Nature Box

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lottikaa, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Kategória:   Hajformázók

Instant volumennövelő hajspray, 100%-osan hidegen sajtolt mandulaolajjal, mely értékes vitamin és antioxidáns tartalmáról ismert.

Szilikon- és parabénmentes, vegán termék.

BRebi

2019. augusztus 7.

A hajat valóban összetapasztja, szálkás hatást keltve ezzel. A hajtöveket minimálisan megnövelte, de a hajam többi része borzasztóan fest, miután ezt a terméket használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Ambrozia

2019. július 1.

Kár hogy az egy csillag ami a legkevesebb adható. Gondoltam kipróbálom ezt a változatot is, mivel a kókuszos nagyon bejött. De hát kár volt, nem fújtam túl sokat belőle, de az egész hajam össze ragadt, mintha egy flakon hajlakkot fújtam volna rá. Szárítás után pedig mint egy szénakazal, száraz és törékeny 🙁 Kidobott pénz volt sajnos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Nileve

2019. május 12.

Volumennövelőnek borzalmas, talán működik, ha csínján bánunk a termékkel. Nagyon ragad és gyorsan ajánlott vele dolgozni. VISZONT mivel ennyire ragadós és amióta elfogyott a hajlakkom, én azóta csak ezzel fixálom, ha hajat göndörítek. Meglepő, de ki gondolta volna hogy egy olyan szert, amit a hajtövekre kellene használni, hasznosabb a hajvégeken alkalmazni. Én sem értem, de nekem tetszik a végeredmény. Az illata szuper, nem olyan tömény, mint a samponjánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Noncsi915

2019. január 10.

Összeragad tőle a hajam, pedig nem fújok rá nagy mennyiséget. Olyan érzésű utána, mintha egy kiló hajlakkott fújtak volna rá, nagy rossz. Az egyetlen jó benne az illata, de az sem marad meg túl sokáig..Nagyobb volument sem adott a hajamnak. Egy szóval felesleges pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

kdorci

2018. december 30.

Nem jóó. Olyan ragadós érzetet hagy a hajamon miután ráfújom....és szárítás után sem érzem túl ápoltnak és szépnek a hajam tőle.(Kicsit olyan szalmaszál haj hatást ad :D azt meg ki szereti....?) Azért kap két csillagot, mert, gondolom emiatt a ragacsos textúra miatt, a hajamnak tényleg ad egy kis volument.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid