Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ellla18, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt kókuszolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Hidratálja a hajat, hosszan tartó frissességet nyújt.

Szulfát-, szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Wyush

2021. március 29.

Hát, egyszer elkövettem azt a baklövést, hogy vettem ilyet. :) A kókuszos illata megfogott, és vágytam egy kis természetességre hajápolás terén is, de nagyon nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A hajamat totál kiszárította, a tövek viszont zsírosak maradtak tőle, kb. olyan volt, mintha balzsammal mostam volna hajat sampon helyett...más termékekkel (úgy, hogy 1x-1x használtam) használtam el félig...aztán kidobtam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

petrus90

2021. január 9.

Nekem nagyon bevált, már többször újra vettem. Sportolok ezért sürün mosok hajat. A fejböröm nem száraz nem korpás töle, pedig erre hajlamos vagyok. Szóval szerintem nem szárìt, csak egyszerüen nincs tele szilikonnal stb. amitöl 'selymes' lesz a haj. Nem olcsó, de nem is kell belöle sok, jól habzik, így sokáig is bírja egy üveg. Az illata kellemes, nem mü kókusz, viszont a hajban nem marad meg az illata. Nincs benne parfüm szóval annyi baj legyen:) Én nagyon megszerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

MissScorpio

2020. november 1.

Nagyon tetszik az édes kókuszos illata. Szembe kerüléskor nem csíp. A zsíros hajamat nem normalizálta, de nem is zsírosította. Ezért megy rá az 5 csillag! Ha nem lettek volna Glamour-napok, nem nézegettem volna Nature Box termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

nettikiss

2020. augusztus 31.

A kedvenc samponom volt, de már alig lehet kapni...imádom az illatát és sokáig könnyű, selymes marad a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

szezmi

2020. június 15.

Semmire sem jó, nekem nagyon zsíros a hajam, és ugyan úgy 2 naponta kell mosnom ha ezt használom. Az illata kellemes, de nem marad meg. Összességében nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

sophialeslie

2020. június 11.

Jó illata van, de nekem is nagyon szárította a hajam. A rózsaszín (mandulás) jobban bevált, de azóta találtam még jobb sampont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

makosgrizes

2020. június 8.

Első szulfátmentes samponom, előtte heti háromszor mostam hajat, ezzel a samponnal ez lecsökkent heti egyre, alkalom adtán kettőre. Az illata is nagyon jó, tisztít is, és az én hajamat egyáltalán nem szárította. Ja, és nagyon kiadós, mert nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Fanny20

2020. május 11.

Illata nagyon jó, viszont nagyon szárítja a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Illata nagyon jó, viszont nagyon szárítja a hajat.

Esztii78

2020. április 21.

Mivel ennyire felkapott lett barátnőm kipróbálta ezt és a sprayt hozzá de mindkettő hatalmas csalódás volt neki, nagyon szárít és az egyetlen jó benne az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

dfanni05

Korcsoport: < 18
2020. január 15.

Nagy reményekkel szereztem be, de hatalmasat csalódtan:(. Zsírosodott és korpásodott tőle a hajam, ami előtte sosem fordult elő(mármint a korpásodás). Azóta is küzdök ezzel a problémával és még nem találtam rá jó sampont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. január 15.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.