Nature Box

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bildo07, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Kategória:   Testápolók

A testápoló egész napon át tartó hidratálást biztosít a bőr számára. 100%-osan hidegen sajtolt mandulaolajat tartalmaz, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

noricza

2021. február 27.

Száraz érzékeny bőrömre teljesen jó volt. Ajándékba kaptam tusfürdővel együtt. Az illata annyira nem volt hűde jó, de kellemes nem túl etős. Könnyen beszívódott, nem irritált tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

lbetti

2020. október 23.

Teljes aron nem vettem volna meg, mert mar befurodtem mas Nature Box termekkel. Karacsonyi csomagban, felaron adtam neki egy eselyt. Az illata jo, de nagyon nagyon nehezen szivodik be es az en boromet nem hidratalta elegge. Kb a felet hasznaltam el, a tobbi a kukaban landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 23.

Adrienn7

2020. október 16.

Semmilyen testápolót nem viselek el magamon, ez az egyetlen amit nem mosok le azonnal a felkenés után.
Nagyon kevés kell belőle, amit kb. 5 percen belül be is szív a bőröm. Illatával sincs bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

csillsze

2020. július 1.

Nagyon kellemes illata van, viszont nekem nagyon zsíros és nehezen szívódik be. Leginkább nagyon száraz bőrűeknek ajánlanám, és főként télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

sophialeslie

2020. június 11.

Nem szívódik fel, nem lehet vékony rétegben kenni, nagyon fehér és nehéz eldolgozni. A hatása sem győzött meg. Csalódás a samponok után

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Glowbaby

2020. június 8.

Relatíve drágának számít a drogériás testápolók között, teljes áron nem vettem volna meg én sem. Viszont! Újra fogom vásárolni, mert amilyen "drága", olyan sokáig elég. Az állaga nagyon krémes és sűrű, de mégis lágy és gyorsan beszívódik, érezhetően táplálja az ember bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

tothibolyamelinda

2020. május 25.

Egyik kedvenc testápolóm. Jól hidratál, viszonylag hamar beszívódik. Nem hagy zsírosérzetet. Az ára valóban kicsit magas, de akcióban szokott lenni a Müllerben is pl. olyankor szerzem be. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

audreyx

2020. május 22.

Átlagosan hidratál, viszonylag könnyen beszívódik. Az illata nem tolakodó, bőrön egész jó, viszont azt vettem észre, hogy lefekvés előtt használva, reggelre a hálóruhámnak "öreg bútor" szaga lesz tőle. Eleinte elképzelni se tudtam, mi ez a szag, aztán rájöttem, hogy a testápoló. Valószínűleg többet kell várni, hogy beszívódjon, de ilyet soha semmilyen más termékkel nem tapasztaltam. Elhasználom, de biztos nem veszem újra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 22.

Enne

2020. január 14.

Szerk.:
A fenébe! Megvett magának, és be kell vallanom, hogy újravettem, párom is nagyon kedveli. Még karácsonyra is kaptam egyet, úgyhogy el leszek látva vele egy időre... :D Továbbra is drágállom különben, ezért megint karácsony utáni leárazáskor vettem féláron belőle a tusfürdővel együtt. Egy csomag várt a boltban, épp rám. :)

2019. 09. 16.
Túlárazott. Nekem könnyű lotion, a tusfürdőjéhez hasonló illatú. Nem hidratál hosszabb ideig, mint olcsóbb társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Szerk.:

2019. 09. 16.

dynah13

2019. december 14.

Kellemes, finom illata van, jo texturaja, konnyen kenheto, jol hidratal. Picit varni kell, hogy beszivodjon, de annyi baj legyen :)
Nagyon tetszik, hogy natur termek, nagyon szerettem hasznalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Nagyon tetszik, hogy natur termek, nagyon szerettem hasznalni.

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.