Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Annette, Módosítva: 2020. március 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt makadámdió-olajjal. A makadámdió-olaj a benne található palmitolsavnak és telítetlen zsírsavaknak köszönhetően különösen gyengéd a bőrhöz. Természetes védőfaktorral rendelkezik, így egyszerre véd és regenerál. A makadámdió termékcsalád segít puhává és selymessé varázsolni a bőrt és a hajat.

Szilikon-, szulfát- és parabénmentes. 100% vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

DorothySue

2022. május 11.

Amikor megláttam, hogy a Henkel gyártja minden világossá vált...
Tisztítószer szagú, folyós, szárító, egyszerűen borzalmas. Vékonyszálú hosszú hajamat totál lelapította.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

Amikor megláttam, hogy a Henkel gyártja minden világossá vált...

ang835

2022. május 8.

Kb. 2 éve használom, alap samponnak teljesen jó, ha kissé száraz a hajad és kerülöd a szilikont, SLS-t.
A balzsamja viszont nekem gyenge volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

A balzsamja viszont nekem gyenge volt :(

sttpcsillag

2021. október 28.

Nature boxos samponok kozott ez a legjobb, bar a tokeletestol ez is tavol all. Szeretem az illatat, az allagat es szep tiszta lesz a loboncom tole. Szomoruan tapasztaltam, hogy mostanaban nem talalom a polcokon... Mar nem gyartjak?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

Amadea

2021. augusztus 15.

Jé, én erről a termékről még nem írtam véleményt? Nagy hiba, mert imádta a hajam.
Kétféle sampont szoktam váltogatni, az egyik a szeborreát hivatott kordában tartani, a másik ápoló hatású, azt vettem észre, így kicsit kiegyensúlyozottabb a fejbőröm állapota.
Kevés is elég belőle, jól felhabzik, fényes, csillogó lesz tőle a haj és hangsúlyosabbak lesznek benne a hullámok hajmosás után - nekem ez fontos, mert ki nem állhatom, ha fullra kiegyenesedik a hajam.
Nem kizárt, hogy idővel újraveszem, nem egyszerű jól beváló sampont találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Nem kizárt, hogy idővel újraveszem, nem egyszerű jól beváló sampont találni.

Sz.flora

2021. július 12.

Finom illatú és a hajon is kellemes. Szép fényes lesz tőle a hajam. Balzsamot használok hozzá, hogy ne legyen szárazak a hajvégeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

eddycarnevale

2021. február 19.

IMÁDOM!
Jobban mondva, a hajam imádja. Hosszú, göndör+hullámos töredezett hajamra vettem még tudatlanul, kiârusított áron. Körülbelül 3 hónapja használom (ha nem több), több mint a fele megvan még és csodát művelt a hajammal. A amúgy össze vissza álló és szállingózó, kócos hajamat olyan kordában tartja, mintha mindennap fodrász lőné be. A 3-4 nap után veszít ebből egy kicsit, de addigra már jön a következő hajmosás is. Illata szuper jó és persze nem mindegy, hogy mindenmentes és vegán is. A balzsamjával használom ami ugyanilyen jó.
Sajnos már nem lehet kapni, így nem tudom mivel fogom kiváltani, de ha esetleg valaki talál meg valahol, teljes szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

IMÁDOM!

Vivien9907

2021. február 9.

Sajnos mikor az olivás társa nem vált be, úgy gondoltam teszek egy próbát ezzel is, hiszen enyhén göndör hajam van, de sajnos szintén szárította, úgy tűnik ezt a termékcsaládot nem szereti a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

novembermesi

2021. január 10.

Kedvenc lett ! Imádom az illatát és a hajam is imádja 2 flakont használtam el, de sajnos kivonják a forgalomból :( A hullámos-göndör hajam nagyon szép lesz tőle. Sokkal puhább, nem szöszös szebben állnak a hullámjaim. Felkutatom hátha lehet kapni még vhol, mert eddigi legjobb sampon göndör hajra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

hippiesaur

2020. december 30.

Használtam egy ideig ezt a sampont, miután a párom lepasszolta, hogy neki viszket tőle a fejbőre. Nekem ilyen problémám nem volt, de valahogy a használata után nem éreztem teljesen tisztának a hajamat. Az illata jó, a natúr összetevők ellenére egyébként jól habzik és nem szárítja szénakazallá a fejemet, de valahogy nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

paranoidcat

2020. december 19.

Up.: Valaki tudja hol lehet meg kapni? Ugy sajnalom, hogy mindent kivonnak a forgalombol, ami jol mukodik:(

A schwarzkopf kek beology samponjat valtottam le erre, es tokeletesen hozza ugyanazt a hatast, kevesebb penzert. Puha, es kezelheto lesz a gondor loboncom, a fejborom sem irritalja, nem szaritja tul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.