Nature Box

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   385 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusfürdő 100%-osan hidegen sajtolt makadámdió olajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Parabénmentes, vegán termék.

arizona07

2021. január 13.

Finom illatú teljesen átlagos tusfürdő. Nem nagyon habzik, de szeretek természetesebb összetevőjű termékeket használni, így ebből kifolyólag számomra ez nem probléma. Picit valóban drága, ahhoz képest hogy semmi wow.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Moniko

2020. szeptember 29.

Nekem semmi extra nem volt, a végére már az illatát is meguntam, pedig az elején szerettem. Ennyi pénzt semmikép nem ér..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

szanii

2020. július 30.

Kiarusitva vettem a dmben 700ftert, ennyit is ér igazából. Egy tok egyszeru tusfurdo, jól habzik szivacson, jó illata van, kellemes vele a fürdés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

renislide

2020. június 24.

jó illata van, jó tusfürdő, de szerintem magas az ára, ajándékba kaptam, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Sisszy

2020. június 17.

Eszméletlen finom illata van. Krémes, jól habzik, a testápolóval használom, sokáig érezni az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Ritus9107

2020. június 16.

Nekem elég érzékeny a bőröm, emiatt nem mindegy, hogy milyen tusfürdőt használok. A legtöbbtől kipirosodik és viszket a bőröm zuhanyzás után. Amióta a Nature box termékét használom nem pirosodik ki a bőröm és nem is viszket zuhanyzás után. Nekem bevált, érzékeny bőrűeknek megéri az árát.Azért veszem újra, mert nem tartalmaz olyan anyagot, ami irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

sztikke

2020. június 7.

Azt gondoltam, hogy ha az olajos összetevők viszonylag az elején szerepelnek az összetevő listának, akkor tényleg érezni fogom a nagyobb hidratáló hatást, de sajnos az SLS elnyomta az egész hatást. Ez igazából egy átlagos tusi kellemes illattal, semmi több, viszont nekem is testápolóznom kell utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Amadea

2020. május 2.

Nem tudok sokat hozzátenni a többiek véleményéhez, a hatását tekintve egy átlagos tusfürdő, azért vettem meg, mert egy ismerősöm azt mondta, neki a Nature Box tusfürdők után nem kell testápolót használnia - hát ez rám nagyon nem igaz, ugyanúgy kell magam kenni, mint pl. egy Balea tusfürdővel való zuhanyzás után. Jól habzik, tisztít, nem kell belőle sok, de az olajtartalma miatti hidratálás, amit vártam, sajnos elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Andy88

2019. december 28.

Jó illata van, átlagosan habzik (szivacson), és végzi a dolgát. De semmi extrát nem tudnék kiemelni.
Nem szárítja a bőröm, de azért használok utána testápolót is.
Az árát viszont kissé magasnak tartom a minőségéhez képest.
Nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Nem szárítja a bőröm, de azért használok utána testápolót is.
Az árát viszont kissé magasnak tartom a minőségéhez képest.
Nem lesz újravevős.

Juccimo

2019. május 20.

Az illata tubusban nagyon jó, emiatt hagytam magam elcsábítani... Felkenve már nem olyan intenzív az illat, maga a tusfürdő színtelen, kicsit híg, nem igazán habzik, ellenben nekem kissé szárítja a bőröm. Ezért az árért csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.