Nature Box

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Kategória:   Testápolók

A testápoló egész napon át tartó hidratálást biztosít a bőr számára. 100%-osan hidegen sajtolt kókuszolajat tartalmaz, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

Dyana91

2021. február 20.

Nem szerettem bele ebbe a testápolóba,még keresem az igazit.Felkenés után nagyon zsíros,nehezen szívódik be a bőrbe. Az illata nekem túl erős, mű kókusz "szaga" van. Emiatt anyukámnak odaadtam hátha ő elhasználja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

ildis

2020. július 17.

Korábban már kipróbáltam a Nature Box makadámolajos testápolóját, és mivel azt nagyon szerettem, bizalmat előlegeztem a többi illatnak is, úgyhogy következő vásárlásnál a kókuszosat választottam. A dobozban nagyon kellemes illata volt, de amikor magamra kentem ez átcsapott valami émelyítően édes szagba, amit eddig még nem sikerült beazonosítanom, de a kókuszhoz nem sok köze van sajnos. Az állaga is eléggé csúszós, ami végülis akár pozitívum is lehet, mert könnyű eloszlatni. A hidratáló hatásával viszont meg vagyok elégedve, úgyhogy összességében ez egy olyan termék, amit elhasználok, mert annyira nem rossz, de újra biztosan nem veszem, mert annyira azért nem jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

Sierra0120

2020. június 2.

Nem mondom, hogy pénzkidobás, de azért ez az ár sok! Konkrétan én komoly testápoló-felhasználó vagyok.. szóval emiatt nem igen éri meg, hiszen havonta kéne vennem legalább. :D azért így húzós. Amúgy teszi a dolgát, amit ígér.. csak egyszerűen más testápoló is, értitek. :D Közepes!
Amúgy párom imádta az illatát.

UPDATE!
Hosszútávon használva amúgy rendesen hányingert keltő!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

Amúgy párom imádta az illatát.

UPDATE!
Hosszútávon használva amúgy rendesen hányingert keltő!!!!

NRbk24

2020. május 29.

Este bekenem vele magam és még másnap délután is ragadok. Ennyi idő alatt pedig pont meg is lehet utálni az illatát. Mellesleg kiütéseim is lettek tőle. Na meg túl is van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

dynah13

2019. december 14.

Nagyon szeretem a kokuszos dolgokat, de ez nem lesz a kedvencem, furcsa az illata.
Viszonylag jol hidratal, bar ilyen hideg idoben mindig tobbfele testapolot hasznalok parhuzamosan. Picit lassabban szivodik be, mint szeretnem, de kibirhato.
El fogom hasznalni, de ujravenni nem fogom. Teszi a dolgat, de megfogadtam, hogy csak olyan termekeket vasarolok ujra, amikert szivesen nyulok es alig varom h magamra kenjem, ez sajnos nem tartozik ide.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

TheMadHatter

2019. november 15.

A dobozban jobb illata van, mint felkenve, úgy olyan mű kókuszos. De legalább hamar elillan. Az én bőrömet szépen hidratálja, és hamar be is szívódik, így szerencsére az illatán kívül semmilyen problémám nincs vele. Épp kiárusításon volt, így elég olcsón jutottam hozzá, de az eredeti árán inkább nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Tekka

2019. szeptember 19.

Ajándékba kaptam és nagyon örültem neki, de végül nehézkesen használtam el. Az 'illata' szinte szörnyű, nagyon szeretem a kókuszt és egy viszonylag natúr terméktől nem is várnék mű illatot, de ez szinte teljesen semleges, de majdnem inkább kellemetlen volt. Az állaga se győzött meg, nehézkes volt és alig akart beszívódni, de ennek ellenére nem is lett puha a bőröm tőle, ez valahogy nagyon nem jött össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Kicsike1981

2019. augusztus 13.

Kókusz mániás vagyok, minden téren, de ez sajnos most nagy csalódás volt. Az illata felkenve nem annyira az a finom kókusz illat, az állaga túl nehéz és zsíros is. Nekem alapból nagyon száraz a bőrőm, de ez a testápoló sajnos nem enyhített rajta túl sokat. Többet nem veszem az biztos. Ár értékben is kedvezőtlen választás. Felejtős termék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Renipici96

2019. augusztus 13.

Nagyon jo illata van, nekem bejon. Finom puha lett tole a borom, viszont az arat nem eri meg, egy baleas testapolo is siman megteszi ezt. Nem hiszem hogy ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

noralesmith

2019. május 27.

Teljesen átlagos testápoló. Az illata megszagolva isteni, viszont felkenve már nagyon tömény.Nekem könnyen beszívódott. Ár-érték arányban nem túl nyerő.Nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.