vasalással.
szulfátmentes sampont választottam, mert a rendes szulfátos samponok szárítják a hajat, ezáltal jobban zsírosítják is, mert a haj természetes olajait kivonják. amikor először mostam meg vele a hajam, akkor már szinte másnapra kicsit zsíros lett, amit sajnáltam, mert a hajam nagyon puha és fényes lett tőle, a fürtjeim is kordában voltak tartva.
majd ahogy elkezdtem rendszeresen használni, teljesen átállt a hajam, “megszokta”, és most már nemhogy nem zsírosodik tőle jobban, hanem már kevesebb mosást igényel a hajam, nem beszélve a puhaságról, amit garantál.
eurofamilyben olcsóbban, 1000 forintért szoktam venni, és nekem elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

BJucus

2019. november 19.

Borzalmas. Hamar zsírosodik a hajam tőle, viszont hámlik miatta a fejbőröm darabokban. Soha egyetlen sampontól sem hámlottam és nem is volt problémás sem a fejbőröm, sem a hajam. Ez a termék a legrosszabb, amit használtam. soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

teus0022

2019. október 22.

nekem annyira nem vált be,hamar zsírosodik tőle a hajam és az illata sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

BarbiiPLS

2019. szeptember 30.

Tavaly novemberben vettem először, akkor valahogy úgy éreztem, hogy ez egy nagyon jó sampon, a balzsamjával együtt, nem zsírosította el a hajamat, sőt, valahogy még szebb is volt, mint előtt és egy nappal tovább kibírta a hajam mosás nélkül. Elég sokáig elég volt, de utána valahogy nem vettem újra.
Majd idén nyáron újravettem és valahogy csalódás volt. :\ Lehet hogy a nagy hype miatt változtattak az összetevőkön, vagy én nem tudom, de amikor másodjára próbáltam már nem csinált semmi "extrát" a hajammal, olyan semmilyen volt. Szerintem ennyi teszt elég volt, rengeteg sampon van amit még ki akarok próbálni. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

dora191919

2019. szeptember 13.

Én sem értem az alulértékelést. Derékig érő, hosszú, alapból vékonyszálú, festett fekete hajam van. Egy ideje nem tudtam kifésülni normálisan a töredezett hajvégek miatt (hiába vágattam belőle). MINDEN márkájú sampont és balzsam kombót kipróbáltam és egyiksem volt az igazi. Még a Joico sem. Mindig “szöszös” volt a hajam, “bedurrant” a pára miatt stb.
Garnier Aloe valamennyire segített, szerettem, DE EZ A TERMÉK!!!!!!!.. TÖKÉLETES!!!!! Nem száll a hajam, fényes, könnyű, nagyon könnyen kitudom fésülni és mintha eltűntek volna a töredezett végek. A balzsammal együtt használom, de tervezem megvenni a krémet is hozzá. Soha nem váltanám le, remélem mindig fogják gyártani!!! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Vicuska666

2019. szeptember 10.

Csodálkozom, hogy ennyire le lett húzva. Nekem bevált pedig nagyon kényes a hajam. Az illata pedig egyenesen szuper.
Most a barátom haszálja mert hajkezelések miatt professzionálisabb termékekre váltottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Evelin123

2019. augusztus 31.

Update 2019.08.31.
Látom, hogy egy csillagra értékeltem de muszáj megjegyeznem, hogy mégjobban utálom. Nem akartam kidobni, még van benne 3-4 hajmosásra való így hát megmostam vele sajnos ma is a hajamat. A fejbőröm újabban már rögtön hajmosás után viszketett, át kellett mosnom egy másik samponnal, hogy elmúljon.
Utána elmúlt. Tuti, hogy emiatt volt. Utálom.

2019.08.21.
Eleinte szerettem nagyon ( bár nem annyira ,mint a mandulásat de ennek az illata is tetszik). A hajam hamar zsírosodott tőle nagyon és mióta mást használok állíthatom,hogy nagyon szállt is tőle. Sok a baba hajam fent es mindig vasalni kellett,mert nevetségesen nézett ki akármit csináltam vele, ameddig ezt a sampont használtam. Nem is tudom,hogy fogom elhasználni. Viszont nem ezek miatt szavazom le,hanem azért mert iszonyúan elkezdett viszketni a fejem hajmosás után egy- két nappal. Már majdnem véresre vakartam a fejbőröm. Sampon váltás után első hajmosással megszűnt a probléma, tehát az ő hibája volt. A hajam sem lett tőle olyan gyönyörű fényes, mint a mandulás társától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Update 2019.08.31.
Utána elmúlt. Tuti, hogy emiatt volt. Utálom.

2019.08.21.

Majida

2019. augusztus 22.

Nagyon jó az illata,bár szerintem nagyon szárít ami nem éppen szerencsés mivel ennyi pénzért többet vártam tőle,de már elhasználom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

BPetra22

2019. július 15.

A flakonom felénél járok, és azt kell hogy mondjam, semmi extra. Talán egy picit jobban zsírosít, de nem vészes, az illata jó, de ennyi pénzért többet vártam volna egy átlag samponnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 15.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.