Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: Annette, Módosítva: 2020. március 8.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampon 100%-osan hidegen sajtolt makadámdió-olajjal. A makadámdió-olaj a benne található palmitolsavnak és telítetlen zsírsavaknak köszönhetően különösen gyengéd a bőrhöz. Természetes védőfaktorral rendelkezik, így egyszerre véd és regenerál. A makadámdió termékcsalád segít puhává és selymessé varázsolni a bőrt és a hajat.

Szilikon-, szulfát- és parabénmentes. 100% vegán termék.

eddycarnevale

2021. február 19.

IMÁDOM!
Jobban mondva, a hajam imádja. Hosszú, göndör+hullámos töredezett hajamra vettem még tudatlanul, kiârusított áron. Körülbelül 3 hónapja használom (ha nem több), több mint a fele megvan még és csodát művelt a hajammal. A amúgy össze vissza álló és szállingózó, kócos hajamat olyan kordában tartja, mintha mindennap fodrász lőné be. A 3-4 nap után veszít ebből egy kicsit, de addigra már jön a következő hajmosás is. Illata szuper jó és persze nem mindegy, hogy mindenmentes és vegán is. A balzsamjával használom ami ugyanilyen jó.
Sajnos már nem lehet kapni, így nem tudom mivel fogom kiváltani, de ha esetleg valaki talál meg valahol, teljes szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

IMÁDOM!

Vivien9907

2021. február 9.

Sajnos mikor az olivás társa nem vált be, úgy gondoltam teszek egy próbát ezzel is, hiszen enyhén göndör hajam van, de sajnos szintén szárította, úgy tűnik ezt a termékcsaládot nem szereti a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

novembermesi

2021. január 10.

Kedvenc lett ! Imádom az illatát és a hajam is imádja 2 flakont használtam el, de sajnos kivonják a forgalomból :( A hullámos-göndör hajam nagyon szép lesz tőle. Sokkal puhább, nem szöszös szebben állnak a hullámjaim. Felkutatom hátha lehet kapni még vhol, mert eddigi legjobb sampon göndör hajra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

hippiesaur

2020. december 30.

Használtam egy ideig ezt a sampont, miután a párom lepasszolta, hogy neki viszket tőle a fejbőre. Nekem ilyen problémám nem volt, de valahogy a használata után nem éreztem teljesen tisztának a hajamat. Az illata jó, a natúr összetevők ellenére egyébként jól habzik és nem szárítja szénakazallá a fejemet, de valahogy nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

paranoidcat

2020. december 19.

Up.: Valaki tudja hol lehet meg kapni? Ugy sajnalom, hogy mindent kivonnak a forgalombol, ami jol mukodik:(

A schwarzkopf kek beology samponjat valtottam le erre, es tokeletesen hozza ugyanazt a hatast, kevesebb penzert. Puha, es kezelheto lesz a gondor loboncom, a fejborom sem irritalja, nem szaritja tul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

Anita_5_12

2020. december 13.

A legrosszabb sampon, amit valaha vettem.
Teljesen tönkretette a fejbőrömet, a használata óta nagyon viszket és táblákban hámlik le.
Először nem voltam benne biztos, hogy ennek a sampon az oka, ezért tovább használtam, de alkalomról alkalomra egyre rosszabb lett a helyzet, ezért lecseréltem.
Ennek már több hónapja és most kezd rendeződni a probléma.
Egyébként míg használtam, a hajam is sokkal sprődebb volt, így nálam ez a termék abszolút megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

A legrosszabb sampon, amit valaha vettem.
Ennek már több hónapja és most kezd rendeződni a probléma.

szata1

2020. november 25.

Az Árkádban mindhárom drogériát végigjártam érte de egyikben sem volt, így az argánolajos testvére jött velem haza. Két nappal később egy kisebb tescoban találtam rá, úgyhogy ezt is megvettem. Száraz a fejbőröm, ilyen hideg időben konkrétan sivatag. Kétszer használtam eddig, elégedett vagyok vele. Szépen letisztítja a fejbőröm, nem húzódik vagy viszket hajmosás után. Nem habzik annyira, viszont én ezt szeretem mert sokkal könnyebb kimosni a hajból. Nekem ez hatalmas plusz pont, utálom ha akármennyire alaposan is öblítem át a hajam és még mindig sampon maradványok vannak benne. A hajam amúgy is csillogó és puha, de ettől kifejezetten selymes és könnyen kifésülhető. Kicsit gyorsabban zsírosodik, de nekem ez nem szempont, inkább zsíros legyen a hajam, mint korpás. Először nem tetszett az illata, de használat közben valahogy átalakult vagy nem is tudom, úgyhogy nincs semmi kivetnivalóm.

Update: Azóta használtam még kétszer. Már nem zsírosodik tőle jobban a hajam, sőt sokkal kevésbé. Az illatát kifejezetten megszerettem. Nekem ez eddig az abszolút legjobb sampon, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

pacal

2020. november 5.

Szulfátmentes sampont kerestem, ez volt a kiválasztás fő szempontja. Más szulfátmentes samponhoz képest nagyon jól habzik. Megfelelő a tisztító hatékonysága és az illata is egész tartós, de nem tolakodó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

andrea0314

2020. október 7.

Imádom ezt a sampont. Jó az illata és a hajam gyönyörű lett tőle. Egyéltalán nem zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 7.

Kunigunda

2020. augusztus 18.

Nagyon örülök ennek a samponnak. Igazából semmi rosszat nem tudnék írni róla. Próbálok minél természetesebb szilikon/szulfátmentes sampont használni ( ami jó áron is van). Eddig mindegyiktől, amit korábban próbáltam, borzalmas lett a hajam. Kiszárították, már hajmosás közben gubancolódott, viszketett a fejbőröm. Eléggé elkeserített. Ezt a sampont viszont végre szereti a hajam. Nem szárítja ki, nem tisztítja csikorgósra, viszont az olajos pakolásokat is könnyen leszedi. Nagyon jól habzik, így nem kell annyit használni belőle. Olajosabb, hidratáló sampon, viszont nekem nem lesz tőle zsírosabb a hajam, bár ebben sokat nem segít. Összességében nekem bevált a hosszú, vékonyszálú, hullámos hajamra. Mindenképpen kipróbálom a márka többi samponját is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.