Nature Box

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Kategória:   Testápolók

A testápoló egész napon át tartó hidratálást biztosít a bőr számára. 100%-osan hidegen sajtolt makadámiaolajat tartalmaz, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

TamTam

2021. április 23.

Hmm szeretem. Puha lesz a bőröm tőle, egy kissé olajos textúrát hegy de engem nem zavar. Borotválkozás előtt egy kis kávézaccal nagyon jó bőrradír. Bár nem a legkedvesebb testápolóm de megédemli az ötöst. Illata is tetszik, különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Anett1224

2021. március 12.

Imádom az illatát, jól beszívja a bőröm. Ami egy kis negatívum, hogy szőrtelenítés után csíp. Én ajánlom a terméket, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Evelili

2021. január 24.

Nagy reményt fűztem ehhez a termékhez, csalódás volt. Ebben az árkategóriában sokkal jobb terméket is vettem már
Nagyon vizes bázisú, az illata csak a flakonban jó, nem szívódik be, hidratalasa is egy nagy 0. Miutan beszívódik a bőrben nagy nehezen, mosogatószerhez hasonló az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Csipetke

2021. január 4.

Nekem az illata nem tetszik. Az állaga túl sűrű és nehezen szívódik be. A flakonja is borzalmas. Tudom újra hasznosított meg minden ezzel nincs is bajom, sőt! De az állaga miatt nagyon rossz, hogy jól meg kell nyomni a flakon, hogy kijöjjön belőle a termék. Ezáltal mindi sok jön ki belőle egyszerre. Nehéz elkenni és nehezen szivódik be, pedig száraz a bőröm. Csalódtam benne sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Milli88

2020. december 4.

A termékcsaládból a szintén makadámdiós sampont egy időben nagyon szerettem, ezért döntöttem a mellett, hogy kipróbálom a testápolót is. Már bánom, hogy vásárlás előtt nem olvastam el az itteni véleményeket.
Az illata egyáltalán nem tetszik. Nem tudom, hogy megromlott vagy eleve ilyen furcsa az illata, de nekem sajnos nem ízlik. Az pedig még jobban zavar, hogy nem illan el, hanem a felkenés után még órákkal is érzem. A hatása sem extra nálam. Nem használtam belőle sokat, viszont az egyébként száraz bőröm azt a keveset sem szívta be. Cserébe hagyott egy filmréteget a bőrömön, ami ragadt és még az illata is kellemetlen volt. Próbáltam szeretni, de nem ment. Sajnos elhasználni sem fogom tudni, mert tényleg kiborítóan büdös szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Rarity

2020. november 21.

Közepes. Minden szempontból. Intenzív az illata, ami közepesen jó. Közepes mértékben hidratál. Rossznak azért nem mondanám. Ebben az árkategóriában jobbat is talál az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

nemesfalvi.adel

2020. november 3.

Mi ez a szag?! Olvasgattam a kommenteket, nem tudom hogy az enyém romlott-e, vagy mi, de olyan iszonyat büdös, hogy másra nem tudok figyelni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

BlackVelvet

2020. augusztus 30.

Nagyon jó illata van, be is szívja a bőröm, viszont az összetevőket megnézhettem volna...
Ha szőrtelenítés után használom, borzasztóan csíp, ég a bőröm és vörösen kipattog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

pinkcat

2020. augusztus 23.

Ez egy nagyon furcsa termék. Mikor megvettem és használni kezdtem, akkor egész jónak tűnt. Az első pár használatkor gyorsan beszívódott, nem hagyott ragacsos érzetet sem.
Aztán ahogy rendszeresen használtam, utána már alig akarta beszívni a bőröm, hiába kentem, egy fehér, csúszós rétegben megült a bőrömön. Miután beszívott valamennyit akkor is fura volt, mert szárazabb és érdesebb tapintású lett tőle, közben éreztem rajta valami kellemetlen bevonatot.
Az illata nekem nagyon tetszett, erős, édeskés, talán picit vaníliás. Mondjuk rendszeres használat mellett már elég émelyítő volt.
Az biztos, hogy nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Az biztos, hogy nem veszek többet.

EvandEra

2020. július 7.

Nagyon nem nekem való, nem szívta be a bőröm, csak egy maszatos réteget hagyott maga után és borzalmasan viszkettem tőle. Az egyetlen dolog amiért +1 csillag, hogy a cukros illatát szerettem de ezen kívül nálam kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.